Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spavanilly, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. április 20.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2020. limitált ünnepi kiadás

• kondicionáló formula
  • relaxáló élmény
  • málna és vanília illat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CandyShimmer

2021. július 3.

Ennek a málna vanília illat helyett, olyan fura málnás mentás mű illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Ennek a málna vanília illat helyett, olyan fura málnás mentás mű illata van.

Kajmi

2021. április 14.

Mindig veszek karácsonyra ünnepi tusfürdőt, habfürdőt, így ezt is beszereztem tavaly az ünnepekre. Szerintem nem kimondottan karácsonyi az illata, de nekem tetszett. A színe nagyon élénk, nekem ez is tetszik. Állaga olyan géles, habzani nem habzik túlságosan. Egy nagy flakonom volt belőle, elhasználtam mind, de elég lett volna belőle a kisebb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

tátombák

2020. december 21.

2017-es véleményem:
Tavaly és tavaly előtt Winter Dreamland néven futott egy imádott tusfürdőm az Avonnál. Imádtam télen használni, egy szezonra pont kellemesen elég volt egy nagy 500 milis belőle. Beleszagoltam, és egyből eszembe jutott a tavalyi tél, és az érzés, hogy körbeleng az illata a zuhany alatt, aztán szaladtam a takaró alá.
Na, hát ez ugyan az, csak más néven. Az málna-almás, ez pedig málna-vaníliás, de semmi különbséget nem érzek köztük se illatban, se állagban, se a színében. Ez a tusfürdő úgy jó, ahogy van, idén is ott lesz a fürdőszobában :)

2020: azóta is minden télen kiadják, én pedig mindig veszek belőle egy 500 miliset. Szeretem, hihetetlenül intenzív, és végre nem az unalmas fahéj/narancs/alma illat.
Arra viszont érdemes figyelni, hogy az intenzív színe miatt úgy néz ki használat után a fehér fürdőkád, mint ha egy gyilkosság helyszíne lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

2017-es véleményem:

Kremcica

2019. március 13.

Ajándékba kaptam, de nem tudom elhasználni tusfürdőként. Mikor kinyitottam megcsapott vmi hajlakkos műanyag szag, de bátor voltam és befogtam zuhanyzásra kétszer is. Eleve rendkívül folyékony állagú és olyan vörös színű mintha tömény céklalevet és gránátalmalevet keverték volna össze. Habzás nuku. A bőrömön se igazán maradt meg az illata. És akkor láttam meg hogy alkohol van benne (miért???). Nálam ez válóok. Minek egy tusfürdőbe alkohol? Úgyhogy most kézmosónak lett befogva, ahol fura mód talán a pumpa miatt sokkal sűrűbb még vízzel felhígítva is. Lehet a hűvösebb hőfok miatt csinálja nem tudom, de egy a lényeg elég vacak minőségű amit már csak azért nem értek mert, az Avonnak vannak igen jó tusfürdő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

spavanilly

2018. október 16.

2017.12.05.
Rémálmaim tusfürdője.
Nem tetszett az illata ( semmi karácsonyi feeling!), nem tetszett a zselés- vizes állaga, és útáltam a mindent befogó piros színét is...
1 csillag nekem, mert voltam olyan ostoba, hogy megvettem- a termék mínuszos kategória számomra.

Up.:2018.10.16.
Nevek:
2016. Winter dreamland
2017. Winter treasure
2018. Winter magic ( nekem a 3 tusfürdő kísértetiesen hasonlít egymásra, bár az idei leírása alapján fekete cseresznye, alma és málna illatú)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

2017.12.05.
Rémálmaim tusfürdője.

Up.:2018.10.16.
Nevek:
2016. Winter dreamland
2017. Winter treasure

audrey1990

2018. március 11.

Még télen rendeltem meg az Avon katalógusból ezt a terméket és nem csalódtam benne. Nagyon finom málnás-vaníliás illatú, bár én a málnát erőteljesebbnek érzem. Nagy kiszerelés, sokáig elég :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Amelya

2018. március 7.

Borzalom volt. Nálunk elég hideg van a fürdőben 15-18 fok, és ez a drága tusfürdő ezen a hőmérsékleten olyan szinten zselésedett, hogy szinte használhatatlan volt. Illata kb semmi nem volt, amit lehetett érezni az sem volt sem téli, sem karácsonyi. Számomra elég nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

ildi98

2018. január 26.

Nincs tipikus karácsony illata, ami nem baj, mert így utána is kellemes a használata, nem szárítja a bőröm, egészen jól habzik, de azért már várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

kalmaniki

2018. január 17.

Az illatát szeretem, engem a karácsonyi gyertyákra emlékeztet, semmi gyümölcsös vagy vaníliás jegyet nem érzek benne. Sajnos a bőrömet eléggé szárítja, így nem használom mindennap. Elhasználom, de picit csalódás számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Enc

2018. január 16.

Szeretem az illatát, egy alap tusfürdőnek teljesen jó, de amúgy semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Szeretem az illatát, egy alap tusfürdőnek teljesen jó, de amúgy semmi extra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)