Avon

Ár:   1139 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő férfiaknak. Élénkítő illat grapefruit, cédrusfa és ámbra mixével.

Avon Senses Xtreme/X-Treme 2in1 for Men (cédrusfa és grépfrút) Sampon és Tusfürdő XL 500 ml
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

zonga

2020. augusztus 12.

Férjem használja, szereti. Kellemes az illata. Hatalmas adag jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Férjem használja, szereti. Kellemes az illata. Hatalmas adag jó áron.

Gemma25

2019. október 10.

Férjem használja, de nem tusfürdőként hanem samponként. Korpásodását szüntette meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Angyalka94

2019. május 22.

Férjem évek óta használja más senses termékekkel felváltva. Neki jó és szereti. Az illata nekem is tetszik és fürdés után is érezhető. Általában akciósan szoktam megvenni, 500 ml-t 399 ft-ért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

NovErke

2019. január 31.

Nagyon gazdaságos, a párom hosszú hónapok óta használja, nem is emlékszem már, mikor rendeltük, de még mindig van benne. Illata kellemes, habzása megfelelő. Praktikus még benne hogy 2 az 1-ben, nem kell külön sampont is venni. Én ugyan nem használom, a párom elmondása alapján újravevős, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

domnora

2018. január 1.

A páromnak veszem újra és újra, csak ezt hajalndó használni. Nagyon szereti az illatát és bár érzékenyebb a bőre ez nem irritálja és nem is szárítja. A kialakítása nagyon praktikus és az ár-érték aranya is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

tenagi

2017. augusztus 18.

Barátomnak vettem ajándékba egy 250 ml-eset kipróbálásra, miután beleszerettem az illatába a katalógus alapján. Azóta már ő kért egy nagyot (500 ml) és most egy XXL-eset.Tusfürdőként mindketten beleszerettünk, nagy a rajongás :) Megunhatatlan, kellemes illata van, bár tapasztalatunk alapján hajmosáshoz egy korpásodó, problémás fejbőrrel rendelkezőnek nem ajánlott. (Barátom utazáskor nem hozta külön a kénes samponját, hanem ezzel mosott hajat. Másnap, mintha nem is mosott volna szegény úgy nézett ki.) Ezért samponként egy csillagot érdemel, tusfürdőként csillagos 5-öset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

2017. augusztus 9.

Férjemnek vettem a praktikus pumpás kiszerelés és a nagy mennyiség miatt, mert ő az ilyeneket szereti a kis flakonosokkal szemben. Isteni illat áradt mindig a fürdőből miután használta, számomra egy friss tisztaságillat, semmi komplikált de nagyon bejövős az orromnak. Úgyhogy most már én is használom néha, teljesen jó, habzik, tisztít, nem szárít vagy irritál. Töményen szagolva tényleg inkább férfias illat, de felhabosítva és leöblítve, meg a bőrön megmaradva szerintem abszolút uniszex tisztaságillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Enci90

2017. január 18.

A páromnak vettem meg. Óriási adag, zselés állagú, jól habzó tusfürdő. Nem szárítja a bőrt. A párom imád vele tusolni. És én is imádom az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

elfi777

2017. január 7.

Mióta megjelent a balea vérnaris tusija és samponja, majd el is tűnt, vadászom a hozzá hasonló illatokat. Férfiaknak ajánlják 2in1, de nem érdekelt, ki akartam próbálni, amúgy már szinte minden tusimmal mostam hajat is próbaként, de nem az igaziak. Hát ez sem az:D sajnos nagyon eldurvul a fejem hámlása tőle, ez korpásoknak nem előny. Az illata enyhe, és enyhén férfias, lágy, kesernyés grape. Ha erősebb illat lenne, és teljesen uniszex, imádnám, elnézném, hogy hajra inkább ne.. de így sem húzom le, mert szívesen használom heti 1-2 alkalommal így is. Sok tusim van, naponta más használok, és mindig sorra kerül ez is, szóval, azok a nők, akik nem félnek kísérletezni, próbálják ki bátran.
Kedvelem, nem imádom, de határozottan kedvelem, de jó lenne, ha a hajam is értékelné, nyárra remek volna.. azért kap egy négyest, ami kb 3 és háromnegyed nálam:D tízes skálán 7-es lenne, így pontosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Csirip74

2016. november 13.

A nagy pumpás kiszerelést vettem meg a "fiúk"-nak. Szuper illat van utánuk a fürdőben. Szeretem benne, hogy nem az a klasszik férfi tusfürdő illat, hanem olyan különleges. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lila színű.