Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Éjszakai elalvást segítő balzsam.

Cataleya

2015. szeptember 30.

Szeretem nagyon az illatát és emellett a hatása is jó. Lehet, hogy csak beképzelem, de nem érdekel mert a végeredmény ugyanaz: végre jól alszom! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

andeve

2015. április 23.

szeretem nagyon, jókat alszom tőle, vagy amúgy is, de így kellemesebb. ahogy következőleg megláttam a katalógusban újrarendeltem, betáraztam, mert nincs mindig, ráadásul nagyon jó áron, pár szász forintért jutottam hozzá. megvettem a spray változatát is, azt többször használom, mert ezt a picikét mindig elfelejtem és le is csúszik a fiók aljára, h még véletlen se vegyem észre :) de jár a pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Lory

2015. január 1.

Elég jól alszom,kb. a tetőt is lehet vinni olyankor :D de a tanácsadónőmtől kaptam ajándékba,a sok rendelésemért:) Szóval én is kenegettem,tetszett az illata is de szerencsére nem aludtam mélyebben vagy hosszabban tőle:))Mint írtam ennél a terméknél én nem hiszem,hogy kompetens lennék,adok rá 4 csillagot,jópofa aranyos ötlet egy ilyen kence és látom sokmindenkinél bevált aki tényleg rosszul alszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

ancsirigo

2014. november 19.

Nem tudom, hogy tényleg hatásos volt-e, vagy csak beütött a placebo, de imádtam! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

xstrawberrykissx

2013. július 8.

Elég rossz alvó vagyok, minden zajra felkelek, nehezen alszom el, de ezzel a termékkel sokkal könnyebben sikerült az alvás és nyugodtabb is volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Nekem nagyon bevált. A spray-vel és a tusfurdovel egyutt jobbak mint egy altato... nem használom mindig, mert általában hamar elalszom..de ha mégsem, kihúzom a fiokot ...és már mire újra leér a fejem a párnára, már alszok is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Ophelia

2012. július 2.

Nyugtató illatú, tényleg jól aludtam tőle... aztán reggel fejfájással ébredtem mindig. Többször is próbáltam, teljesen véletlenszerűen, és mindig ez volt. Néha magamra kenem nap közben, mert nagyon tetszik az illata, de alváshoz nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

susieesonic

2012. május 27.

énis úgy érzem hogy jobban alszom amikor ezt használom. párnára csuklóra szoktam kenni.
elfogy nem tudom mi lesz velem , mert nem lehet rendelni már :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

elfogy nem tudom mi lesz velem , mert nem lehet rendelni már :S

Szaszmancs

2012. február 15.

Nekem is van,párszor használtam,de úgy tűnt,semmire sem jó,úgyhogy ha valakinek van rá igénye,szívesen elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Nefertiti

2011. december 10.

oy d ekar h mar nem lehet kapni, sajnos nagyon nagyon reg nincs benne a katalogusba, pedig en is szeretnek egyet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol