Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Mona29

2018. január 11.

Nem volt rossz, de egy Avonos krémtől ne várjunk csodát. Egynek elment, az éjszakai párját viszont imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

zahraa

2017. szeptember 9.

Regen hasznaltam, ovatosan kellett beloni a mennyiseget, mert meg a felkenesnel is sokszot kukacosodott. Furcsa fenylo reteget hagyott fenn, nem lehetett ra olyan egyszeruen sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

mina2020

2016. július 4.

Teljesen kipattogott tőle az arcom, ráadásul megláttam mi van benne, rögtön ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Noncsikaaa

2015. február 22.

Eddig mindegyik Solutions terméket szerettem az AVON-tól, mert egyik sem irritálta az érzékeny bőröm. A Truly Radiant család összes termékét próbáltam már, és úgy döntöttem, hogy megrendelem az éjszakai és nappali krémet is. Örülök, hogy ezeket választottam, mert olyan pihe-puha és ragyogó lesz utána a bőröm, hogy jó tükörbe nézni! Elég jól hidratál, nekem télre jó választás volt.
Update:
Nagyon csalódott vagyok, mert kb. 2 hét után ezzel is úgy jártam, mint az éjszakaival! Az különbség, hogy ez nem szárít, inkább egy nyálkás réteget kezdett el képezni a bőrömön, ami aztán apró darabokban elkezdett "lehámlani". Nagyon hülyén hangzik tudom, de ha csak egy kicsit is megsimogatom az arcom, azonnal elkezdenek ledörzsölődni róla azok a gusztustalan kis cafatok, mintha egy arcmaszk lenne rajtam! Nem tudom mire vélni ezt az egészet, de így egyiket sem tudom tovább használni! Nagyon ritkán kell kidobnom krémet, de ez most az éjszakaival együtt megy a kukába! Sajnálom! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Update:

Scatty

2014. november 23.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, és nem okozott csalódást. Finom, kellemes, lágy textúra, jól hidratál, valóban kicsit ragyogóbb lesz tőle a bőr, pattanásokat sem okozott, a fényvédelem meg plusz pont. Szeretem, biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Gabriella1992

2014. augusztus 12.

Ezt is, mint az éjszakai krémet az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Azt 1*-ra értékeltem, ezt 5*-ra, jobban hidratál, nem csípi a szemem és nem ragyásít. Jó, hogy van benne egy kevés fényvédő. Nyári nappali arckrémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Kishoshi

2014. július 14.

Amit elvárhatunk egy nappali krémtől, azt mind hozza:hidratál,véd a napfénytől,egészségesnek tűnik a bőr tőle.Nagyon puhává teszi a bőrt,illata enyhe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

kpityike

2014. március 14.

Nagyon jó krém, illata fini, hamar felszívódik, hidratál (bár azért télre kevés). Nekem nagyon bejött, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

nikii

2013. szeptember 16.

Kellemes az illata, hamar beszívódik, jól lehet rá sminkelni. :) Eddig ez az egyetlen Avonos nappali krém ami teljes mértékben bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Bb.Sophie

2013. június 13.

Kellemes állagú, hamar beszívódík és nem marad utána ragacsos, csillogó réteg. Szépen kiegyenlíti a bőrömet, én is tapizom mindíg h milyen puha. :) Kellemes illata van, és jól lehet sminkelni rá. Tetszik hogy van benne SPF is, a nyáron biztos ez lesz az állandó krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.