Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Truly Radiant szemkörnyékápoló gél fekete berkenyekivonattal.

• Belülről:fekete berkenye:vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag.Táplálja a bőrt és segít serkenteni a bőrmegújulási folyamatokat,és helyreállítani az egészséges bőr kinézetét.
  • Kívülről:Optic Pearls technológia:használat után közvetlenül segít elfedni a bőrtökéletlenségeket,és felfedni a bőr ragyogó fényét.

pepuuss

2016. június 6.

nagyon szerettem, ez tényleg eltüntette a karikákat és megfelelően hidratált is, nem sok ilyen jó terméke van az avonnak. remélem újra behozzák majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

pomme

2016. február 27.

Gyorsan beszívódik, nem irritál, picit csillámos, a karikák ellensúlyozása miatt. Aukciós oldalakon pár száz forintért még lehet kapni, annyit simán megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

geucsa

2016. január 20.

A Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém után nagyon gyengének tűnik, pedig az sem volt csúcs. Mióta váltottam erre, egyre mélyebb, sötétebb a karika a szemem körül. A szaga olyan, mint a Technocolé. Muszáj lesz valami mást keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

barva.lilla

2015. június 23.

Nincs nagy tapasztalatom szemkörnyékápolók terén eddig. De nekem bevált, nagyon jól kezeli a karikás szemeket,látható a különbség. Gyorsan beszívódik. 700 ft ért jutottam én is hozzá , így teljesen megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Nikcus

2015. június 23.

Szerencsére fele annyiért sikerült megvennem, mint az eredeti ára.. még jó is, hiszen még ennyit sem ér :D A szem alatti karikáimra vettem, de hát nem látom a különbséget még mindig, pedig már mindjárt elfogy... zavaró a szaga is és nekem eszméletlenül csípi a szemem még ha csak a közelében is van (ami ugye elkerülhetetlen, ha az ember a szem környékére teszi). Annyi pozitív tulajdonsága van, hogy gyorsan felszívódik és felvitel után hűsíti a bőrt. Amúgy nem venném újra... inkább egy korrektor :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

jurkinyapetra

2015. április 21.

700 Ft-ért tudtam beszerezni és nagyon meglepett.Gyorsan beszívódik,nincs ragacsos érzés, a karikáimon tényleg sokat segített. Én csak ajánlani tudom az összes karikákkal küzdő társaimnak,hogy mindenképp vegyék meg. Az öt csillagot azért nem kapja meg,mert minimálisan,de szárította a szemem alját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

berniivagyok

2014. december 28.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.. kicsit csípett a felvitelkor,de igazából jól beszívódik,és a hatását is látom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

f.andi

2014. december 10.

Én most érek az első tubus végére. A csípő érzést én sem tudom, mi válthatja ki, de nekem olyankor van csak, ha közvetlenül előtte tonikozom le az arcom (Avon Clear Skin lila színű tonik). Gondolom valamivel reakcióba lép (?). Ha várok vele pár percet, nem csíp. Ettől a kis problémától eltekintve tudja amit ráírnak, szépen lehúzza a reggeli duzzanatot, frissíti a bőrt. Az összetételnél külön jó pont hogy se szilikon, se parabén nincs benne. Szerintem 25 év alatt teljesen jó szemkörnyékápoló. Nálam 5 csillagos.

Update: Elmúlt a csípő érzés, amióta tonikot váltottam. (Most a Solutions Balanced + matte tonikot használom.) Halleluja :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Kingácska0807

2014. november 25.

Én semmiféle csípős érzetet nem tapasztaltam. teszi a dolgát,könnyen beszívódik. Jó kis termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Scatty

2014. november 23.

Reggel szoktam használni, kellemesen frissíti a bőröm, csípő érzést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.