Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: KriszTa1977, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Egyenletes, napcsókolta barnaságot kölcsönöz, mely minden egyes használattal fokozatosan alakul ki. Friss illatú, nem hagy nyomot és foltot, nem színezi be a ruhát.

Ajándék🌺Avon Skin So Soft Ragyogást Kölcsönző Testápoló Olajspray
Ár: Ajándék, ha vásárolsz tőlem , Eladó: Hedonist78
Állapot: új, próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andreaasipp

2020. augusztus 4.

Kicsit vegyes érzéseim vannak. Egynek jó volt, mert nem lettem tőle sárga, de szeretek kísérletezni.

Pozitívum:
- hamar felszívódik, ami a nagy melegekben nagyon jól jött; én emiatt testrészenként fújtam magamra (inkább ehhez nyúltam, mint a krém állagú önbarnítóhoz a 40 fokban.. )
- nekem nagyon szép aranybarna színt adott, mintha nyaraltam volna (szinte naponta használtam)

Negatívum:
- erős szaga volt inkább, mint kellemes illata; szerencsére hamar elillant felkenés után
- borotválkozás után csípte a bőröm
- hosszú távon szárította a bőröm (eleinte nagyon selymes volt tőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Pozitívum:

Negatívum:
- borotválkozás után csípte a bőröm
- hosszú távon szárította a bőröm (eleinte nagyon selymes volt tőle)

Chrissy

2020. június 28.

Volt regen valami olajos spray, amit szerettem, mert szep fenyes lett a borom tole, azt hittem ez az es ezert rendeltem meg. Jo ideje lapult a szekrenyben es mikor nemreg elovettem azt hittem megromlott, mert olaj helyett alkoholos viz jott belole. Akkor neztem utana ennek a termeknek. Egy probat meger, mielott kukaba dobom jeligevel felvittem a boromre, pedig az alkoholt nem szeretem a kozmetikumokban.
Kellemes csalodas igy ez a termek. Konnyu felvinni, vizes, husito erzes az alkohol miatt. A masodperc tizedresze alatt felszivodik. Kicsit aggodtam is, nem latom, nem erzem hova kentem es ez barnitos, a vegen meg még foltos leszek...de nem.
Erdekes modon egyebkent nem hogy nem szaritott, tulajdonkeppen kellemesen puha lett tole a borom. Az elmeletem: az alkohol segiti a hatoanyagok alapos feloldodasat, a konnyu eloszlathatosagot a boron, majd elillan, a termek gyors szaradasat okozva. A benne levo jojoba olaj viszont marad es visszahidratalja a bort, lipidpotlokent mukodik, igy osszessegen apol is a termek, anelkul, hogy ragacsos-olajos erzetet okozna. Ez azert nem egy hidratalokrem, de nem szarit es igy a nyari melegben egyebkent eppen elegendo apolast nyujt a vegtagjaimnak.

En alapvetoen felek az onbarnitoktol, a gimis elmeny, amikor is bekentem magam es azt hittem azonnali hatallyal hatnia kell a termeknek perceken belul, de nem igy tortent, ezert ujrakentem, aztan par ora mulva narancsos-barnas csikok-foltok boritottak az egesz testem maradando onbarnito-ellenesseget okozott nalam. Nem mellesleg tornaora volt az elso oram, addigra jottek ki a foltok-csikok a reggeli bekenegetesket kovetoen es rajtam rohogott az egesz osztaly...
Szoval valoszinuleg nem kenem magamra e szert, ha tudom, hogy barnitos. De vegul is kellemes csalodas ert es ez tenyleg nekem valo termek, annyira enyhe a hatasa, ugyanakkor szepen epitheto. Minimalis, de eszlelheto szint adott. Kifujaskor enyhen kokusz-szeru illatocskaja van, de foleg inkabb alkoholos szag jellemzi, az enyem mondjuk regebbi peldany, lehet ezert. Kesobb enyhe onbarnito szagu lesz, tulelheto, nem olyan intenziv, mint a megszokott onbarnitoknal. Nagyon jo kezfejen hasznalni, nem lettem foltos, csikos, miegymas. Ra is kattantam, mar tobbszor hasznaltam, szepen epul a szinem, de azert nem lettem csokibarna persze, de mondjuk igy tobb hasznalat utan egy alapszint sikerult elernem az egyebkent azert vilagos boromon. A karomon jobban mukodik, a labam sokkal feherebb, ott tobbet is kell majd hasznalni es az egyetlen hely, ahol klasszik onbarnito foltot okozott a labfejem es a labszaram talalkozasanal, pedig ott is ugyanugy kentem, mint a karomon. De mivel enyhe szint ad nem feltuno, nem olyan, mint a hagyomanyos barnitoknal.
Nincs vele ceco, nem radiroztam elotte, nem testapoloztam elotte...persze azert miota tudom, hogy mi is ez, inkabb radirozok, mielott felkenem, mert biztosra megyek. Ruhat nem fogja ossze, szoval a friss illatot leszamitva hozza a fent leirtakat.
En megszerettem, azt hiszem veszek is még belole, ha még kapható egyaltalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

En megszerettem, azt hiszem veszek is még belole, ha még kapható egyaltalan.

esztietta

2018. november 11.

Puhít!
Csodás fényt és puhaságot biztosít, bár nekem kissé fura érzést kölcsönöz, míg a bőröm be nem szívja. Viszont,amit nem lehet elvenni tőle, hogy kellemes illatot, hosszantartó puhaságot és ragyogást nyújt!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Puhít!

prussycat

2017. december 22.

Nem venném újra. Akciósan rendeltem, kifújás után szinte rögtön elillant, hidratálás nulla. Engem inkább egy olcsó parfümre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Régóta oda vagyok ezekért a tesolajakért, viszont az illatuk mostanában elkezdett irritálni, nemcsak engem a környezetemet is. Olyan alkohol szaguk van és picit irritálják is a bőrt, nem vagyok szakértő de nem gondolnám, hogy ez az alkohol tartalom egészséges. Mostmár nem a kedvencem emiatt, ezért elhasználom de sosem veszem újra egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szazsani

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem.. Sok önbarnítót próbáltam már, de ilyen fajtájúval még nem találkoztam és nagyon bevált! Vannak jó és rossz tulajdonságai, de ennek ellenére nekem nagyon bevált, így már jól betáraztam belőle.
Előnyök:
- Első és legfontosabb számomra: nincs furi büdös önbarnító szaga, vagy legalábbis nagyon minimális, számomra elviselhető intenzitású
- Nem leszek tőle brutál feltűnő narancs, ami elütne a bőröm többi természetes barna színétől ( mindenhol le tudok kicsit barnulni csak a lábam marad mindig hófehér, de ezzel a termékkel viszonylag összhangba kerül a testem többi árnyalatával)
- nem kell vele órákat várni hogy megszáradjon (mondjuk ebbe van egy kicsi hátrány is de majd később * írom azt is)
- egy használat után már másnap reggelre szép eredménye van, amit könnyű fenntartani, fürdések után szoktam befújni vele a lábam, de sose kopik ki egy fürdés után brutálisan, tehát építhető)
Hátrány:
- elég erős alkoholszagú ami néha fullasztó tud lenni de ez hamar elillan, és még mindig jobb mint a hülye önbarnítószag
- nagyon gyorsan felszívódik *, ezért nincs sok idő kenegetni gyorsan kell fújni aztán szétoszlatni valamennyire
- száraz picit ragadós érzetet hagy hirtelen maga után, aztán ahogy szárad egyre jobb lesz

Összességében az előnyök kiütik a hátrányait és számomra ez a legkezelhetőbb legkellemesebb önbarnító amit elviselek magamon a 40 fokban is. Majdnem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Előnyök:
Hátrány:

mariann33

2017. augusztus 4.

Mèg ilyen kivitelezésű önbarnítóval nem találkoztam,bár nem is igen használok ilyesmit.Viszont az itteni vélemények hatására vettem egyet,és nagyon jó!Szoktam szolizni de a lábam...hm,az katasztrófa.Mintha egy masik testhez tartozna😅.Ez az olaj,ami nem is olaj szerintem,mert mintha víz lenne,semmi olajos hatása nincs,szuperül egységesítette a színem.
Csak hát baromi gyorsan fogy,mivel nem brutál barna lesz az ember,csak úgy finoman,nem sárgásan barnít.Este fújok a lábaimra,és reggelre barnább.Ez tök jó!Nem kell a beszívódással sem várni mivel mint említettem inkább víz szerű.Erőteljes kókusz illat,én kevés alkoholt érzek csak.Érdemes testápolás után használni mert talán szárít picit.De ez 40 fokban nem is tragédia.Nekem elég száraz a bőröm de testápoló nèlkül használom és nem szárította ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

audreycoca

2017. június 28.

Ez egy önbarnítós olaj. Egy csillagot azonnal levonok, mert brutál alkohol szagú, valami minimális kókusz illattal. Sajnos ez a mennyiségű alkohol azt is jelenti, hogy szárít, így akik száraz bőrűek szerintem abszolút felejtsék el ezt a terméket. Nekem normál bőröm van, így ha egyik nap ezt használom akkor másnap, mindenképp testápolót kell használnom, így viselhető a bőrömnek.
Aztán levonnék még egy csillagot, az összetevői miatt is.
De
Ennek ellenére nekem nagyon bejött ez az olaj, mert még semmilyen önbarnítós testápolótól nem lett ilyen szép színem. Nagyon vicces ahogy este befújom magam, reggel bemegyek dolgozni, és gyakorlatilag neon fény alatt, az irodában ülve, óráról órára bebarnulok. Nagyon szép színem van tőle, imádom. Elég furcsán lehet eloszlatni mert a tömény alkohol miatt, hamar elillan, tehát nem sok idő van az eldolgozásra, de vizes bőrre használom így egy kicsit könnyebb.
Minden negatív tulajdonsága ellenére tuti, hogy újra veszem még és ezért vissza is adok neki egy csillagot legalább, mert 4 csillag fejezi ki legjobban, hogy mennyire szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Aztán levonnék még egy csillagot, az összetevői miatt is.
De

kicsirita

2017. május 24.

Nagyon jó kis spray! Gyorsan beszívódik, nincs kellemetlen illata. A magamfajta hófehér bőrrel megáldottaknak nagyon jó megoldás. Szolizni nem merek, és így nyár elején komoly traumát okoz szembesülni a bőröm fehérségével... vele is fehér maradok, de kellemesen fehér, nem mint egy mentőautó 😊
Három-négy alkalom után kellemes színt ad, de csokibarna nem lesz tőle az ember lánya.
Újrarendeltem, sőt kettőt is, nálam ez már valami.
Elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Újrarendeltem, sőt kettőt is, nálam ez már valami.
Elég gyorsan fogy.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)