Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Hangulatjavító természetes kivonatokat tartalmaz, felfrissít és segít puhává varázsolni a bőröd. Acai bogyó- és fekete ribiszke illattal.

marysidehouse95

2018. november 12.

Egyszer volt ilyen tusfürdöm.
Jó volt, elhasználtam, nem volt tartós az illata, de fürdés közben kellemes volt érezni azért.
Nem rendeltem újra, okkal. Annyira azért nem jött be, 1x elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Egyszer volt ilyen tusfürdöm.
Nem rendeltem újra, okkal. Annyira azért nem jött be, 1x elég volt.

Kence123

2018. július 30.

Sok avonos tusfürdőt próbáltam már ki és ez is elnyerte a tetszésemet. Kellemes az illata és mint midig az ára is nagyon jó

😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

😊

vl

2017. április 13.

Újabb csalódás, finomabbra emlékeztem, de fürdés közben ami megcsapott az leginkább a gyógyszertári rázókeverékre emlékeztetett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Ella

2016. június 3.

Gyorsan fogy és az illatától is többet vártam, kicsit olyan poshadt gyümölcsös, de egyébként a színe és a hatása (nem szárítja a bőrömet) jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

csicsike

2016. február 21.

A kedvencem az Avonos tusfürdők közül - nem tudom eldönteni, hogy az acaico-tól mosolygom vagy van vmi a beharangozott "kedvfokozó" hatásban :). Az illata remek, a bőröm nem viszket tőle, úh nálam a kedvencek között szerepel :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

danyadi77

2015. december 25.

Ajándék volt valamihez, amúgy nem szeretem az Avonos tusfürdőket. Ez sem jött be. Kellemes, de gyenge illatú, vizezett, színezett zselé. Nem szeretem a túlzott habzást, hát erre itt nem kell panaszkodnom, kicsit sem habzik. Gondoltam egynek jó lesz, de többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

Kishoshi

2015. december 21.

Meg vagyok vele elégedve,kellemes az illata,jól habzik,tetszik a színe is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Meg vagyok vele elégedve,kellemes az illata,jól habzik,tetszik a színe is.

Timea96

2015. december 16.

Illata jó, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Illata jó, nagyon szeretem :)

szabogabri

2015. november 21.

Nekem nagyon-nagyon tetszik az illata :) Szeretem használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Nekem nagyon-nagyon tetszik az illata :) Szeretem használni :)

bugosgizi

2015. október 5.

Az illata nekem olyan tucat és semmitmondó. Az állaga valamiért nem tetszik és úgy kell kierőszakolni a flakonból. Annyira nem szimpatikus nekem ez a termék hogy ahányszor csak használom csak az jut az eszembe hogy ez a cucc halál fölösleges. A tisztító és habzó képességével nincs gond sőt az illata sem marad meg így épp eltudom használni. Az Avonos szett amihez kaptam már rég elfogyott csak ez maradt a nyakamon.
Maximum úgy nevezném az illatát elfogadhatónak ha hozzá keverek egy kis vaníliát. Akkor életképes de egyébként...
A három pont azért jár neki mert jobb híján mosdáshoz használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

A három pont azért jár neki mert jobb híján mosdáshoz használható.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.