Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Miközben felfrissíti a testet és lelket,eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 200 ml

Dayanara

2014. február 4.

Kellemes, szép csomagolás, egész jó illat (emlékeim szerint).
Viszont nálam tényleg nulla volt a radírozó hatása, még akkor sem ért semmit ilyen téren, ha tovább hagytam fent. Az egész egy zselés valami, nagyon kevés nagyobbacska méretű, nem durva szemcsével. (Legalábbis amikor én vettem régebben, akkor olyan volt, de kétlem, hogy azóta változott volna.)
Szóval én is inkább használok egy sima tusolózselét fürdőrózsával (így hívják azt a műanyag "gömb" izét, ami olyan, mintha szúnyoghálóból lenne összehajtogatva, ugye? :DD), nekem az tökéletesen megfelel és sokkal hatékonyabb, tökéletesen tiszta és puha lesz a bőröm, és tudom szabályozni, hogy milyen erősen "radírozzak". Esetleg néha egy minőségibb testradír "ajándékként" önmagamnak belefér, hogy feldobjam a napom, de nem látom értelmét ilyenekre költeni. Pláne ha csak a fizikai radírozáson alapul az egész és nincs benne semmi sav vagy értékes hatóanyag, vagy csak csekély mennyiségben.
Én ezeket leginkább a hátamon használtam, de nem sokat ért. Ahogyan pl. a vállamon és a mellkasomon, hasamon sem, amikor ott is kipróbáltam. Nekem nem habzott, sőt még sokat is kellett belőle használni, de nem nagyon csinált semmit.
Többfélét megvettem ezekből a radírokból akciósan, de mindegyik inkább az illata miatt volt jó, a radírozó hatásuk említésre sem méltó.
Manapság már akciósan sem veszem újra. Csak az illata és a csomagolása miatt adok neki 2 csillagot, amúgy 1 lenne, azaz teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Kellemes, szép csomagolás, egész jó illat (emlékeim szerint).

Barborka

2013. április 23.

Egyenesen katasztrófa! Semmi radírozó hatás, csak habzik világba. A kádban állt a hab, miután lefolyt a víz, és hiába tusoltam le fürdés után tiszta vízzel, miközben törölköztem, a még vizes hajlatokban újra felhabzott - egy normális testradír ilyeneket nem produkál. Ha ingyen osztanák sem használnám soha többé, valószínűleg csak az mondja rá, hogy jó, akinek még nem volt szerencséje egyetlen minőségi testradírhoz sem. Egyedül az illata, ami pozitívum, egy nyári tusfürdőnek kellemes lenne. Semmi bababőr hatás, a bőröm egyenesen húzódott a használata után, amíg vastagon be nem kentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Xinezia

2013. február 17.

Én szeretem, nagyon jó termék. Hátamra szoktam használni, leginkább nyáron, vagy évközben egy-egy olajos hátmasszázs után. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

CocoSunrise

2012. szeptember 2.

Valószínűleg ez a legkevésbé hatásos bőrradír amit életemben használtam. Az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

boxa

2012. július 17.

Annyira a radírozó hatást nem éreztem, de az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Annyira a radírozó hatást nem éreztem, de az illata kellemes.

bandita

2012. május 4.

Mint testradír, hatékony volt, kissé habzó, erőteljes szemcsékkel, főként a lábfejemet szerettem vele radírozni. Finom illata volt. A bőrömet kissé szárította. Jelenleg inkább az Oriflame radírozó kesztyűjét használom ilyen célra, mert nem kedveltem, hogy a szemcsék a zuhanykabin ajtajára, valamint a bőrömre előszeretettel feltapadtak. Ilyen és ehhez hasonló termékre inkább nem költök, a radírozó kesztyűk számomra a leghatékonyabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Calipso

2012. április 26.

Kellemes nyári illata van, jól radíroz, utána puha lesz a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Kellemes nyári illata van, jól radíroz, utána puha lesz a bőröm :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate