Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Olajmentes formula.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Megfelelően tisztít és használata után üde az arcbőröm. Szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Megfelelően tisztít és használata után üde az arcbőröm. Szeretem használni.

ipszilonze

2016. június 14.

Az arcom zsírosodó területeire és a sminkmaradványok eltüntetésére használtam, és arra teljesen megfelelő. Csodákat nem tesz, de nem egy rossz termék, szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

andikee007

2016. június 1.

Sminklemosónak használtam. Teljesen jól eltávolított mindent. Praktikus kiszerelése van,sokáig elég volt. Az illatával nem vagyok teljesen kibékülve,de megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Baabbii95

2016. május 13.

Az enyém szerintem pár hét után megromlott mert záptojás szaga lett. :S Kuka..
De a tonikját azt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Az enyém szerintem pár hét után megromlott mert záptojás szaga lett. :S Kuka..
De a tonikját azt nagyon szeretem.

avek

2015. szeptember 12.

Az égvilágon semmilyen hatást nem vettem észre a használatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Az égvilágon semmilyen hatást nem vettem észre a használatától.

Damayanti

2015. szeptember 3.

Kaptam a tonikkal együtt, de nekem normál, ill. szárazságra hajlamos a bőröm, így nekem szárított, hamar abba hagytam a hazsnálatát. Tesómnak van ehhez kompatibilsebb bőrtípusa, de a hab állagot, csakúgy mint én, ő sem szereti egy arcápolónál, így végül lábra olykor borotvahab helyett lett elhasználgatva :D Szerencsére így bevált, nem szárította ki a bőrt és végül legalább csak el lett vmire használva :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

vivicsibe1

2015. július 9.

Nagyon szeretem,mert jól tisztít,más egyebet nem igazán csinál,de a tisztítás a dolga és azt szépen el is végzi.Nem ez a kedvenc arctisztítóm,ezért nem veszem újból,de attól függetlenül egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Hannaa

2015. július 6.

Igazán sokáig elég egy tubus, bár hozzá kell tennem, hogy folyamatos használatnak nem teszem ki, mivel nagyon szárítja a bőröm! Ezért újra nem fogom venni, ám a sminket lemossa jól!! Tulajdonképpen olyan semmilyen hatása van, hogyha jobban belegondolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

krémparádé

2015. június 24.

Jó sokat tartott, alaposan tisztított. Nagyon bírtam, hogy nem nekem kellett habosítanom, hanem gombnyomásra jött belőle a jó dús hab, jelentősen megkönnyítve és meggyorsítva ezáltal a tisztálkodást. Valamelyest kordában is tartotta a fránya pattanásokat, úgyhogy én elégedett vagyok vele. Az illata is pluszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

rit

2015. június 16.

Ritkán használom, mivel rendszeres használat iszonyúan kiszárította a zsírosodó arcbőröm. Újravenni emiatt nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.