Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-virágos illat

Bergamott, gardenia, kasmírfa

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 2500 , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: SZEMÉLYES ÁTVÉTEL POSTÁZOM IS
Qwerty1234

2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

pirospipacsocska

2019. április 22.

Régen nagyon szerettem.Kellemesen lágy,édes,a végén púderes illattá alakult át a bőrömön.Mostmár kicsit erősnek érzem az illatát.De a régi szép emlékek miatt jár neki a 4 csillag. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Jasminum

2019. március 24.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

SSSAAA

2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

sophiie

2018. július 13.

Púderes- virágos illat, hosszan tart, nem tolakodó. Jó parfüm, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Ninny

2018. május 29.

Egyik kedvenc parfümöm! Aki szereti ilyen krémes-púdres parfümöket,annak mindenképp jó választás. Sajnos nem olyan tartós,ezért ha megyek valahova,magammal kell vinnem hogy utánpótoljam,de nekem ez még belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

banhanna

2018. április 14.

Ajándékba kaptam egyet, nem igazán tetszett, nagyon erős illata van. Kényelmetlenül éreztem magam mikor rajtam volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

viktoriass

2017. július 6.

Kellemes illata van, nem túl fűszeres, de nem is túl édes. Nem tudom mihez hasonlítani, de imádtam, ezt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Beuus

2017. június 23.

Alapvetően, egy nagyon finom ,igazán púderes illatról van szó. Tényleg igazán nőiesnek gondolom. Ami nem tetszik benne,hogy a tartóssága max 1óra :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Krisztiina

2017. május 16.

Szeretem ezt az illatot, annak ellenére, hogy nem az én világom, főleg a púderessége végett... De úgy tűnik a komfortzóna elhagyása élvezetes dolog számomra. Viszont csak akkor használom, amikor kedvem van hozzá, akkor viszont maga a tökély. Mindenki dicséri és a tartóssága különösen jó rajtam. Most tervezem a harmadik üveggel megrendelni. És ahogy látom, sajnos kivonják a forgalomból ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Lilás piros.