Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: dudorka, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A könnyed formula kombinálja a hidratáló krém és az alapozó előnyeit, és segít, hogy megszabadulhass az arcbőr kifényesedésétől a nyári melegben. Az új BB krém mikrofinomságú mattító púdert és vitaminokban gazdag jujube gyümölcs kivonatot tartalmaz, melyek segítenek felszívni a bőrön lévő felesleges olajat. SPF 15-ös fényvédőt is tartalmaz a napsugarak káros hatásai ellen.

2 árnyalatban kapható

Knoemi76

2018. július 3.

Gondoltam nyára keresek egy kis BB krémet, mert nem szeretem az alapozót ilyenkor. Mivel a bőröm eléggé zsíros így erre esett a választásom, de csak két színárnyalatban kapható. A bőröm nem világos, de nem is sötét, így azt gondoltam, hogy a medium talán jó lesz, de nagyot tévedtem. Olyan sötét volt az arcomon, hogy a nyakam szinte világított. :( Viszont egy két óra múlva ettől is zsíros volt a bőröm, nem igazán mattítot.
Arra gondoltam, hogy kipróbálom még a világosat is és adok még egy esélyt neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Arra gondoltam, hogy kipróbálom még a világosat is és adok még egy esélyt neki.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Többet vártam tőle. Már felkenéskor sincs matt hatása, fénylik tőle a bőröm. A sötétebb árnyalatút vettem, az én bőrszínemhez elég természetellenes, sárgás a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

nusysan

2017. június 17.

Egy évig használtam régebben, de elég zsíros hatása volt, (akkoriban azt hittem, hogy nem rossz :D ) valamint télen valami issssszonyatosan elütött a bőrömtől, konkrétan mintha narancssárga lett volna. Ha valaki be tudja szerezni még valahogy valami kiszortírozáson, inkább ne tegye :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

kelly7dy

2017. május 15.

Azért adok két csillagot az amúgy csak 1-et érdemlő terméknek, mert színben tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz és ezért egy kis ideig természetesnek hat. De, édesanyám aki nem jár szoliba és hófehér bőre van, múltkor ahogy felkente mondtam neki, hogy azonnal mosd le! Tudjátok...van amikor egy kicsit gáz a sminketek és van amikor nagyon. Borzasztóan látszott az arcán, ahhoz képest, hogy ez egy BB krém. De a legnagyobb problémám, hogy az amúgy is zsíros bőrömön már a felkenéskor rossz, zsíros állagú, egy óra elteltével pedig csillog, ahogy azt mások is írták szinte le folyik az arcról. Sajnos mint ahogy ebben is , sok más avon termékben csalódok mostanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Ayamechu

2017. május 3.

Hófehér bőröm van,de úgy gondoltam látatlanba, hogy a light árnyalat majd jó lesz nekem. Nagyot tévedtem, mivel úgy néztem ki mintha mogyórókrémet kentem volna az arcomra...Akciósan vettem,de hatalmas pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Booogiiii

2016. augusztus 14.

Természetesen a BB krémek lényege, a hidratálás, és egy minimális fedés.
A fedéssel régebben úgy ahogy el is voltam, de a legvilágosabb szín is sötét. Az állaga jó, könnyen eldolgozható. Ennyit a jó oldaláról.
A rossz oldala hogy nem vettem észre hidratálást, és az van ráírva, hogy olajmentes, amit érzet szerint én cáfolnék, mert hiába fixáltam, nagyon gyorsan átfénylett. Mindig az akciónál próbáltam lecsapni rá, és így használtam el 2 és fél tubussal. Abbahagytam, mert ahogy serdülünk, úgy egyre több pattanás jelenik meg, és kell az erősebb fedés. Inkább való normál bőrre, mint zsíros/kombináltra. Aki nem szereti az alapozót, annak jó lehet, de amúgy én már nem venném újra.
Update: Elolvastam a leírást és matt hatást ígér, nemde? Na ezt ne várja senki, nem lesz matt, és púderrel is hamar megadja magát a zsírosodásnak, télen is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Természetesen a BB krémek lényege, a hidratálás, és egy minimális fedés.

edsze

2016. július 6.

Már a 2. tubussal használom. Egész jól fed, bár kicsit zsíros, így váltani fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

rocksolya

2016. július 4.

Nagyon szeretem. Sokszor inkább ezt használom alapozó helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Nagyon szeretem. Sokszor inkább ezt használom alapozó helyett.

janvidia

2016. július 4.

Eltunik a boromrol, pedig nagyon szeretem..az illata is finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Eltunik a boromrol, pedig nagyon szeretem..az illata is finom

esztii08

2016. június 26.

Szuper kis cucc, reggel felkenem és egésznap elvagyok vele, nem fényesedik ki tőle annyira az arcom. Még a fedése sem rossz, ahhoz képest, hogy BB krém.Mindig újraveszem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.