Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A jojobaolaj E-, A- és F-vitaminban gazdag, hidratáló, bőrpuhító és kondicionáló hatásáról ismert. A luxus formula jojobaolajjal mélyen hidratál, táplált érzést kölcsönöz a bőrnek, és segít puhábbá varázsolni a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

szivecske

2016. április 10.

Nagyon testes krém, széppen hidratál és baba illata van (kicsit hintőporos, néha tetszik, de néha annyira nem)
Újra nem venném, de elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Újra nem venném, de elkenegetem.

nikolett00

2015. május 4.

Vastagon használtam, mert télen vettem. Imádtam! Zavart az illata, de a hatása nagyon jó, bár nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

HReni9119

2015. február 21.

Elhasználtam belőle egy tégelyt, simán újravenném. Az illata kicsit fura, de megszokható (nekem olyan retro krémszagra emlékeztet, el tudom képzelni hogy nagymamám tinikorában ilyen illatú krémeket használt). A hatásával teljesen ki vagyok békülve, szépen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

ljudith78

2014. december 7.

Rájöttem mire emlékeztet ez a valóban megosztó illat, egy az egyben Sudocrem illata van :)
Nekem nincs vele bajom, ebben az árkategóriában kapható testvajak közül magasan a legjobb, még az sem kizárt, hogy ha elfogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

tünciQe

2014. szeptember 12.

A legjobb testápoló, amit valaha használtam. Imádom minden szempontból! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

A legjobb testápoló, amit valaha használtam. Imádom minden szempontból! :)

malik.regina5

2014. június 6.

nagyon nagyon szeretem!!! Az illatával nekem semmi gondom,sőt, én nagyon kedveltem is.Ezt egy hónap alatt kivégeztem,mert nagyon igényelte a lábam.Különösebben máshova nem kenek testápolót,mert ez az egyedüli száraz hely a testemen.Arra a célra tökéletes,hogy estére jól bekenem,de kb másfél centi vastagon,és reggelre meg vaj puha,és nem viszket éjtnappalá téve.
Szeretem!!!
Az ára húzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 6.

Szeretem!!!
Az ára húzós.

Ivett0502

2014. április 28.

Nekem ez a termék pénzkidobás volt!!!! Az állaga,és a hidratálása nem rossz, de az illata....A nagyanyám nem használ ilyen rossz pacsuli illatú testápolót! Olyan katasztrófa volt, hogy meg kellett fürödjek még egyszer, mert hányingerem lett tőle. Csak úgy ajánlom a megvásárolását ha meg tudjátok szagolni mielőtt megveszitek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

agiv

2014. március 14.

ÁÁÁ szuper jó.Ez is igazából testvaj.Szuperül hidratál és nagyon jó az illata.Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1