Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 28.

Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 720 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2016. május 24.

Kicsit olyan strand-illata van (és ez nálam pozitívnak számít :)). Nyugtató, hűs, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

angimay

2015. július 26.

Kedvencem már régóta az avonos tusfürdők közül:) Nagyon isteni relaxálós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Charlena08

2015. július 2.

Ajándékba kaptam, szerettem, elsősorban az illata miatt, ami csodás, és mert tényleg relaxáló. A gél állagú tusokat nem szeretem annyira, mert szinte az összestől viszketek, szerintem ezzel se volt másképp, de ezt leszámítva kellemes volt, 4-est megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

JudithBeauty

2015. május 15.

Tényleg relaxáló hatása van, csak nem habzik túl jól. Emiatt hamar elfogy, mert többet kell használni. Sajnos a szárító hatását én is észrevettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

nanne

2015. április 13.

Ez az egyetlen Avon tusfürdő, amit többször megvettem már. Szeretem az illatát, tényleg erős, de ez engem egyáltalán nem zavar. Nem szárít, viszonylag jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Danina9592

2015. március 26.

Ez a másik avon tusfürdő, amit nagyon nagyon szeretek, olyan visszafogott, és kellemes illata van.. hmm. *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

mesayaa

2015. február 21.

Ritkán szoktam használni, így különösebben nincs vele bajom. Kellemes az illata, bár néha kicsit erősnek érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

djkaty

2015. január 30.

Kellemetlen mellékillatú, számomra már túl erős illat, így kézmosóként használtam el, és bőszen kézkrémeztem utána, hogy ne érezzem. A vásárlóim körében ugyanakkor nagyon népszerű, így az erőteljes illatokat kedvelőknek nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

fdorottya

2014. október 16.

Nagyon nagyon szárít... az illata jó és kb. ennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Nagyon nagyon szárít... az illata jó és kb. ennyit tud.

zdoreebaba

2013. január 25.
Engem is szárít, mint az összes Senses tusfürdő, de az illata felejthetetlen, igazi relaxáló, mint ahogy a neve is mutatja. Amíg lehet kapni 2-3 havonta veszek egy ilyet vagy egy hasonlót. Bízok benne, hogy nem lesz megszüntetve. Inkább a nyári, meleg párás időkre ajánlom.
2014. június 17.
Egy év elteltével gondoltam egyet és újra vettem, hogy a régi emlékeket visszaidézzem. Kár volt megtennem! Eszméletlen sokat romlott a minősége. Teljesen híg állagú vacak lett ebből a tusfürdőből. Valami borzalom. Ezt utálom a legjobban az Avonban, mindent megváltoztat. Egyedül az illata, ami megmaradt a régi. Ugyanolyan tartós és kellemes, mint volt. Az állagát pedig inkább hagyjuk. Az illata miatt elhasználom, viszont többet ezt a fajta tusit nem rendelem meg. Négy csillag helyet pedig csak három csillagot érdemel (az illat miatt). Ha az állagát kéne értékelni, akkor egy-kettő csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

2013. január 25.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.