Avon

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Hidratáló napvédő krém (közepes) spf 25-ös védelemmel.

Gyorsan beszívódik. Vízálló.

Gyevocska

2014. március 9.

Én 1,5 évvel ezelőtt használtam Avonos naptejet, és akkor megfogadtam, soha többet! Illata oké volt, állaga jó. De! Felkenéstől számítva 5-10 percen belül el kezdtem vakarózni, így inkább lemostam. Pár óra múlva oda is pattanások jöttek ki a bőrömre, ahol soha nem volt. Azon a nyáron még egy párszor megpróbálkoztam vele, hátha csak egyszerűen aznap volt ilyen kényes a bőröm. Nem nyert. De Én még jól jártam. Vettem Jóatyámnak egy kisebb faktorszámút. Az Ő bőre eleve kreol, nem érzékeny. Viszont nagy pecás, és egész nap kint volt a napon, gondoltam, nem ártana Neki valami védelem. Rosszul gondoltam. Olyan kiütéses lett a bőre, hogy a bőrgyógyász csak nézett. 3 hónap is kevés volt, hogy rendbe jöjjön. Na ennyit erről. Azóta csak Dr. Kelen naptejet használunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Phytol eo I i