Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsa, babarózsa és pézsma illatjegyekkel.

olasz78

2017. április 11.

Volt ilyen tusfürdőm. Nekem nagyon rózsaillatú volt. Egy tusfürdőnek elment, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Ella

2016. május 24.

Kellemes illata volt, de nem dobtam tőle hátast. Nekem az a fajta annyira nem habzott, de egyébként jól elvoltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

zsofigirl

2015. május 13.

Kellemes illata van, és egy ideig még érződik a bőrön is. Szeretem, bár nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

citronella

2015. február 7.

A kedvenc Senses tusim,annyira sajnálom,hogy mostanában nem kapni. Remélem visszahozzák,mert az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

djkaty

2015. január 30.

Virágos-friss, nőies illatú tusfürdő, amely hajlamos a bőrt szárítani, így szükséges utána a testápoló használata. Nyárra ideális választás lehet, hiszen olyankor általában kevésbé száraz az ember bőre, és így az illata is élvezhető még 1-2 órán át.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Vicus

2014. július 31.

Anyukám kapja ajándékba, de mivel ennek már több mint fél éve és még mindig van belőle, ezért gondolom ő sem kedveli igazán.. Nem habzik jól, és az illata sem tetszik, plusz a csomagolás sem praktikus, mindig bajlódok a flakon kinyitásával..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

-.Nikii.-

2014. július 21.

Imádom. Most újultak meg a tusik.. Sajnos más Avonosat nem tudok elviselni, ezért ha ez nem lesz, áttérek Baleára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

piskótatészta

2014. június 1.

Nagyon szeretem az illatát! Ő az egyik kedvencem a Senses tusfürdők közül,bár szinte mindet szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

babackaa

2014. április 30.

Isteni egyszeruen imadom az illatat!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Isteni egyszeruen imadom az illatat!!! :)

Suwun

2014. február 4.

Engem egészen konkrétan fojtogatott az illata. Valamiért sok volt. Amúgy finom, csak már túl erős volt. A gél állagú tusfürdők nem a kedvenceim amúgy sem. Biztos van, akinek tetszik, inkább ízlés kérdése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.