Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, az összetevőket feltöltötte: Marcsita, Módosítva: 2019. május 31.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hűsítő formula
  • új frissítő élmény
  • a mojito koktél ihlette az illatát
  • természetes olajokkal

kalmaniki

2017. július 12.

Nagyon kellemes, frissítő illata van, így nyárra tökéletes. Zselés, kissé folyós állagú, jól habzik. Hűsítő érzést nem tapasztaltam, viszont kicsit szárítja a bőrömet, így biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Damayanti

2017. március 9.

Nem hinném, hogy tusolnék vele, de az illatos oldalt totál ledörzsöltem azért nyáron, szimat mintának még oké volt, úgy még nem volt tömény :) Kifejezetten mojito aroma, ami mondjuk nem brazil, hanem kubai koktél, ezért találóbb lett volna a Rio he4lyett mondjuk Havanna, vagy más kubai város nevet adni, de végülis nem kell minden részleten fennakadni, főleg nem egy avonos cuccnál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

elena066

2017. január 3.

Nagy kedvenc nalam!
Az illata különleges és nem a megszokott barack-rózsa-blablabla..Nagyon frissítő és sokáig tart, nekem nem csípett egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagy kedvenc nalam!

spavanilly

2016. november 1.

Hááát...nyárra elcsábultam egy nagy kiszerelésű flakon erejéig...merthogy "limited edition":)
Mikor kinyitottam, el sem tudtam képzelni, hogy használom majd el....nekem borzasztó furcsa (inkább kellemetlen) illata volt.
Mikor elfogyott az előző tusim utolsó cseppje is, akkor kénytelen voltam ráfanyalodni. Kellemes meglepetésként ért, hogy használat közben tolerálhatóbb lett az illata (vagy megszoktam) és szívesen fürödtem vele. Kellemesen hűsített, engem nem csípett (mondjuk arra a bizonyos területre csak intim lemosót használok). Illata zuhanyzás után még (meglepően!) sokáig érződik a bőrön.
Nem lett a kedvencem, de jó kis nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Nem lett a kedvencem, de jó kis nyári tusfürdő.

Danina9592

2016. október 16.

Használtam már vagy 500 féle tusfürdőt, mert az újdonságokat mindig ki kell próbálnom - így történt most is. Vakon berendeltem, mivel nagyon sok avonos tusit imádok, és amúgy sem volt még kiemelkedő probléma semmilyennel.
Az illata nálam közepes. Elsőre nagyon nem jött be, de aztán nem is olyan rossz - bár nem is lenne a kedvencem soha. Egy tusfürdőbe rumot... hááát... na mindegy.
De a baj nem is ezzel van. Konkrétan szét marta a bőrömet több helyen is - igen ott is. Olyan szinten csíp, hogy meg lehet veszni tőle, még ilyet semmilyen tusfürdőnél nem tapasztaltam. Egyáltalán nem ajánlom senkinek se, a bőröm teljesen meghalt, mindenhol kiszáradt, ég... ehh... na mindegy. Komolyan ha lehetne mínusz pontot érdemelne. Hűsítő hatás... hát én nem így éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Losonczi Sziszó

2016. szeptember 16.

Kellemes , citrusos illata van, jól habzik . Szerintem uniszex illatnak is elmegy. A hűsítő hatása nálam kb. 20 percig érződött. Hűvösebb napokon nem is volt kedvem használni, de kánikulában tényleg jól esett. Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

tátombák

2016. szeptember 3.

Régen kaptam egy Rexona csomagot, amiben volt menta-zöltea tusfürdő, ami brutál jól hűsített, ennek kerestem az utódját.

Az Avonos tusik közül talán ez a leghígabb, mégsem fogy gyorsan. A hűsítő hatása csak pamacson felhabosítva érezhető, inkább az illata friss, lehűti a tüdőmet és az orrnyálkahártyámat :) Kellemes meglepetés, hogy sokáig érzem a bőrömön, szeretem az illatát, édes, mégis friss. Kedves Avon! Igazán felvehetnétek az állandó kínálatba :D Már csak azt bánom, hogy kicsit rendeltem belőle, a nagy meg már nem fogyna el ősszel.
Hűtős tusfürdőt még keresek, de a kedvenc Lagoon tusfürdőmet megfosztotta a tróntól

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

citronella

2016. augusztus 20.

A flakonból kinyomva erősen mosogatószerre hajazó illata van,ami a bőrrel érintkezve szerencsére eltűnik és egy kellemesebb illat lesz belőle. Összességében nem rossz,kis nyári tusi. Elhasználom,de nem hiszem,hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

magdus.kis

2016. augusztus 10.

Ez nekem sem jött be. Erős nagyon az illata és egyáltalán nem kellemes. Bánom is, hogy az 500ml-es kiszerelést rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

AlexaNagy

2016. augusztus 1.

Az illata nekem nagyon tömény, már már folytogató, a bőrömön egyáltalán nem érzem az illatot tusolás után.
Bőröm nem szárítja, de mintha egy műanyag "lötyit" kennék magamra tusoláskor....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Zöld)