Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Lina1105, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az AVON Super Extend precíz szemhéjtus folyékony állagú, ultrafinom applikátorral, melyet simán, könnyen és precízen tudsz használni. Akár 12 órás viselet.

• precíz és könnyű használat
  • nem húzza a bőrt
  • a hegye ultrafinom, 0,4 mm-es

CSERE is - Avon Super Extend Precíz Szemhéjtus (2db)
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nnagy822

2020. június 3.

Nekem alig van színe, igy nem is használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Nekem alig van színe, igy nem is használom

Lina1105

2018. június 1.

Könnyen kezelhető, tartós, szép fekete színű. Az intenzitását tekintve lenne még hova javulnia - sokszor mintha nem mindig folyna végig a filc részében a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Luna11

2017. május 17.

Tartósságát tekintve meg voltam vele elégedve, szépen bírta egész nap, nem kenődött vagy folyt le, egy dologtól letekintve, bár ez nem a tus hibája: nekem rejtett szemhéjam van, ebből kifolyólag ahogy felnyitottam a szemem, egy kicsit átragadt a nem mozgó szemhéjamra. Szóval aki hozzám hasonlóan rejtett szemhéjjal rendelkezik, annak nem feltétlen ajánlom ezt a terméket, vagy használjon rá egy vízállótust. Egyébiránt szépen lehet vele vonalat húzni, viszont nagy hátránya, hogy a hegye hamar eltömődik, és többször át kell menni a vonalon, hogy erőteljesebb legyen a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

evelinee

2017. február 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban...A tartóssága remek, ha este véletlen nem mosom le a sminkem, másnap ugyanúgy fent marad, nap közben nem kell aggódnom, hogy lejönne, nagyon fix. A színe is szép mély fekete volt az elején...Viszont a filc része valami katasztrófa. Már pár használat után elkopott a hegyénél, és azóta már a feléig lekopott teljesen, ezért nagyon küzdősen lehet belőle kihozni a festéket és így a színintenzitása is csökkent. A hegyénél ráadásul folyamatosan jön le, amint leszedem és használom megint, újra lejön. Szuper kis termék lenne ez, de ilyen applikátorral a fenének sem éri meg...Lassan nem szenvedek tovább vele szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

kittiana1

2017. január 21.

Tartósságát illetően max 2 óra.
Rettentően fogy pár használat után,a színe nem éri meg az árát:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Tartósságát illetően max 2 óra.
Rettentően fogy pár használat után,a színe nem éri meg az árát:(

gittagal

2017. január 17.

Amikor először vettem meg és néhány használat után kifogyott, azt hittem én csinálok valamit rosszul, így rendeltem mégegyszer, de kb 2!!!! használat után kifogyott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Silvi

2017. január 13.

Ma úgy alakult hogy full sminkbe mentem edzeni (nemszokásomígyalakult) és egy erős futógépes edzés után amikor is folyt rólam az izzadság ez a tus a helyén maradt. Az színintenzitástól kezdve a precíz hegyén át eddig is szerettem, de ma bizonyított. Tuti hogy a nyarat is simán kibírja majd:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

pcsillu

2017. január 10.

Nem szerettem, nem intenzív a színe, nehéz használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

Nem szerettem, nem intenzív a színe, nehéz használni.

monikafleischer87

2016. október 26.

Többször használtam, de minden esetben egy óra múlva nem volt belőle semmi. Megvártam míg megszáradt, szemhéj alappal is próbáltam de egyszerűen eltűnik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

KuliKali

2016. augusztus 31.

Meh... Sminktermékekre cseréltem egy másik oldalon,és valahogy többet vártam. A szemhéjamon elég halovány,sok a meló vele,hogy szép legyen,nem az az ében csoda... Nehéz egy kicsit vele dolgozni hsonló okok miatt,nem csak a kialakítása,de eléggé rá kell nyomni hogy fogjon. Tartóssága viszont meglepő,az mindenképp pozitívum. Végülis tudok vele bánni,elhasználom,de több okból sem veszem újra,maradok a folyékony tusoknál,szerintem első és utolsó filces.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.