Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. március 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő frissítő gyömbér és tea illattal.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ella

2016. május 24.

Ó, igen. Nyári reggeleken nagyon jó volt ezzel tusolni. Frissít és nem bőrirritáló. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

vl

2016. május 21.

Pár hete azon gondolkodtam, miután beszereztem pár senses tusfürdőt, hogy mintha valamelyik illat hiányozna, amit szerettem, de sehogyse akart beugrani melyik volt az. Erre kinyitom a júniusi katalógust, ott egy új tusfürdő FÉRFIAKNAK brazil waterfall néven! Hát beugrott végre... Waterfall. Mennyire szerettem, mindig is tetszettek ezek a teás illatok.
(Amúgy megjegyzem, a brazil waterfall illata is kb ugyanez, legalábbis az emlékeimből kiindulva, talán egy fokkal intenzívebb. Még a végén megrendelem, megkockáztatva a kanszagot :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Zoldtulipan

2016. március 5.

Én nagyon szerettem ennek az illatát. Frissítő, jó volt vele fürödni!
Hátránya, hogy befogta a zuhanyzót! De tényleg, ha ezt használtuk, a fehér zuhanytárca beszürkült. Le lehetett könnyen törölni, de kicsot zavaró volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Én nagyon szerettem ennek az illatát. Frissítő, jó volt vele fürödni!

szatmari.mariann

2015. január 8.

Jo hogy megszunt!!! Iszonyu budos volt nagy kinnal hasznaltam el...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Jo hogy megszunt!!! Iszonyu budos volt nagy kinnal hasznaltam el...

adawhore

2014. április 16.

Kifejezetten büdösnek találom, kicsit az olcsó wc-illatosítókra emlékeztet. Nagyon nagyot csalódtam, pedig sokat vártam ettől az illattól. A funkcióját jól ellátja,.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

szepjulia

2013. december 1.

Az illata nagyon jó, frissítő vele tusolni a nyári nagy melegben, ezért a géles állagát is kedvelem. Mindig a nyaralások jutnak eszembe róla. Viszont ez a tusfürdő, mint a többi Senses sem hidratál különösképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

berka

2013. október 27.

Az illata jó. Szeretem. Többször nem veszem meg, max ha megint nagyon olcsó lesz, de kipróbálni megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Az illata nem hagyott maradandó emlékeket bennem. 1 flakonnal elhasználtuk, habzik és tisztít mint a többi avonos tusolózselé. nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

sabrirory

2013. szeptember 29.

Imádni való illata van, sokáig megmarad fürdés után is. Igazán frissítő, nem szárítja a bőrt, ha akcióban van, akkor nagyon megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Habchók

2013. február 8.

ez volt az egyik nagy kedvenc Avonos tusfürdő! nagyon jó illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

ez volt az egyik nagy kedvenc Avonos tusfürdő! nagyon jó illat

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.