Avon

Ár:   2449 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon exkluzív Scarlet Wisteria komplexét tartalmazza, mely segíti a szemkörnyék bőrét láthatóan feszesebb és rugalmasabb külsejűvé tenni.Figyelem: Közvetlenül szembe ne kerüljön! Ne használja felső szemhéjon!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

0bikbik0

2016. augusztus 6.

Ajándék volt, használni kezdtem, végülis célcsoport lennék...Most, hogy látom az összetevőit, igazából nem is tudom, mitől várhatnám az "ageless bloom" hatást...
Kézkrém lett belőle:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Kézkrém lett belőle:-(

kacibog83

2015. szeptember 8.

Az általam próbált Avon-os szemkörnyék ápolók közül ez az egyetlen, ami ér is valamit. Éjszakára szoktam használni és valóban vigyázni kell vele, mert ha közel kerül a szemhez, irtózatosan csípő érzést vált ki, amit nem értek, mert én közvetlenül az alsó szempillasor alá is szoktam kenni a szemápoló krémet, nem csak a bőröndökre :) és más krémek esetében nem tapasztaltam ilyen maró érzést. Kissé gazdagabb, mint a gél állagú ápolók, ezáltal tartós hidratálást eredményez, mintha feltöltené a finom ráncokat. Nagyon vékonyan kenem fel, mert ha kissé többet teszek a kelleténél, beszívódás után is összekukacosodik a szemem alatt. Alapjában véve jó kis termék, de miután nemsokára elfogy, a húzós ára miatt valami olcsóbb, drogériás szemápolót fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Scatty

2015. május 23.

Alapvetően jó krém, érezhetően hidratálja a szemet, mintha kicsit simább is lenne a használata óta, viszont minden felkenésnél a kipárolgása (?) olyan szinten irritálja a szemem, hogy folyik a könnyem egy jó ideig. Emiatt nem nagyon szeretem, de ha már megkaptam, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Krixta

2015. április 26.

nekem sosem volt érzékeny a szemem de az utóbbi időben az avon cuccoktól begyullad.nagy reményekkel vettem a krémet akciós is volt de annyira begyulladt a szemem tőle h másnap is könnyeztem pedig rég beszívta..2-3x próbálkoztam vele de mindig könnyeztem tőle így sajnos nem tudom mennyire lett volna hatásos a szarkalábakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Cintulácska

2013. február 28.

Alapjában véve egy nagyon jó szemránckrém, egyértelműen érezhető már a felkenést követően a hatása. Amiért nem adok 5 csillagocskát az az, hogy kissé marja a szemem pár másodpercig mikor a szemem alá kenem, és másoknak is akik ezt a terméket használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

bandita

2012. augusztus 13.

2012. 07. 28
Az az igazság, hogy számomra nem túl igényes összetevő listával rendelkezik ez a szemránckrém. A részletes termékleírás kifejezetten óva int a felső szemhéjon való használattól. Érzésem szerint csöbörből-vödörbe estem, amikor vakon megrendeltem az Oriflame biomaximum szemránckrém után.
Azon gondolkodom, fel merjem-e bontani egyáltalán, lesz-e bármilyen pozitív hatása a szemkörnyéki ráncocskákra. Optikai hatása biztosan van a terméknek, a szilikon miatt. Az aktív összetevők hátul kullognak. Formaldehid kibocsájtó tartósítószer majdnem középen.
Tenni fogok vele néhány óvatos kísérletet, addig megelőlegezek neki összetevőlista alapján egy óvatos kettest.
2012. 08. 13.
Összetevőlista ide vagy oda, ez a kis krém nagyon jól teljesít!
Nem irritál egyáltalán.
Az arcbőrömön a szemkörnyék erősen vízhiányos, vannak szarkalábak is, bőven. Valóban jótékony hatású, simítja ezt a területet, érzésre kissé zsírosabb, tartalmasabb állagú, de gyorsan beszívódik, könnyű sminkelni, korrektorozni utána.
Árkategóriájának kiemelkedő terméke, amely nagy meglepetést okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

2012. 07. 28
2012. 08. 13.
Összetevőlista ide vagy oda, ez a kis krém nagyon jól teljesít!
Nem irritál egyáltalán.
Árkategóriájának kiemelkedő terméke, amely nagy meglepetést okozott nálam.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.