Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2021. szeptember 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Fejjegyek: piros bogyós gyümölcsök, ananász

Szívjegyek: frangipani, ibolya, jázmin

Alapjegyek: vanília, cédrus, pézsma

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1.200 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: DEBRECEN, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként
Ár: 1000 Ft vagy csere , Eladó: melica
Állapot: Új , Helyszín: Győr, fizetés: Utalás, vagy személyesen Győrben, Budapesten

ALettah

2022. szeptember 23.

Sok sok év kihagyás után rámtört a nosztalgia és rendeltem egy halom avon cuccot, többek közt ezt a parfit. Atyaég, ekkora melléfogásom még nem volt. Néha megtörténik, hogy egy parfüm wc illatosítóként végzi, de ezt onnan is le kellett fokozzam a kukáig, mert konkrétan kibírhatatlan, a hányinger jön rám tőle. Iszonyat mű és nagyon szúrós ananász, erős molyirtó alapon. Mintha egy kilencvenes évek beli ragacsos ananászos cukorkát (talán Sugus volt a nevük?) Napon állott műanyag székkel és rovarirtóval vegyítene valaki. Büntetni lehet vele, esküszöm. Egy rettenet.
Ráadásul tartós!!!
PS. Nem vagyok parfümsznob, sok avon parfim volt régebben, a másik katalógusos cégtől még mindig van pár, vagy a szintén nagyon olcsó Tesorik közül is sokat szeretek... de ez tényleg egy hatalmas nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Ráadásul tartós!!!

Jelizz

2022. július 20.

Kellemes az illata olyan cukorkas-friss-ananasz. Sajnos nem tartós ,igazan nyári illat. ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Anaszti97

2022. június 26.

Nagyon finom, édes! Én ki érzem belőle az ananászt. Tartós is az árához képest. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

eheiszki

2022. június 26.

Abszolút egyetértek a Burberry Her EDP hasonlattal. A Rio nyári Burberry Her rengeteg gyümölccsel, sziruposan édes és nincs benne jódikus alap meg erős pezsmás alap se. Nyárra sztem tökéletes, annyi hogy gyakran kell újrafújni viszont hajon és ruhán szépen tartja magát. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

susi95

2022. május 20.

Kölnihez képest tartós, nagyon finom, édes-gyümölcsös illatú. Ennyi pénzért ilyen hosszantartó kellemes illat szerintem kevés kapható. A zöld változata is megvan, az kevésbé édeskés, de hasonló jó tulajdonságokkal bír, mint ez a kis csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

b5bea

2022. február 13.

Kellemes, könnyed illat. Most használtam télen, de szerintem így is hozta a vidámságot magával. Kimondottan szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 13.

borbasemese

2021. október 22.

Idén ősszel nekem ő az abszolút kedvencem.💛 Próbáltam nyáron is, olyankor jobban szeretem a légiesebb, könnyedebb parfümöket, akkor kicsit nehezebbnek éreztem a viselését. Nekem az illatában valamennyire hasonlít az idén többször is kipróbált Ariana Grande-Cloud parfümjéhez, csak ez az illat lágyabb, gyümölcsösebb, számomra sokkal szerethetőbb. A tartóssága is rendben szerintem, igaz én bármikor örömmel frissítem magam a vidám illatával.🙂 Szívesen látnám őt is a továbbiakban a márka tagjai közt.💛

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

spavanilly

2021. szeptember 29.

Rio- nak esélye sincs, hogy letaszítsa trónjáról az évek óta imádott nyári alapdarabomat, a narancssárga "Sunset" verziót, de...
Imádom a fanyarságtól mentes, édes, de nem cukorszirupoos illatát.
Rettentően mű, de nélkülöz minden szúrósságot.
Az illatocska éppolyan vidám és nyárias, mint napsárga kupakú üvegcséje.
Hatósugara közepes, tartóssága kb. 1 óra, ezután bőrközelivé lesz az édessége.
Egyáltalán nem geil, kicsit érzem benne a Rexona- "Shower clean" tisztaság illatát is.
Újravevős. Remélem nem limited edition.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Imádom a fanyarságtól mentes, édes, de nem cukorszirupoos illatát.
Rettentően mű, de nélkülöz minden szúrósságot.
Az illatocska éppolyan vidám és nyárias, mint napsárga kupakú üvegcséje.
Hatósugara közepes, tartóssága kb. 1 óra, ezután bőrközelivé lesz az édessége.
Újravevős. Remélem nem limited edition.

CandyShimmer

2021. szeptember 13.

Azt hittem, ez egy édes ananászos frangipáni virágos nyári illat, de nem. Érzem az ananászt, de nem az a tipikus édes lédús ananász. Ez az illat egyáltalán nem édes. Kicsit borongósabb nyári napokra tudom elképzelni, amikor örülünk hogy 25 fok van és nincs kánikula. Tartóssága szokásos avon kölni.
Up: anyukámnak adtam, neki tetszik, nekem nem jött be.
Up: felpontozom, mert ma amikor anyukám befújta magát vele, az egész házban kellemes illat volt. Először nem tudtam mi lehet ez a finom illat, aztán mondta hogy ez a kölni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Up: anyukámnak adtam, neki tetszik, nekem nem jött be.

micsmics

2021. szeptember 11.

Ez rajtam szinte egy az egyben Burberry Her, és ezért érthető a Fragin is a BR540-te hajazás. Csak talán a nagyon epres pez cukorka helyett inkább ananászos a cukorka benne. A nagyjából ezer forintos árához képest a tartóssága is oké, de épp az ára miatt letojom, hogy újra kell/lehet/érdemes fújni. Nincs a tipikus avon szaga, egyáltalán nem avon illatra tippelnék. Apa felszippantott a levegőbe, majd megkérdezte, hogy mi ez a jó illat, ami aztán végképp nem jellemző rá, eddig a legtöbb parfümömtől csak fintorgott a kocsiban. Jó, mondjuk tini koromban voltak hibbant illataim, azóta még inkább, szóval, valahol érthető.
Ez nekem egy nyári illat kategóriában, ár/érték arányban simán ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Ez nekem egy nyári illat kategóriában, ár/érték arányban simán ötös.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)