Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Természetes, napcsókolta ragyogást kölcsönöz. Hidratál és érzéki puhaságot kölcsönöz, könnyű eloszlatni a bőrön és gyorsan beszívódik. Fokozatosan ad színt: diszkréten napcsókolta bőr 1 használat után, akár 4 napi rendszeres használat után pedig a bőr természetesen barnának tűnik.

vvivien

2017. augusztus 26.

Nincs benne csillám , az illata se tetszik, sok is kell belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nincs benne csillám , az illata se tetszik, sok is kell belőle

egeresi47

2017. július 27.

Hatalmas csalódás. Azért rendeltem, mert azt hittem, h tényleg csillog. A bőröm már amúgy is barna úgyhogy ez nem volt szempont, de a szaga is fura és egyáltalán nem csillog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Wiki

2017. február 9.

Nagyon rossz az illata...cipőbe elmegy.
Csillogni abszolút nem csillog, viszont másnapra észrevettem némi barnulást a bőrömön, de ettől függetlenül nagyon nem jó egy termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Nagyon rossz az illata...cipőbe elmegy.

Baabbii95

2016. április 19.

Borzasztó az illata és zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Borzasztó az illata és zsíros érzetet hagy maga után.

Noxika

2015. július 31.

Nem vagyok tőle elájulva, az illatát egyértelműen nem szeretem, a barnító hatását nem vettem észre, és azt sem, hogy csillog. A frissen borotvált bőrfelületet csípi. Előnye, hogy könnyen beszívódik és nem hagy foltot maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Ms.Cat

2015. április 7.

Nos én ajándékba kaptam. Borzalmas. Csípte a bőröm, ahogy ráfújtam (de még a barátnőmnek is ) és még nem is hidratált. Büdös és gagyi. Nem tudom, hogy gyártják-e még, de remélem nem. :S Nagyon megutáltam szegényt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

terike24

2015. április 7.

szeretem mert csillogos es szep a boron en a labaimra szoktam tenni nyaron de nekem abszalut nem szivja be hamar legalabb egy fel ora kell neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

p.sz.ditta

2014. augusztus 12.

Az olajnak elég erős az illata, ami fokozatosan gyengül, azonban még másnap is érezni rajta a "tipikus" barnitókrém szagot. Egyszerű használni, könnyen beszivódik. Lebarnúlt bőrre használom, nem tapasztaltam,hogy barnább vagy szebb lenne a bőrőm. Összességében kényelmes, praktikus, de többet nem fogok venni. Jah és használat után kezet kell mosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).