Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szuperkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt. A természetes ásványi komplex természetes ragyogást kölcsönöz.

amaliz

2015. március 28.

Korábban használtam ezt az alapozót és nagyon szerettem. Enyhén csillog, inkább "ragyog" tőle az arcom, eldolgozni nagyon könnyű, természetes a hatása. Ha újra kapható lenne újravenném, de sajnos már rég nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

blackcat00616

2015. március 28.

Nekem sajnos annyira nem vált be :( Nem igazán fed és rettentő mód csillog. Párom elég furán néz ki, (puszilózás után) mikor rá süt a nap, mert rákenődik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

cseresznyevirág

2012. október 2.

nekem tetszik, nemrég találtam meg, régebben anyukám használta. a reggeli rohanásban felkentem, rá púder, aztán indultam is el otthonról, és délelőtt azt vettem észre, hogy csillog a tenyerem:) eléggé meglepődtem, de ettől függetlenül tetszik az alapozó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

lipstick

2012. június 11.

Csalódtam benne! Apró csillámok vannak benne, ezért még akkor is fénylik ha valakinek száraz a bőre, zsíros és normál bőrre egyaránt katasztrófa. Szöryne vizes állagú ezért nem fed semmit és még púderrel sem vállalható. (pattanások is kialakultak tőle. ):(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 11.

krisz69

2012. május 23.

Hát ez nekem nem jött be sajnos egy idő után el kezd fényleni az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Hát ez nekem nem jött be sajnos egy idő után el kezd fényleni az arcom tőle.

yzabella84

2011. november 13.

Nagyon jó kis alapozó! Sokfélét próbáltam,de ez a kedvenc.Meglepő mert az Avonosok nekem nem váltak be.Jó árban volt,kb.6-8órát kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 13.

jucika

2011. szeptember 7.

Ez egy nagyon jó alapozó. A bőröm kevésbé zsirosodik tőle, szép matt kinézetet kölcsönöz, és felkenve apró csillámok vannak benne, de ezek később eltünnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Calcium PCA, Zinc PCA, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!