Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-virágos illat

Bergamott, gardenia, kasmírfa

Termékminták: Avon Sensuelle, Jet Femme, Jet Homme, Jimmy Choo francia parfüm, Spotlight, Ice Scheers Refreshing, Windscape For Her, Secret Fantasy, Premiere Luxe Gold, Herve Leger Homme, Outspoken by Fergie
Ár: ár megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Nicy011
Állapot: üvegenként változó, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: mkdorina
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, előreutalást követően postázok

Jasminum

2020. január 29.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

Enne

2020. január 13.

Szerk.:
Egy ideje nem láttam a katalógusban... lehet azért, mert nem is kerestem kimondottan. Viszont van belőle otthon egy régi üveggel, már megsárgult (sajnos nem tudtam elhasználni annak idején, nagyon tartogattam), de nagy ritkán otthonra fújok még belőle. Meglepő, de nem savanyodott be, nagyon kellemes, igazán nőies, puha, lágy, púderes illat. Az a jó benne, hogy bármikor viselhető. Azóta már sok parfümöt, edt-t rendeltem, vásároltam, de csak kevés ér fel ide. Van rá esély, hogy később még újravásárolom. Mindenképpen öt csillag.

2016. július 29.
Nagyon kellemes, lágy, nőies illatról van szó. Először egy 10 ml-es változatot rendeltem belőle (hosszú, vékony üvegcsében), és azt nagyon imádtam (hamar el is fogyott), ezért beszereztem az eredeti EDP-t is később. Az illata még mindig csodás, felfújás után kb. fél-1 órán át érzem is magamon, aztán elillan vagy csak én nem érzem? Ezért jó volna, ha lehetne kapni belőle kisebb kiszerelést is, amit magamnál hordhatok, hogy napközben frissítsem az illatot. De nincs. Elhasználom, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Szerk.:

2016. július 29.

Qwerty1234

2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

pirospipacsocska

2019. április 22.

Régen nagyon szerettem.Kellemesen lágy,édes,a végén púderes illattá alakult át a bőrömön.Mostmár kicsit erősnek érzem az illatát.De a régi szép emlékek miatt jár neki a 4 csillag. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

SSSAAA

2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

sophiie

2018. július 13.

Púderes- virágos illat, hosszan tart, nem tolakodó. Jó parfüm, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Ninny

2018. május 29.

Egyik kedvenc parfümöm! Aki szereti ilyen krémes-púdres parfümöket,annak mindenképp jó választás. Sajnos nem olyan tartós,ezért ha megyek valahova,magammal kell vinnem hogy utánpótoljam,de nekem ez még belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

banhanna

2018. április 14.

Ajándékba kaptam egyet, nem igazán tetszett, nagyon erős illata van. Kényelmetlenül éreztem magam mikor rajtam volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

viktoriass

2017. július 6.

Kellemes illata van, nem túl fűszeres, de nem is túl édes. Nem tudom mihez hasonlítani, de imádtam, ezt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Beuus

2017. június 23.

Alapvetően, egy nagyon finom ,igazán púderes illatról van szó. Tényleg igazán nőiesnek gondolom. Ami nem tetszik benne,hogy a tartóssága max 1óra :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Lilás piros.