KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   379 Ft és 599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   379 Ft és 599 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált ünnepi kiadás

• kondicionáló formula
  • relaxáló élmény
  • málna és vanília illat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tátombák

2017. november 16.

Tavaly és tavaly előtt Winter Dreamland néven futott egy imádott tusfürdőm az Avonnál. Imádtam télen használni, egy szezonra pont kellemesen elég volt egy nagy 500 milis belőle. Beleszagoltam, és egyből eszembe jutott a tavalyi tél, és az érzés, hogy körbeleng az illata a zuhany alatt, aztán szaladtam a takaró alá.
Na, hát ez ugyan az, csak más néven. Az málna-almás, ez pedig málna-vaníliás, de semmi különbséget nem érzek köztük se illatban, se állagban, se a színében. Ez a tusfürdő úgy jó, ahogy van, idén is ott lesz a fürdőszobában :)

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

zsofia960217

2017. november 8.

Igazi karácsonyi illata van, kár hogy nem habfürdő... Mondjuk akkor ki se szállnék a forró vízből :D édes illat, ami tartósan érződik a bőrön... Ha lehetne 10 csillagot kapna tőlem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

hanka.horvath

2017. november 7.

Isteni karácsony illata van! Már most imádom !!

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Isteni karácsony illata van! Már most imádom !!

LengyelB

2017. október 23.

Nagyon szeretem az AVON téli kiadású tusfürdőit. Ünnepi hangulatot kölcsönöznek a fürdőszobába. Édes, fűszeres illat jellemzi. A folyékony szappannal együtt rendeltem meg. Novemberben fogok még rendelni belőle, mivel ajándéknak is kiváló!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)