Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélytisztító rezgő elemes arctisztító gép és tisztító lapocskák

dorisz93

2013. november 23.

Megrendeltem, de már az érkezéskor nem működött a készülék. Cserére visszaküldtem, de semmi sem érkezett helyette. (Ez az Avon hibája.) A hozzá tartozó tisztító lapocskák még megvannak... bontatlanul a szekrény mélyén. Majd egyszer talán kipróbálom őket önmagukban, bár ezek után tőlük sem várok semmi extra teljesítményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Dalmaa_

2013. július 30.

Egyszer használtam, aztán a készülék elromlott. Nem túl hatásos. Bőrradírozás után használtam, úgy nem volt annyira rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

kbeata87

2013. június 25.

Ajándékcsomagban kaptam, eszem ágában nem lenne megrendelni egy ilyet. Egy használhatatlan, semmire való készülék. Tényleg nem ér semmit. Kipróbáltam, egy hétig szenvedtem vele. Nem tisztít normálisan, hol működik, hol nem... Megnéztem, hogy mennyi az ára, hát annyit nem ér, kész rablás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

nkatika

2013. február 12.

Ígéretekkel nincs gond. Eredménye nulla. Áll a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Ígéretekkel nincs gond. Eredménye nulla. Áll a fürdőszobában.

Oraculum

2012. november 2.

Nagyjából semmire nem jó, a Neutrogena - Visibly Clear arctisztító gépe 100x többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

gabriellapinter

2012. október 3.

Bánom,hogy megvettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Bánom,hogy megvettem!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol