Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
coramie

2019. szeptember 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos benéztem. Mondjuk megnézhettem volna az összetevőket előtte... valamelyik DM-ben régebben vásárolt parfümöm illatát idézni egy az egyben...talán replay... S mivel azokra a nem túl jó időkre emlékeztet, nem bírom magamra fújni
Sajnos hihetelenül taszít, el is ajándékoztam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sajnos hihetelenül taszít, el is ajándékoztam :(

rtteszvesz

2019. augusztus 8.

Szeretem. Az üvegcse vége felé járok és még nem untam meg, mint a többi avon illatot. Nekem tipikusan nyárra való. Szerintem jüvő nyárra is ezt fogom megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nora85

2019. július 30.

Nekem ez a parfüm óriási csalódás. Annyi pozitív vélemény van itt, hogy ugy voltam vele, csak jó lehet. De szerintem olyan, mint egy rossz legfrissito. És nem csak magamon, a kupakot megszagolgatva is ez a benyomásom, tehát nem az én bőrömön működik máshogy. Nem értem, másoknak hogy tetszik ennyire...??
Sokszor úgy érzem, az én orrom teljesen máshogy van bekotve, mint a nagy többségé. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

RyahOneY

2019. július 10.

Újabb példa arra, hogy ne ítélj ár alapján... :)
A Summer White termékcsalád már régóta piacon van, de eddig valahogy sosem jutott eszembe, hogy bármelyiket is megrendeljem, pedig nagyon olcsón dobálták az emberek után, szinte mindegyik Avon katalógusban, hónapról hónapra (engem egyrészt ez tántorított el, hogy biztos nem lehet annyira jó, ha csak ennyibe kerül és ennyiszer akciózzák le. Hát tévedtem). Aztán múlt hónapban szettben találkoztam vele, tusfürdővel, testradírral együtt, amilyeneket amúgy is használok, és nagyon jó áron volt most így együtt, nem tudtam kihagyni. :) Tegnap kaptam meg, de azóta nem győzök betelni vele. *-* Az illata valami mennyei, nem is tudom behatárolni, hogy mit érzek ki belőle leginkább: a maracuját, a mandarinvirágot, a lótuszt...? Mindenesetre ez az illatkompozíció egyszerűen telitalálat. Tartósság szempontjából sincs panaszom, órákkal ezelőtt fújtam be magam (és nem úgy, hogy a fél üveget magamra locsoltam volna, hogy egyáltalán érezzek valamit - úgy, mint sok más kölni esetében...), és még mindig úgy illatozom, mintha pár perce fújtam volna. :) Aki szereti az intenzívebb virágos-gyümölcsös, édeskés illatot, annak nagyon tudom ezt a kölnit ajánlani. Ne ijesszen el az ára, sem az, hogy csak EDT, mert tartósságban leköröz sok parfümöt is...
Az illata egyébként nagyon ismerős, talán az Adidasnak volt valami testpermete (azt hiszem, egy rózsaszín címkés), engem arra emlékeztet az illata, azt is szerettem. :) Csak ez persze intenzívebb és "parfümösebb" illat.
Hogy mi a csudának nem fedeztem én ezt fel magamnak már évekkel ezelőtt?! Már csak abban reménykedem, hogy még jó sokáig kapható lesz az Avonnál ez a kis csodácska. :) A mostani katalógusban is van 1500 Ft-ért, megrendeltem az utánpótlást. :))

U.i: Páromnak általában nem tűnnek fel a parfümjeim, számára az egyik olyan, mint a másik, ritkán tesz megjegyzést rájuk. Ma reggel az autóban, munkába jövet viszont még ő is megdicsérte, hogy milyen finom illatom van (ezzel az SWS-el voltam/vagyok befújva...) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Újabb példa arra, hogy ne ítélj ár alapján... :)

Emma91

2019. július 10.

Az árához képest csodálatos az illata, és elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Az árához képest csodálatos az illata, és elég tartós.

enadas

2019. július 2.

Évek óta csak ezt használom. Kedvenc illatom és rengetegen megjegyzik, hogy jól áll ez az illat nekem. Nagyon tartós, reggel befújom magam és még este is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Alessia

2019. június 14.

Az illata tökéletes, de sajnos nem elég tartós. Gyorsan fogy :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Az illata tökéletes, de sajnos nem elég tartós. Gyorsan fogy :)

Annabella0

2019. június 7.

Nagyon szeretem az illatát, ami könnyű nyári laza finom illat. 😍
Csak sajnos a tartósságával nem vagyok kibékülve ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Nagyon szeretem az illatát, ami könnyű nyári laza finom illat. 😍
Csak sajnos a tartósságával nem vagyok kibékülve ☹️

Glorcika

2019. március 21.

Nagyon kellemes illata van, tényleg olyan nyárias.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon kellemes illata van, tényleg olyan nyárias.

bacsotina9

2019. március 5.

Harmadszorra veszem újra - dupla adagban. Ami azt jelenti, hogy már 4 üveggel elfogyott. Tökéletes, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)