Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Az Avon áttörő újítása a szemápolás területén a gyengéd rezgések erejét használja fel, hogy „kipihent” látszatot és érzést kölcsönözhessen szemeinek. Revitawake komplexszel segít élénkíteni a szemkörnyék bőrét és csökkenteni a duzzadtság és a sötét karikák külsejét.

Coffeejunkie

2016. május 28.

Pakolászás közben újra előkerült, örültem mert akkor nem kell venni szemķörnyékápolót, de sajnos nekem nem a legjobb. Jó hűsítő érzés reggel, kicsit mintha halványítana is, azonban nem véletlenül nem használtam... Kicsi fehér pöttyök lesznek tőle a szemem alatt. Abbahagytam a használatot és lassan el is tüntek. Sajnálom, mert jólesett reggelenként, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

henifekete

2016. május 25.

2 hete találtam meg a fiók alján bontatlanul. Bátorkodva kipróbáltam remélve hogy mivel régi nem bántja a szemem. És azt kell hogy mondjam használ! Durva de a sötét karikáimat halványitotta. Nem hiszem hogy ez a rezgés olyan erős lenne hogy pluszt adjon a terméknek, de igy is használható. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Lory

2014. július 24.

Sötét karikákkal nem szoktam ébredni,duzzadt szemkörnyékkel néha igen de jelentős javulást nem tapasztaltam a használatától.Érzésre kellemes hűsítő,hamar rá lehet sminkelni de hanyatt esve nem vagyok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

DORRA

2014. május 31.

Nagyon karikásak a szemein, ezért muszáj volt kipróbálnom, azt hiszem inkább maradok az uborka szeleteknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Nekem is karikás a szemem, ezért kipróbáltam, valóban, eleinte tényleg halványít, aztán valahogyan megállt ez a tudománya. Nekem nem lett semmi baja a bőrömnek, de még egyszer ebből nem vásárolnék.
Reebeeka45, ha van kedved, próbáld ki szintén az Avontól a rózsás szemkrémet, az sokat segít nekem a karikák halványításában. Semmi ránc nincs a szemem alatt, csak ezek a karikák... de nekem nagyon bevált. Szettben vettem arckrémmel, de külön is kapható. Itt nem látom fenn, ha lesz egy kis időm, feltöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

reebeeka45

2013. május 1.

Használtam kb 2,5 hetet, nagy örömmel néztem bele a tükörbe eleinte hogy milyen szépen halványítja a sötét karikáimat. Két hét reggel este használat után kijöttek ilyen piros apró pattanás szerű pöttyök a szemem alatt, ott ahol a bőr a legvékonyabb, és még fájtak is. Mi mástól lehetett volna ha nem ettől? 3 napig nem kentem be azonnal el is múltak! Hát inkább kelek minden reggel bazi nagy sötét karikákkal, mint apró tök piros pattanásokkal a szemkörnyékemen!!! Kap 2 pontot mert legalább a golyós rezgő jó érzés volt a szememnek de egyébként nem jött be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Ez a legjobb,amit valaha próbáltam. Tőlem rendelték nekem, ajándékba :D Vicces, de milyen jó ötlet volt a nővéremtől. Egy rakat szemkörnyékápoló van a hűtőben, de ilyen gyorsan és tartósan semelyik sem segített ( Garnier, Helia-D, Oriflame, Avon gránátalma ) . 1-1.5 hétig használtam reggel, este és azt vettem észre, hogy már nem is kell. Semmi karika (örökletes), semmi kialvatlanságnak tűnő nyúzottság(szintén örökölt hajlam),semmi puffadtság(megint csak csak a jó öreg genetika) a minimális apró, halvány csak számomra látható "ráncokat" is eltüntette ( a sok nevetés :D ). Tegyük hozzá 20 évesen nem túl sok dolga volt, de a számomra meglévő,zavaró és látható problémákat orvosolta. Most már csak 2-3 naponta kenem fel este vagy reggel,amikor eszembe jut.Szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

kitticat

2013. január 13.

A kialvatlanság okozta karikákat tényleg csökkenti picit, de nekem hosszútávú használat után pici pattanásszerű pöttyök lettek tőle a szemem alatt. Még jó, hogy van az avonnak ez a 3 hónapos garanciája, küldtem is szépen vissza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

kriszta0329

2013. január 2.

Kellemes illata van, egy kicsit javít a szemen, de akinek alapból karikás a szeme, az szerintem bármilyen csodaszert ken, nem lesz jobb. Rendesen alszom, vitaminhiányom sincs, mégis karikás a szemem, ahogy a családban a nőknek mind (tesó, anya, nagymama). Javít a látványon, meg hűsít is ez, de én sem értem, miért a rossz vége rezeg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Glara

2013. január 1.

Nekem nagyon bevált. Minden reggel ezt használom a duzzadt szemkörnyékre és tényleg pár perc alatt rendbe hoz. Szeretem az illatát és hogy tényleg feszesít. Nagy plusz pont, hogy a felvitele után 5 perccel már lehet is sminkelni, és a szemfestékek tökéletesen tapadnak, semmit nem ront a festékek tartósságán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytol eo I i

Az Andrographolide egy növényi eredetű anyag, melyet az Andrographis paniculata nevű gyógynövény szárából és leveleiből nyernek. Kozmetikai készítményekben funkciója a bőr kondicionálása.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. Rövidítése cAMP. A cAMP az emberi szervezetben megtalálható anyag, mely a sejtközi kommunikációban használt és szerepe van a cukor és a fehérje lebontás folyamatának a szabályozásában. Arról, hogy pontosan a bőrre kenve miféle hatása van nem találni információt.