Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-virágos illat

Bergamott, gardenia, kasmírfa

Avon Sensuelle EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Avon Sensuelle EDP eladó
Ár: 6500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bridge29

2021. május 24.

Kivonták, de aztán megint kapható volt. Nagyon jó illat. Virágos púderes. Viszonylag tartós is. Az üvege is illik az illathoz. Nekem tetszik. Ennek ellenére nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

bogyoesbaboca

2020. augusztus 5.

Keves avonos parfumot szeretek de ez kozottuk van.nagyon szeretem az illatat.de azert lehetne egy kicsit tartosabb,mert hat olyan nagyon sokaig nem erzodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Fiszuli

2020. május 13.

Nem tudom milyen indíttatásból teszteltem le az illatosított oldalt, de amint ez megtörtént, olyan szintű nosztalgia fogott el, amit egyrészt ritkán éreztem még, másrészt viszont ijesztő volt, mert nem tudtam hova kötni ezt az érzést. Leginkább arra gyanakszom, hogy réges-régen egy nálam idősebb női ismerős, akár anyukám, keresztanyukám, vagy valaki hasonló használhatta ezt (nem tudom milyen régi illat), vagy ilyet. Azonnal megrendeltem. Maga az illat annyira nem nyűgözött le, volt már ezerszer jobb ennél, de kellemes volt, aránylag tartós, és jó volt magamon viselni. Nem szoktam ez alapján dönteni, de nekem az üvege is nagyon tetszett. Azóta nem rendeltem újra, de nem tudom mit tartogat még a jövő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Jasminum

2020. január 29.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Kellemes, diszkrét tavaszi orgonaillat vanílilás alapon.

Enne

2020. január 13.

Szerk.:
Egy ideje nem láttam a katalógusban... lehet azért, mert nem is kerestem kimondottan. Viszont van belőle otthon egy régi üveggel, már megsárgult (sajnos nem tudtam elhasználni annak idején, nagyon tartogattam), de nagy ritkán otthonra fújok még belőle. Meglepő, de nem savanyodott be, nagyon kellemes, igazán nőies, puha, lágy, púderes illat. Az a jó benne, hogy bármikor viselhető. Azóta már sok parfümöt, edt-t rendeltem, vásároltam, de csak kevés ér fel ide. Van rá esély, hogy később még újravásárolom. Mindenképpen öt csillag.

2016. július 29.
Nagyon kellemes, lágy, nőies illatról van szó. Először egy 10 ml-es változatot rendeltem belőle (hosszú, vékony üvegcsében), és azt nagyon imádtam (hamar el is fogyott), ezért beszereztem az eredeti EDP-t is később. Az illata még mindig csodás, felfújás után kb. fél-1 órán át érzem is magamon, aztán elillan vagy csak én nem érzem? Ezért jó volna, ha lehetne kapni belőle kisebb kiszerelést is, amit magamnál hordhatok, hogy napközben frissítsem az illatot. De nincs. Elhasználom, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Szerk.:

2016. július 29.

Qwerty1234

2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Üvege szép, tetszik a púderes illata. Nem a legtartósabb!
De valamiért még mindig tartok egy bontatlant a fiókomban! :D

pirospipacsocska

2019. április 22.

Régen nagyon szerettem.Kellemesen lágy,édes,a végén púderes illattá alakult át a bőrömön.Mostmár kicsit erősnek érzem az illatát.De a régi szép emlékek miatt jár neki a 4 csillag. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

SSSAAA

2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Visszafogott púderes illata van, rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege szép.

sophiie

2018. július 13.

Púderes- virágos illat, hosszan tart, nem tolakodó. Jó parfüm, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Ninny

2018. május 29.

Egyik kedvenc parfümöm! Aki szereti ilyen krémes-púdres parfümöket,annak mindenképp jó választás. Sajnos nem olyan tartós,ezért ha megyek valahova,magammal kell vinnem hogy utánpótoljam,de nekem ez még belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.