Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványokkal és aranyló csillámokkal dúsított formulája ellenállhatatlanul puhává és simává varázsolja bőrét, enyhe ragyogást kölcsönözve neki.

ercsike76

2012. augusztus 13.

Én is nyáron próbáltam, jaj de nem szerettem. Oda is ajándékoztam másnak. Ragacsos, nekem az illata is büdös. Nem hidratál, egy bevonatot képez a bőrön, fel sem szívódik. A csillámok valóban szépek, nem tolakodó, amolyan bronzos fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

vivuss87

2012. július 12.

nyárra nagy melegben valóban kicsit sok. De ha hűvösebb a idő, nagyon kellemes, finom puha, selymes érzés. talán a 4. flakonnal használom el belőle. Nagyon szépen csillog, és hidratál. Anya durva száraz bőrén is kiállta a próbát. Lehet még rendelni, a tanácsadói szórólapon szokott rajta lenni, amit nem szoktak megmutatni a tanácsadók:) talán 2-3 havonta benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

bandita

2012. március 17.

Nyáron, lebarnult bőrre használtam. Akkor mindig szárazabb a bőröm, ezért elég jól beitta, és külön örültem annak, hogy az aranyszínű csillámok nem fogták be a ruhát. Olyan volt a bőrön, mint egy leheletfinom bronzos fátyol. Sajnos, úgy tudom, már nem rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 17.

ur.isten.ne.mar

2011. december 23.

Gyönyörűek benne a csillámok és isteni az illata, csak sajnos nem tudok rájönni, hogy melyik parfümre emlékeztet, de intenzív és tartós :)
Nem tudom, hogy a bőröm szomjas vagy csak simán a zselés állaga miatt, de nekem mindig rekord idő alatt beszívódik, szóval nagy kedvenc.
Télen mondjuk ritkábban használom, mert általában olyan ruhákat hordok, amik mellett a csillámok nem tudnak érvényesülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Lillith

2011. április 18.

Jó az illata, és szép,aranyló lesz a bőröm, de az a baj,hogy ragad. És az nagyon idegesítő :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

insidecore

2011. március 10.

Bár a flakonon szereplő szöveg szerint "selymes érzetet biztosít ragadós vagy zsíros érzés nélkül" nyáron nem ajánlott használni.
Én valahogy a krém alól izzadtam...nem túlzottan kellemes... és persze minden szösz rám ragadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate