Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xybaBence, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2016. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Speciális összetételű, szőrnövekedést gátló készítmény, mely tökéletesen hidratálja és selymesen puhává teszi a bőrt.
Gyorsan beszívódik a bőrbe. Szójaprotein és fűzfakéreg kivonata gyengíti, vékonyítja a szőrszálakat. Használatával csökkenthető a szőrtelenítés gyakorisága.

almandina

2018. január 30.

Régebben használtam, használatával csökkent borotválkozás gyakorisága, szépen hidratálta borotválkozás után irritál bőrt. Kár hogy nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

panneszka

2016. május 24.

Túl ragacsos, túl büdös és szőrnövekedés késleltető hatása sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Túl ragacsos, túl büdös és szőrnövekedés késleltető hatása sincs.

Zsokaa

2016. január 7.

Nehezebben lehet bemasszírozni a bőrbe, mint a legtöbb testápolót. Ráadásul nem is szívódik be maradéktalanul. Zuhanyzásnál lehet érezni... Talán van egy kis szőrnövekedést késleltető hatása, de nem látványos. Az illata kicsit fura, de nincs vele baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Piedra

2016. január 6.

Van kb. 10 éve, hogy vettem egyszer egy ilyet kipróbálni. Nehezen szívódott be, nem kell nagy csodára számítani, de amire készült, arra nekem jó volt. Lassabban nőtt a szőr a lábaimon. Pár nappal sikerült kitolni az epilálást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

spavanilly

2015. november 11.

Ajándékba kaptam, szőrnövekedést csökkentő hatást sajnos nem tapasztaltam. Elhasználtam, de magamtól nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

lavande

2013. október 28.

Ajándékba kaptam, de nem sok reményt fűztem hozzá. Felkenés után ragacsos érzést hagy maga után, és az illata valami borzalom. Párszor használtam, de nem tapasztaltam semmilyen gátló hatást. Nem sok értelme van, porfogó a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Charis

2013. szeptember 18.

Ez egy gagyi valami. Semmit nem használ, sőt nekem büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Ez egy gagyi valami. Semmit nem használ, sőt nekem büdös is.

SuicideCandy

2013. március 8.

Ez valóban nagyon durva összetevőket tartalmazott... De az Avon folyamatosan megújítja termékei összetételét és már rég nem tartalmaz ennyi káros összetevőt... Se Ethylparaben-t, se isobutylparaben-t stb.. kár hogy nem lehet az összetevőket frissíteni. Már majdnem egy éve használtam ezt a testápolót, és pár hete újra megújult ez a termék. Az új verziót még nem ismerem, de szerintem az még kímélőbb lett a jelenleginél is.
Én személy szerint szeretem ezt a testápolót, nyílván nem tesz csodát, mivel csak "lassító" így csak rendszeres használat mellett fejti ki ezt a hatását.. Nyílván aki tartós szőrtelenségre vágyik nem ehhez a termékhez fog nyúlni.. de kiegészítésnek szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

mustang

2013. február 26.

Nekem sem vált be, felkenés után ragacsos érzetet hagy. A szőrnövekedést pedig nem lassítja. Sima testápolóként sem használnám. Megvan 1-2 éve, néha használgatom szőrtelenítés után, de nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

szabiina

2013. február 1.

Semmire nem jó.. Kár volt megvennem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Semmire nem jó.. Kár volt megvennem!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Saccharomyces Lysate Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40, Urea, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharomyces Lysate Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).