Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

KERESEM!!! Avon Summer White Sunset EDT
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Timi8
Állapot: Hiánytalan/minimális hiánnyal, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

csajszi12

2021. szeptember 20.

Ár érték arányba nekem teljesen megéri,kellemes illat és tartós,a harmadik üvegnél tartok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

mina03

2021. szeptember 15.

Imádom, minden évszakban használom. Sokan érdeklődnek is, hogy milyen parfümöt használok. Az illata kellemes és tartós. Mindig újravevős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

letty55

2021. augusztus 22.

Nem vagyok egy nagy Avon rajongó, de ezt mindig újra megveszem. Valahogy összefonódott az illata a nyárral. Nagyon megkedveltem. Erőteljes, de nem orrbarúgó, tartós is, épp amennyire kell. Érdemes azonban gyorsan elhasználni, mert ha már régi, csak nagyon erős alkohol illat marad utána, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

pviviana

2021. június 30.

Az illata tetszik, olyan különleges, viszont nekem egy idő után megfájdul tőle a fejem, ezért is váltam meg tőle. Anyukám szereti, már többször újravásárolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

kicsispenot

2021. június 16.

Nagyon vágytam egy barackos illatú kis semmiségre nyárra otthon fújkálni. A katalógusban tetszett az illat, az ára verhetetlen volt. Élőben nagyon nagy csalódás. Nem túl kifinomult az orrom, de ez gagyi, alkoholos. A barackot fújáskor halványan kiérezni, de nem tartós és kb semmi illata nincs. Kifújkálom mert sajnálom kidobni, de semmi értelme használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

NagyTimea

2021. május 23.

Egyszer kaptam ajándékba, az illata azóta is a kedvencem. Tartós is volt. 🙂 Újra fogom venni, igazi nyári, narancsos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Katty26

2021. május 6.

Illatosított oldal alapján rendeltem meg, ott kellemesnek éreztem de a valóságban nekem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Fancsusz97

2021. április 14.

Évek óta használom időszakosan, az a tipikus nyár érzésem van tőle. Nagyon kellemes, édeskés illata van, de semmiképpen sem tömény. Ha picit tartósabb lenne, tökéletes lenne, de ennyi pénzért nem kell csodákat várni tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

bogiath

2021. április 1.

Anyukám nagyon szereti a Summer White-okat, és én most a SW Bali utáni csalódásomban egy ilyet is beszereztem. Elég markáns virágos-gyümölcsös illata van, elég tartós is, ha nem is egy egész, de fél napot biztos kitart rajtam. Nekem tipikusan kicsit túl erős is, de valahogy mégis tetszik, lesznek helyzetek, amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

dobiga

2021. március 4.

Évek óta a nyári időszak kötelező kiegészítője nálam. Kellemesen erős az illata, ami nagyon sokáig kitart. Nyár közeledtével mindig vásárolok egy üveggel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)