Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: mandarin, csokoládévirág, vanília

Ár: 2000 postán maradó ajánlott küldeményként történő feladással , Eladó: LPE
Állapot: Egyszer fújt , Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény
Ár: 1000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált/Kép szerinti állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp vagy banki utalás után postán maradó ajánlott levélküldemény

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

alexkanagy

2020. május 15.

Gyermekkorom bon bon malizia parfumjekent indít( nyami) majd kicsit pink sugar lesz belőle (ennek nem örülök-1 csillag) kesobb jobb lesz ujra! De nem olyan fantasztikus mint a leírt vélemények! 1000 Ft ot megért ha ajándékba oda is adom valamelyik rokonnak 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

olahnemese

2020. február 17.

Az őszi-téli parfümöm volt, alig maradt benne, már a polcon pihen. Nagyon szerettem, hűvös időben nagyon jól teljesített, sokan dícsérték rajtam. Árához képest tartósnak is bizonyult :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Ophelia

2020. január 27.

Ez az aktuális kedvenc téli parfümöm, hónapok óta nem untam meg, egyszerű, kellemes illat, kakaós beütéssel, egész tartós, és tök jól passzol minden kakaóvajas illatú egyéb kencémhez, amiket télen szeretek használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

tátombák

2020. január 15.

Lassan 2 hónapja használom megszakítás nélkül, de még mindig nem érzem, hogy tele lenne vele az orrom. Ezekhez a hűvös napokhoz nagyon illik ez az édes csokis-virágos illat. Tartóssága árának megfelelő, napközben szoktam frissíteni az illaton, de ez pont az a táskábadobálós parfüm, amit nem sajnálok.
Jelen állás szerint első nekifutásra el fogom használni az egész üveggel, ami nálam nem túl gyakori... :D

UP: 3 hónap alatt elfogyott. Egy percig sem untam, teljesen hozzámnőtt. Most picit pihen, hogy megmaradjon a varázs, de biztosan újraveszem. Viszlát legközelebb! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

ladri

2020. január 4.

Itthoni kuckózós illatom lett, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Itthoni kuckózós illatom lett, imádom.

vanillacaramella.sweet

2019. november 15.

Nagyon kellemesen kakaós, nem tömény, nem keserű. Enyhén virágos-gyümis. Ha kapnám, elfújkálnám itthon, gourmand illat kedvelő vagyok, de ebben valahogy mégsem mennék tömegbe. Inkàbb az az itthon bebugyolàlom magam és pihenek, szimatolgatom, lazítok illat szàmomra. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

angimay

2019. november 2.

Ár-érték arányban egészen megfelelő. Én szeretem és őszi-téli időszakra szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

butterfly99

2019. november 1.

Nekem nagyon tetszik! Rajtam nem túl tartós, de ennyi pénzért nem is várom el. Kifújás után én a narancsos csoki illatához tudnám hasonlítani. Kellemes meleg őszi-téli illat. Nem szeretem a Soft Musk kölniket, de ez elnyerte a tetszésem. Megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

mini03

2019. november 1.

Nekem eddig ez a kedvenc avonos parfümöm.
Nagyon kellemes illata van. Édeskés, de nem olyan émelyítő, hogy magamat vagy a közelemben lévőket megfullasszam. Tartóssága is meglepően jó, csuklóra fújva szinte egész nap éreztem. A kis csokis illatfelhő amit kifújáskor hagy maga után nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Nekem eddig ez a kedvenc avonos parfümöm.

mona82

2019. október 30.

Évek óta nem volt olyan illata az Avonnak ami nekem érdekes lett volna, kicsit félve rendeltem meg ezt is. Mégis úgy voltam vele, hogy 1800 Ft-ot megkockáztatom, papíron kellemes illata volt. Nem okozott csalódást, finoman kakaós, édes de nem gejl, pont erre az időre való. Ruhán, hajon, bőrön is meglepően tartós, főleg EDT-hez képest. Maximálisan jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.