Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Élvezze a lédús mandarin, a mangó és a passiógyümölcs egzotikus frissességét, melyet a pézsma érzéki aromája jár át.

Ella

2016. május 24.

Nyár esti illat (számomra). Igazából sok negatívumot nem tudok elmondani róla, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

djkaty

2015. január 27.

Sajnos az illata messze elmarad az ugyanilyen kézmosoétól, és szárít is, így nem vált kedvenccé.

Update: van egy nagyon hasonló, ám még inkább gyümölcsös illat a jelenlegi kínálatban is, bár nem mindegyik katalógusban bukkan fel. Mindenesetre ha ugyanilyen színű csomagolást láttok, érdemes megvenni, mert sokkal kellemesebb, mint az elődje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

HyperBunny

2014. május 6.

Szeretem az illatát. Meg lehet csömörleni tőle, néha hetekre félreteszem, de ez nem a termék hibája. Teszi a dolgát, különös mellékhatást nem tapasztaltam, nekem ennyi elég. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

szeleske

2014. május 6.

Van néhány tusfürdőm otthon, így háziwellness keretében a hangulatomhoz tudom választani az aznapit (ajánlom mindenkinek, nem egy nagy beruházás, de a napi jó közérzet biztosítva). Számomra ez az illat az esti szavanna (nem, még nem voltam), a lenyugvó nap, az alábbhagyó nyári lüktetés... El lehet mélyülni benne - mire jó egy tusolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

viktorianikolett

2013. augusztus 2.

Kiváló nyári illat :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kiváló nyári illat :P

VeraTala

2013. április 1.

Egyszerűen a kedvenc illatom. Hidratálás/szárítás szempontból semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Egyszerűen a kedvenc illatom. Hidratálás/szárítás szempontból semleges.

szamira

2013. február 8.

Utálom az illatát, nagyon szintetikus, emellett szárít és irritál. Nem veszem újra, maradok a naturals termékcsaládnál, azok 100x jobbak, mint a senses cuccok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

dalina

2013. január 29.

Teljesen átlagos, egy a sokból, mondjuk ez számomra kb az eddig próbált összes senses tusfürdőre igaz. A naturals-oknak legalább csodás az illatuk, bár annál többet azokról sem lehet elmondani. Talán egy plusz pont hogy kellemesen sűrű az állaga, de ettől még zuhanyzás után ugyanúgy nem érzel semmi extra hatást tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

agiv

2013. január 23.

annyira jó mandarinos illata van.Nem tudom hogy szárít e mert én mindig használok testápolót utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Leilaa

2012. november 14.

Nemrég fogyott ki, de nem annyira bánom. Nagyon kellemes illata van, viszont a bőröm száraz lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Piros)