Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogóan tiszta gélbe burkolt ajakrúzs. A belső rész színt ad az ajkaknak, mint egy általános rúzs, míg a környező súlytalan zselé fényes ragyogással látja el őket. A belső réteg E-vitaminban gazdag, a külső pedig hidratál a legjobb kinézet és érzet érdekében.

Kiszerelés: 3 g

dandelion

2016. április 26.

Szépek a színei, de sajnos túlságosan áttetszőek. A külső réteg nagyon megszilárdul és darabos. Egyáltalán nem tartós, és szárítja is a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Lilu

2015. december 6.

Olvastam itt a véleményeket, így nem vettem meg magamnak ezt az izét, viszont a néném lepasszolt egy ilyet nekem barnában, és ki is próbáltam. Kezdjük ott, hogy ahogy kitekertem a tartóból, a szép kristályos körítése használtan már csak fura, koszos szörnyűségnek nézett ki, de ettől függetlenül fölkentem. Az átlátszó rész kemény mint a kő, a nude barna szín nem egyenletes, foltos finisht ad. A végeredmény fura, csúnya. Az ötlet maga nem lett volna rossz, kár hogy ez lett belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

krémparádé

2015. június 12.

Akciósan vettem, gondoltam hátha. Alig látszik belőle valami, a csillámok nem kenődnek egyenletesen, a szaga pedig nyanyás. A zselés részből sokszor letörik egy-egy darabka és ott marad az ajkamon, emiatt oda kell figyeljek, hogy mindig tükör előtt kenjem. A kupakja több helyen is elrepedt, pedig nem ejtettem le, csak párszor vittem magammal a táskámban. Várom, hogy fogyjon, de nem nagyon akar a fránya zselé miatt. A katalógusbeli képeken olyan gyönyörű ajkakat mutogatnak ezzel a rúzzsal, egészen másnak, krémesnek és csillámmentesnek képzeltem, tehát csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Ella

2015. június 10.

Hármat rendeltem. Cherry vagy mi annak a neve, amit használok. Nagyon szép színe van és bár elég nehéz felvinni egyenletesen, szép a végeredmény. Viszont ami miatt a másik kettőt már ki sem bontottam, hanem feltöltöttem ide eladó termékként az az ÍZE. Ugyanis szerintem nagyon kesernyés és hiába nem nyalogatom a számat, mégis megérzem véletlenül, beszéd vagy evés-ivás közben. Amúgy a kemény gél külső sem zavar annyira meg hogy picit nehézkesebb eldolgozni, de ez a keserű íz, ezzel nem tudok mit kezdeni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

fdorottya

2014. október 2.

Akciósan vettem a katalógusból, mivel kifutó termék volt! Kiváncsi voltam, hogy milyen... Hát kicsit többet vártam tőle, nálam pl. csillogás nem volt. Gyorsan lekopik,szárít! Remélem gyorsan elfogy!

Gondoltam néha napján elhasználgatom! Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy iszonyúan viszket a szám széle! Másnap még jobban... Itt kezdet gyanús lenni a dolog! Sajnos ettől a rúzstól lett egy jó kis allergiám, ami nagyon nehezen múlt el! Hát így a kukában végezte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

kalmaniki

2014. október 1.

Én az új, csillámos kiadás közül választottam egy piros árnyalatot. Az innovatív kivitelezés tetszik, bár nem lehet csak gyorsan, tükör nélkül felkenni, mivel a középen elhelyezkedő színt nem könnyű egységesen felvinni az ajkakra, de a végeredmény valóban szép fényes. A tartóssága csapnivaló, a csillámok nagyok benne, az ajkaimat is szárítja, így nem sűrűn használom, viszont egy próbát megért ez a különleges formula.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Oraculum

2014. május 4.

P202 Orchid árnyalat van meg, szeretem, bár nem valami tartós, de szerelmes vagyok a színébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

illesbarbi

2014. január 26.

Tudom, hogy nem ez az első számú dolog egy rúzsnál, de én imádom az illatát. Anyukának volt régebben ilyen illatú rúzsa, amivel kislány koromban kifestettem a fél fejemet :) A nosztalgikus élmények miatt is szeretem, ezen felül pedig nagyon szép, visszafogott színe van (p401). Épp annyira színezi az ajkakat, hogy ne legyenek csupaszok, de nem hivalkodó, a géles rész pedig szép fényessé teszi. Mindent egybevetve szeretem, főleg a nyugis hétköznapokon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Boga24

2013. augusztus 12.

Én az első fél évben imádtam.Tökéletes korallos árnyalata van, hidegben és melegben egyaránt használtam.Színt adott az ajkaimnak, valamilyen szinten hidratált is, ősszel iskolába is tökéletes volt.Aztán nyáron nem tudom mi történhetett... 2 hétig nyaralni voltam és mire hazajöttem a rúzson az ajakszínező,zselés anyag egyszerűen beszáradt :( Ez nekem óriási csalódás volt, mert nagyon szerettem.Most már szinte használhatatlan és csíkokat is hagy..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

boglarka88849

2013. május 26.

Nekem a P501-es barnàsabb hússzínű àrnyalat van a birtokomban,és imàdom.Valóban nem túl tartós, hamar kopik,de a szín ezt kàrpòtolja.Nagy kedvenc lett,most csak ezt akarom hasznàlni.Mellesleg ez még a '11es vàltozat, csak anyukàmnak màr nem tetszett, így nàlam landolt.Nem tudom,hogy azòta mennyit rontottak a minőségén, de az enyém làgy és könnyen kenhető.

Update: Már nem is szeretem annyira. Annyira szárította a számat, hogy miután lekopott és egy ideig nem kentem rá semmit, fájni kezdett a szám, és még aznap csúnyán kirepedezett meg bedagadt kicsit. Majd Alverdés ajakápolóval pihentettem 1 napig, és utána már jobb lett.Hihetetlen, hogy ilyen vacak minőségű.

update2:újrarendeltem és jelentem, h ez már sokkal jobb! Nem szárít, viszont a pigmentáltsága még mindig egy 0, úgyhogy hamar el fog fogyni.Sajnos hamar elveszti a színét, de 1 *al még mindig jobb, mint az előző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate