Avon

Ár:   669 Ft és 1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   669 Ft és 1099 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusfürdő rózsaszín grapefruit és sárgabarack illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jane79

2020. december 6.

Frissítő nyári gyümölcsös illat. Elég sokáig megmarad az illata, szerettem használni. Akciósan szoktam rendelni tusfürdőket az Avontól úgy nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Fanni97

2020. augusztus 3.

A Hula Hula Hibuscussal ellentétben ez tényleg egy tartós illatú tusfürdő. Igazán frissítő, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

holdmacska

2020. július 29.

Ebből a tusfürdőből mindig van otthon! Szuper az illata, az állaga és nem viszketek tőle. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Dea0609

2020. július 11.

Valami barackos illatra vágytam.Imádom! Kellemes az illata,frissìt,nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Valami barackos illatra vágytam.Imádom! Kellemes az illata,frissìt,nem szárít!

Ophelia

2020. június 11.

Kapásból a nagy kiszerelést rendeltem meg, szerencsére nem csalódtam, pedig régebbi emlékeim szerint a senses tusik nagyon szárították a bőrömet, de ez nem. Jól habzik és tisztít, az illata önmagában nem túl tartós, de a testpermettel együtt szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

haszi79

2019. október 26.

Ha gyümölcsöset kell választani, akkor a körtés mellett ő a második kedvenc Avon tusfürdőm.Friss, édeskés barack illat.Talán hidegebb időkre tényleg egy jobban hidratáló tusfürdő szükséges, de ha egy gyors, frissítő zuhanyozás szükséges, akkor ez a tusfürdő megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

tátombák

2019. június 22.

Én valami illatrobbanást vártam, ami teljesen elmaradt. Más illatot képzeltem el. Végülis használat közben nem rossz, megbarátkoztam volna vele, de az illata eltűnik valahol félúton a zuhanyzó és a törölköző közt.
Nem fog hiányozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Nem fog hiányozni

Mia0602

2019. június 21.

Ma végre elfogyott! Mintha romlott lenne, olyan a szaga. Sem a barack sem a grépfrút nem érződik számomra, csak valami fura leírhatatlan bűz. Persze mindenkinek más illat jön be, ne ez alapján döntsetek! ELHASZNÁLTAM!😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

Renus

2019. június 16.

Nagyon jó az illata, tényleg frissítő nyárra pont ez kell.
De sajnos nálam ekcémas tüneteket okozott, így nem ajánlom érzékeny bőrrel rendelkezőknek.
Ez sajnos csak 2 csillag .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Nagyon jó az illata, tényleg frissítő nyárra pont ez kell.
Ez sajnos csak 2 csillag .

Jelizz

2019. május 19.

Tipikus nyar feeling ez a tusfurdo :D Gyumolcsos edes es savanykas , nem szarit es nem hamlik utana a borom . Viszont nem marad meg tul sokaig az illata a boromon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.