Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildcsu, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Segít revitalizálni ls tisztítani bőrét, mikörben gyönyörűen ragyogó kinézetet kölcsönöz neki.

Garykata

2013. november 9.

Szintén akciósan vettem meg és nagyon szerettem. Szépen levitte a sminket az arcomról,puha és illatos maradt a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

SuicideCandy

2013. augusztus 6.

Én is akciósan vettem pár hónapja, és azt kell hogy mondjam megérte! Általában arcradírt szoktam használni arclemosáshoz, de ez is tökéletesen teljesít. Pozitívan csalódtam benne. Nyárra ideális! Ilyen melegben is rendbe tudja hozni az ilyenkor csúnyaságokra hajlamos bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

liv17

2013. július 19.

Jól habzik és tisztít, kellmes az illata. Sokáig kitart mert kevés is elég egy arcmosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

lenarta23

2013. június 1.

Sokáig elég volt, kellemes az illata, nem irritált, nem szárította ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

aranycsirkee

2013. április 9.

Akciósan rendeltem nemrég, úgy voltam vele hogy ennyi pénzért (kb. 500 ft) megéri beszerezni egyet, ha nem vált volna be még akkor se forgolódtam volna álmatlanul, hogy mekkora pénzkidobás volt. Én nem vettem észre magamon ilyen csodálatos dolgokat, hogy helyrehozta a bőrtónusom, bár lehet azért nem is figyeltem erre, mert nem voltam tisztában azzal, hogy "mire is jó" ez az arclemosó, csak használtam /használom. Az én bőröm se nem száraz, se nem zsíros, nincsenek pattanásaim (max. szökőévente egyszer) és nekem tökéletesen bevált. Nem irritál, kellemes az illata, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

feketeahajam

2013. március 22.

Annó vettem leakciózva egyet, gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg, mert ahogyan az előttem hozzászólók írták, egyszerűen fantasztikus !
Nekem nem szárította a bőröm, kiadós és a bőrtónusom is annyira helyrejött, hogy alapozót csak a piros betűs ünnepnapok okozta egy-két pattis időszakban használtam.
Csak ajánlani tudnám, ha a Tanácsadónőkön kívül más is rendelhetné még. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Csak ajánlani tudnám, ha a Tanácsadónőkön kívül más is rendelhetné még. :-)

agi.greendaygirl

2012. december 19.

kicsit sűrűbb az állaga, mint azoknak a lemosóknak amiket az utóbbi időben használtam, szóval elsőre furcsa volt- nem jó vagy rossz értelemben, csak furcsa- de tetszik. Jól habzik, jól tisztít, könnyen leviszi a sminket, nem zsírosít, nem szárít. én ennyit várok egy lemosótól igazából. Kevéske kell csak belőle, kb egy ujjbegynyi. A termékcsalád nappali és éjszakai krémével együtt használom.

update: alapvetően kísérletező típus vagyok, de ezt újra fogom rendelni. Nagyon megszerettem, tökéletesen tisztít, már vagy fél éve megvan és most kezd elfogyni. A bőröm tónusa valóban sokkal egyenletesebb, és kevésbé fakó. Amióta használom, sokkal kevésbé érzem agam rosszul smink nélkül, ami nálam nagy szó! Használom a nappali és éjszakai krémjét is, de azokat nem rendszeresen, főleg hogy a tavaszi- nyári időszakban szinte egyáltalán nem igényel plusz hidratálást a bőröm.

update2: elhasználtam azóta egy másik arclemosót is, de újra visszatértem ehhez ( vettem 2-t mielőtt kivonták [sajnos] az egy évig legalább elég lesz) és jöttem összetevőt böngészni, mert úgy emlékeztem, hogy amíg ezt használtam kevésbé volt mitesszeres a bőröm, nem értettem miért hiszen ez nem egy ilyesmire való lemosó, aztán megláttam a szalicilsavat a listán :) Nagyon jó kis lemosó, úgy sajnálom, hogy kivonták :( remélem észbe kapnak majd és újra forgalomba hozzák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Oraculum

2012. november 2.

Sűrű, gél állagú, arctisztító kefével használva tökéletesen habzik és tisztít, friss érzésem van utána.
De nem venném újra, mert sokkal jobb is van ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

De nem venném újra, mert sokkal jobb is van ennél.

Mesi

2012. június 14.

Jó illatú, tömörebb állagú zselés arclemosó. Jól tisztít. Sokáig elég.
Engem télen szárít, de nyáron szeretem. Kell, hogy hidratáljak utána.
Ragyogó kinézetet, revitalizálást nem tapasztaltam, de ezt csak marketing-dumának gondoltam előtte is, úgyhogy nem csalódtam. :D
Ár/érték arányban teljesen oké.

Ami miatt valószínűleg nem veszem újra, az az, hogy a Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír jobban bejött mindennapos használatra a nyári időszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Jó illatú, tömörebb állagú zselés arclemosó. Jól tisztít. Sokáig elég.
Engem télen szárít, de nyáron szeretem. Kell, hogy hidratáljak utána.
Ár/érték arányban teljesen oké.

vikiikorom

2012. június 11.

Minden este ezt használom. Kevesebb pattanásom lett tőle. Nagyon kedvelem. Szerintem a tonik is kell hozzá, de önmagába is megállja a helyét :)
Bátran ajánlom mindenkinek!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 11.

Bátran ajánlom mindenkinek!! :D

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Nordihydroguaiaretic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)