KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált ünnepi kiadás

• kondicionáló formula
  • relaxáló élmény
  • málna és vanília illat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

spavanilly

2018. október 16.

2017.12.05.
Rémálmaim tusfürdője.
Nem tetszett az illata ( semmi karácsonyi feeling!), nem tetszett a zselés- vizes állaga, és útáltam a mindent befogó piros színét is...
1 csillag nekem, mert voltam olyan ostoba, hogy megvettem- a termék mínuszos kategória számomra.

Up.:2018.10.16.
Nevek:
2016. Winter dreamland
2017. Winter treasure
2018. Winter magic ( nekem a 3 tusfürdő kísértetiesen hasonlít egymásra, bár az idei leírása alapján fekete cseresznye, alma és málna illatú)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

2017.12.05.
Rémálmaim tusfürdője.

Up.:2018.10.16.
Nevek:
2016. Winter dreamland
2017. Winter treasure

audrey1990

2018. március 11.

Még télen rendeltem meg az Avon katalógusból ezt a terméket és nem csalódtam benne. Nagyon finom málnás-vaníliás illatú, bár én a málnát erőteljesebbnek érzem. Nagy kiszerelés, sokáig elég :) 5*

audrey1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Amelya

2018. március 7.

Borzalom volt. Nálunk elég hideg van a fürdőben 15-18 fok, és ez a drága tusfürdő ezen a hőmérsékleten olyan szinten zselésedett, hogy szinte használhatatlan volt. Illata kb semmi nem volt, amit lehetett érezni az sem volt sem téli, sem karácsonyi. Számomra elég nagy csalódás volt.

Amelya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

ildi98

2018. január 26.

Nincs tipikus karácsony illata, ami nem baj, mert így utána is kellemes a használata, nem szárítja a bőröm, egészen jól habzik, de azért már várom, hogy elfogyjon.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

kalmaniki

2018. január 17.

Az illatát szeretem, engem a karácsonyi gyertyákra emlékeztet, semmi gyümölcsös vagy vaníliás jegyet nem érzek benne. Sajnos a bőrömet eléggé szárítja, így nem használom mindennap. Elhasználom, de picit csalódás számomra.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Enc

2018. január 16.

Szeretem az illatát, egy alap tusfürdőnek teljesen jó, de amúgy semmi extra.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Szeretem az illatát, egy alap tusfürdőnek teljesen jó, de amúgy semmi extra.

fdorottya

2018. január 11.

Maga a borzalom. Karácsonyi illat nuku. Folyik, de nagyon durván. Nem habzik rendesen. Szárít! SOHA TÖBBET NEM AKAROK AVON TUSFÖRDŐT!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

CeCeDrake

2018. január 7.

Karácsonyra kaptam egy sok termékből álló avon csomagot. Magamtól már nem vennék tőlük semmit.
Nagyon fura az állaga, a színe. Az illatában málna az nincs. Inkább valami alma?!
Az összetevői rémesek. Csak és kizárólag kezet mosni használjuk, így hamar elfogy. Szárít.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

brigi50c

2017. december 25.

Jó, legyünk őszinték: málna és vanília van ráírva, de EGYIKHEZ SINCS KÖZE az illatának. Valami fura sűrű lekvárállaga és színe van, illata egy kézkímélő, kellemes mosogatószerére hajaz. Elhasználni el lehet, de a málna és a vanília láttán NAGYON másra gondoltam.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Szabina9819

2017. december 17.

Tegnap kaptam meg a rendelésemmel. Imádom az illatát. Szerencsére a legnagyobb kiszerelésben rendeltem, így sokáig használhatom majd. Fürdéskor érezni a fürdőszobában, de sajnos nem marad meg a bőrön az illata. Viszont jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert nem tartós az illata:)

Szabina9819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)