Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

viki980724

2020. május 22.

Imádom!! Nekem puha, kicsit púderes leszáradása van, egy picit barackos, bár az összetevők között nincs, úgyhogy lehet, csak én érzem :D. Már egy éve csak ezt használom, mert mindenki dicséri, amin eleinte meglepődtem az árát tekintve, de jó befektetésnek bizonyult. Múltkor a bankban az ügyintéző hölgy kérdezte meg, hogy milyen illatot viselek, de a férfiak is megfordulnak az illat után. A tartósságával sincs gond, mondjuk ezt a parfümöt nem sajnálom frissíteni napközben, ennyi pénzért bármikor újra veszem, és fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Fiszuli

2020. május 19.

Amikor megjelent ez a kölni, megrendeltem egy pár alkalommal. Picit elüt az ízlésemtől. Ez inkább citrusosba hajlik, én viszont a "keményebb" virágos vonalakon szeretek mocorogni, de nem volt rossz viselni, sőt, emlékeztetett egy másik, régi parfümömre, ami már akkor évekkel azelőtt sem lehetett kapni és jó volt felülni a nosztalgia vonatra, még akkor is, hogyha végül másfelé tartott ez a kölni, mint az a parfüm. Arra én is emlékszem, hogy kölnihez képest meglepően tartós volt, sőt, tartósabb, mint egynémelyik parfüm. Sokszor látom az újságban, lehet még újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

beachvibes

2020. május 1.

Alapvetően nem szeretem a citrusos, legalább egy kicsi édességet is hiányoló parfümöket, de ez nem is olyan rossz. Rajtam kicsit vérnarancsos beütése van, érezni mellette a maracuját és talán a lótuszt is. Friss, citrusos-gyümölcsös üde illat, és meglepően tartós. Nem a szokásos avonos pacsulis lötty, amit csak a 70+ hölgyeknél tudnék elképzelni, ez különleges, fiatalos. Nagyon nem az én világom, és nem is illünk össze, de az Avonhoz képest meglepően jó. Egye fene, megkapja a 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Zuri001

2020. április 15.

Szuper kis finom, könnyed, igazi tavaszi/nyári illat. Viszonylag elég tartós is és az ára is baráti. Egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Nesh

2020. március 5.

Csak jöttem adni rá egy ötöst. Varázslatos illat, tartós, pénztárca-barát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Csak jöttem adni rá egy ötöst. Varázslatos illat, tartós, pénztárca-barát.

spavanilly

2020. március 3.

Up.:2020.03.03.
...A katalógust lapozgatva megszurkált a komfortzónám kisördöge: "Vedd újra, ezt válaszd, hiszen ez évek óta nem változik és szereted!!! (A hozzá kapcsolódó számsorról nem is beszélve!!!)
Lehet, hogy öregszem. De számomra a havonta bevezetett új illatok többnyire csalódások. Ha esetleg tetszik is valamelyik- "nem fog meg."
Ezért nyúlok vissza mindig az ősrégi illatokhoz, mint amilyen ez is.
...És azért is, mert- bár menthetetlenül imádom az édes illatokat- van benne egy fanyarkás csavar, ami igazán üdítő tud lenni a cukortengerben!
Nyugodtan tegyetek vele egy próbát, ha nem akartok túl sokat áldozni az illatkeresés oltárán!

2015.12.08.
Sokkal tartósabb, mint hittem! EDT létére több parfüm is irigykedhet rá! Nagyon finom, ezt az is bizonyítja, hogy tucatillat lett...akciósan árban a kategóriájában verhetetlen! Nem kötném évszakhoz ezt a terméket, szerintem bármikor jó. Golyós deo- jával egy könnyű illatpárosítás. Szerintem Ő a Celebre utódja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Up.:2020.03.03.
Ezért nyúlok vissza mindig az ősrégi illatokhoz, mint amilyen ez is.

2015.12.08.

Fairy0124

2020. február 6.

Kedvencem! Nagyon tartós és nagyon finom illat, igazi nyári, ahogyan a neve is mutatja. Nekem a barack jut róla eszembe, pedig elvileg nincs benne... Na de, az árához képest nagyon tartós, nagyon kellemes illat, én tavasszal és nyáron csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

sweetnika77

2020. január 23.

Nagyon finom nőies illat,rajtam elég tartós,főleg ruhàn.Kedvező az àra is.Ilyenkor télen is szivesen hasznàlom,valahogy felvidit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

timcsike198989

2020. január 21.

Csodás az illata,igazi nyárias.Viszont az a baj,hogy sajnos nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Csodás az illata,igazi nyárias.Viszont az a baj,hogy sajnos nem tartós.

Aurora1006

2019. november 13.

Az illata tökéletes,bárcsak tartósabb lenne.Nyáron mindig tartok belőle egyet,ezért az árért ajándék! A boldogság,napfény,szerelem illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)