Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pusztai.fanni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Táplálja, védi és regenerálja a fáradt bőrt. Tápláló, bársonyos összetétel A-, C- és E-vitaminokkal. Tartósan hidratál és segít fiatalosabbnak mutatni a bőrt. Segít megvédeni a bőrt a környezet káros hatásaitól: naptól, széltől, légszennyezéstől.

karakumsivatag

2013. január 26.

Jó sűrű krém, ezért én éjszakai krémnek használom. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Jó sűrű krém, ezért én éjszakai krémnek használom. Én nagyon szeretem.

somodiedo

2012. november 11.

Egy internetes játékon nyertem ezt a krémet, használtam egy ideig, utána félre raktam, mert zsírosította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

gulyasgne

2012. június 10.

Szeretem ezt a krémet,kellemes az állaga,szépen hidratál,ahol kell,de a T vonalamat nem zsírosítja durván,mint más krémek eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Ajándékba kaptam őt is, használom egy ideje, de szerintem továbbadom Anyukámnak. Tápláló, kellemes illatú, nagyon finom az állaga, szépen elterül a bőrön, és viszonylag hamar beszívódik. Negyed óra elteltével úgy csillogtam mint egy kisebb diszkógömb, zsírosítja szerintem elég rendesen a bőrt. De nem csak a fránya T-vonalamban, ahol minden krémre így reagálok, hanem ott is ahol erősen vízhiányos a bőröm. Nekem nem vált, be, ettől függetlenül nem lehet olyan rossz mert az egyik barátnőm már a második tégelyt használja. Szerinte tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Urea, Calcium PCA, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!