Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ni89ta, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Selyemkivonattal.

Kiszerelés: 250 ml

karakumsivatag

2013. május 1.

Nem pont ezt vettem meg, hanem amiben csillámok is vannak. A csillámok tetszenek, a karomon és dekoltázson fényes lesz tőle a bőröm. Egész testen viszont nem bírom elviselni. Gyorsan beszívódik és mégis ragad. A tenyeremen vettem észre, hogy valami zsíros réteg képződött a bőrömön és a víz egyszerűen lepergett róla. Az illat kellemes, de összességében nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 1.

Fairygirl

2012. október 28.

Nagyon ragadós, nem szívódik be normálisan, de legalább finom az illata.
Az összetevői sem valami fényesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Nagyon ragadós, nem szívódik be normálisan, de legalább finom az illata.
Az összetevői sem valami fényesek.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 6.

szerintem is nagyon jó! nem gondoltam, hogy ilyen jól és tartósan hidratál, de nagyon meggyőzött! Az új kiadása, amibe argánolajat is raktak, biztos még jobb lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

sztike

2012. július 20.

Hát nem nagy eresztés. Ragad és megül a bőrön, ebből adódóan nem is hidratál. A következő zuhany az összeset leviszi. Mázli, hogy ajándék volt, és nem költöttem rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

geucsa

2012. május 8.

Az összetevői katasztrófa. Még van belőle egy kevés. Gondolkodom, hogy elhasználjam-e. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

szeleske

2012. április 25.

Régen nagyon szerettem. Akkor még más volt a csomagolása, az illatát is imádtam, és nagyon hatásos is volt. A nagy átalakulás óta ez a tusfürdő egy nagy humbuk, az illata totál átlag, a hatása nem üti meg az elvárt szintet. Mivel sajnos tavaly karácsonyra kaptam egyet anyóstól, habfürdőnek próbálom elhasználni nagy nehezen. Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

timcsi76

2012. február 25.

Kb. 2 éve próbáltam ki Avon-tanácsadónőként, de kiütött (pedig soha más testápoló nem) és sajnos egyik vevőm ugyanígy járt. Lehet, hogy az még egy korábbi változat volt, esetleg más összetevőkkel is, de ugyanez a típusú és illatú testápoló volt az is. Azóta nem merem javasolni senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Emily

2012. február 9.

Az illata nagyon kellemes, még este is érezhető a bőrömön, viszont nem hidratál eléggé sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Nyuszi1

2012. február 2.

Nem volt rossz, de az illata nem az igazi. Sajnos az avon-termékről már a tudatosvasarlo.hu-n olvastam, hogy gyanús összetevőket tartalmaznak, meggondolnám, hogy újra vegyek-e belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Mypinkworld

2012. január 24.

Szerintem szuper! Nem vagyok egy nagyon avon fan, már nem igazán rendelek belőle semmit, de ez a testápoló nagyon szuper! Minden tusolás után ezt használom. Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes tapintású utána a bőröm, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.