Avon

Ár:   1399 Ft és 2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: Szethy00, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   1399 Ft és 2799 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: kókusz, lédús lime, meleg ámbra

Ár: 1.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: párszor fújtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Jelizz

2021. május 17.

szep ez a kolni akciosan vettem. Az illata olyan citrusoos-fuves-fanyar hianyzik a gyumolcsosseg belole. Nyarra jobb megfelelne mivel nem tul tomeny es nem tartos. Maradok az edes illatoknal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Szethy00

2021. április 22.

Friss, kellemes - amolyan igazi nyári - trópusi illat, viszonylag tartós is. Az pedig kifejezetten tetszik benne, hogy nem olyan édes és főleg nem "tucatillat" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Ferita

2021. április 18.

Előre is bocsánatot kérek a kedvelőitől,de én ezt lakásillatosítónak rendeltem. Sokszor fújok a függönyökre parfümöt,sokáig kellemesen árasztja az illatot. Maga az illat kellemes kis nyárias,magamon nem viselném,de amire használom arra nagyon szeretem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

AvonCica

2021. április 8.

Az utóbbi idő egyik legnagyobb meglepetése. Nagyon sok drága, agyon hype-olt, túlárazott parfümöt próbáltam az elmúlt néhány hónapban, S elég régen rendeltem katalógus illatot, esetleg csak 1-1 mintát. Kezdtem keresgélni a drága designer illatok között, beszereztem néhány tényleg nagy szerelmet, hihetetlen tartóssággal, és csodás illattal, aztán csak rendeltem sorra a mintákat és fújósokat, fújkáltam drogériában, parfümériában, és egyre nagyobbakat csalódtam. Erre egyik vásárlásom mellé kaptam ezt a kis mintát @marcsiii1100 jóvoltából, és mit ne mondjak... Annyira hiányzott már egy ilyen egyszerű de nagyszerű, semmi fancy, csak egy kis friss nyár-illat. Gondolom, hogy a hatósugara és a tartóssága nem lesz a világon a legjobb, de komolyan elgondolkoztam, hogy beszerzek egyet. Főleg amennyibe ezek kerülnek. Az üvege is cuki, kézbe illő, és a táskámba sem félnék bedobni, szóval legfeljebb újra fújkálom napközben... (Na nem mintha nem lenne így is egy életre elég parfi itthon, de szerintem van itt olyan, aki megért 😂😂😂).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

bogiath

2021. március 8.

Szeretem a trópusi-kókuszos illatokat, nagy reménnyel rendeltem meg, de huh, ez nagyon nem jött be. A katalógusban még jobban tetszett. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Enne

2020. november 18.

Volt szerencsém kipróbálni, mielőtt beszereztem volna. A kókusz ígérete nagyon vonzott benne, és a tengervizes, tiszta jelleg. Viszont kifújás után 5 percig éreztem belőle valami enyhén édeskés (igen, talán kókuszos...) és citrusos semmiséget, aztán nyomtalanul eltűnt. Nem rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

beachvibes

2020. november 17.

Nagyon jó kis illat, meg vagyok lepődve. Szkeptikus voltam mert az Avon parfümök 99%-a nem jön be, eddig mindössze egyet szeretek a próbált kb. 40-ből, de ezt a kupakja megszaglászása után, próba nélkül egyből megvettem mert már akkor is tetszett. Számomra ez egy az egyben a bambusz illata, szóval aki nem szereti a bambusz, aloe vera, zöld tea vagy hasonló illatok kategóriáját, annak nem ajánlom. Friss bambusz illat, máshogy nem tudom jellemezni, egy picit tusfürdős-samponos beütésű. Viszont szerencsére nem a maszkulin típus, teljesen nőies és kellemes. Legalább 3 óráig tart, a hatósugara sem rossz, 1500 Ft-ért be lehet szerezni akciósan úgyhogy ár-érték arányban is tökéletes. Megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3