Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nolee, az összetevőket feltöltötte: melindae, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-citrusos

Illatjegyek: mandarin, orchidea, pacsuli

pampuska

2017. augusztus 21.

Meglepően tartós EDT létére.Nagyon különleges illat, mindig meg is dicsérik az illatomat, ha ezzel vagyok befújva.Nincs tucat érzésem tőle.Már 2 üveggel végeztem és tavasszal jön a harmadik (remélem sosem szűnik meg)! :) Update: A 3 üveggel már nem bírtam elfújni, annyira meguntam. Sőt, már nem is bírtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

patty1007

2017. július 20.

Nyárra tökéletes választás! Az Avon egy korábbi parfüméhez tudnám hasonlítani, az Urban Flowers NY illathoz, amit ha jól tudom már nem lehet kapni (azóta is keresem, de eddig ez az a parfüm ami a legjobban hasonlított rá).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

MissNothing

2016. október 24.

Imádom!! ez nálam tényleg a nyár illata... elég egy szippantás és milló emlék tárul elém.. minden nyárra kell egy a polcra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

angica0901

2016. július 24.

Az illat izlés kérdése. Nekem ez az illat éppen annak a helynek a megfelelője, ahol élek. Nem egy kellemesen lágyan lebbenő kép tárul elém, amikor megillatozom, hanem egy fülledt, tengerparti nyári éjszaka. Nekem inkább a sunset név illeszkedik hozzá, de a lényegen nem változtat: én szeretem, és tuti, hogy újra fogom venni. Egyébként pedig EDT mivoltjához képest elég tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Yucchan

2016. január 14.

A Sunset volt az első Summer White illat, amivel találkoztam, és mint kiderült, magasan az a legjobb. A Sunrise ahhoz képest hatalmas sokk. Szerencsére csak üvegből szagoltam, de annyi elég is volt, tömény pacsuli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Vizsiildi

2015. december 29.

Hétköznapi fújkálos illatom volt, nem állt hozzám közel, de az akciós ár mint tudjuk nagy úr! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Babimami

2015. december 11.

Mintám van belőle, de nem fogom megvenni. Szúrós, férfias, kellemetlen illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Mintám van belőle, de nem fogom megvenni. Szúrós, férfias, kellemetlen illat.

juditunk

2015. október 1.

Én sem szeretem, igazi olcsó illat. Én is a naracssárga változata miatt akartam kipróbálni... hááát....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Audi

2015. július 2.

Nyet.
Ennyit 'talán megér ' alapon rendeltem meg, de nem lett igazam. Ennyit sem.
Annyira erős , orrbamászó és azt megcsavaró szaga ( mert hogy ez nem illat az tuti) van, hogy néha elgondolkozom a tesztelők hogy engedhetnek ilyet egyáltalán piacra. A narancssárga tesója adta az ötletet a rendeléshez , de annak sajnos a közelébe sem ér. Majd fesztiválokon elhasználom, az izzadságszagnál talán,esetleg,de nem biztos .. jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Nyet.
Ennyit 'talán megér ' alapon rendeltem meg, de nem lett igazam. Ennyit sem.

Mapetite

2015. június 27.

Egyszerre rendeltem több parfümmel együtt.Ezzel nagyon befürödtem...elég kiábràndító,"húsvét szaga" van.Tovàbb nem jellemezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.