Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Activi-D technológiával készült. Könnyű állagú, gyorsan felszívódik, azonnal felfrissíti a bőrt, valamint puha és sima érzetet nyújt a bőrnek. Nem hagy zsíros, ragadós érzetet.

Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt.

fokyandi

2019. június 17.

Nálam bevált. Világos bőröm van, gyorsan leégek... de nem ezzel. Nagyon jól hidratál, puha lesz a bőröm és nem ragad. Olyan mint egy jobb testápoló - csak fényvédővel. Egész napos városlátogatást is megúsztam leégés nélkül, pedig csak reggel kentem be magam. Jól lélegzett a bőröm tőle, nem ragadtam az izzadságtól, nem fogta meg a ruhámat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Dézi

2015. július 12.

Senki ne vegyen ilyen naptejet! Tegnap elmentünk a Balatonra és bekentem vele a hátam közepét és a vállam, ami pedig a kezemen maradt azt az alkaromra kentem. Gondoltam máshová nem rakok mert csak ott szoktam leégni, az arcomra pedig mást használtam. SEHOL nem égtem le csak ott azokon a pontokon ahol bekentem vele magam! Még szabályos szélei is vannak a leégésnek ahol nem kentem el rendesen a naptejet! Botrány... A kukában fog landolni, még annak sem adnám oda akit utálok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

agi.greendaygirl

2014. június 23.

inkább sűrűbb, krémes állaga van, mint tej szerű, valóban kellemesen hűsít, frissítő az illata is. könnyen eloszlatható, hidratálja és puhítja a bőrt, ad egy kis fényt neki ami szép a napsütésben. Nem hagy ragacsos, trutyis érzetet maga után, de nem is szívódik be hamar, viszont az a kicsi abszolút nem zavaró. Fényvédő hatása tökéletes, mint ahogy azt eddig az összes avon sun+ terméknél tapasztaltam. nem csalódtam még bennük! Ár érték aránya is kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Menthyl PCA
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Phytol eo I i

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.