Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. július 29.

Kiszerelés:   1,6 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sissy01

2019. november 26.

Kb. 2 évvel ezelött vettem(igen 2...) zöld színben mert nagyon tetszett a katalógusban(!) De nem azt kaptam mint amit vártam. Én tudtam vele szép tusvonalat húzni de a színe olyan volt mintha fekete lenne, maaajd ha kicsit megdörzsöltem az ujjamal vagy tisztito pálcikácal akkor kezdte el kiadni azt színt amit eredetileg vártam volna tőlle...viszont igy hogy elmosodik igy nyilván nem lesz szép tusvonal...viszont lemoshatatlan,smink lemosóval is marad ott egy halvány csík. Számomra használhatatlan pont ezért van meg 2 éve, de legalább nem száradt be. Ami viszont hihetetlen. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

HealDah

2019. július 24.

Egyszerűen lemoshatatlan . Többször próbáltam többféle lemosóval is és halványan 2 nap múlva is ott volt a nyoma . Mondanám hogy tartós ezek után ,mégis könnyen maszatolódik és simán leizzadom meg szétfolyik ha nagyon melegben használom . Ráadásul a színe sem olyan mint vártam . Pénzkidobás .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

98SzAnDi19

2019. július 18.

Gyengén fogott és nem tudtam vékony vonalat húzni vele. Nem is volt túl tartós, többet nem próbálkozok avonos tusokkal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Ez a legborzalmasabb szemhéjtus, amit valaha próbáltam. Nem is kell, hogy mondjam, milyen nagy csalódás volt, azért 2000 Ft-ért többet vártam volna. Elsődleges problémám vele, hogy alig van színe. Nem, hogy feketét, de egy gyenge szürkét is alig bírtam kihozni belőle. A tetejére csak három használatra volt elég, olyan gyorsan kifogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

vanesszakis

2016. július 3.

nagyon halvány fekete a színe. nem szeretem és nem is venném újra.maga a filces része precíz vonalakra képes egy kis kézügyességgel de a festék nagyon rossz benne. hamar kifogy a hegyéből a tus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

ILoveGarnier

2016. június 13.

Elég béna. Halvány, nekem belül még kihúzni sem könnyű, főleg ha vékony vonalat szeretnék. Még csak arra sem foghatom rá, hogy a filc megoldás miatt, mert használtam már ilyesfajtából jobbat is. Viszont nem állítom, hogy teljesen használhatatlan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Schmetterling

2016. április 17.

Navy àrnyalatút rendeltem, de inkabb kopott fekete a színe. Az biztos h tartós, mert nem tudtam normàlisan leszedni még sminklemosóval sem. Nem jön be a toll kiszerelés sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

csibike100

2016. április 5.

Könnyen lehet vele dolgozni, szép tusvonalat lehet vele húzni, kezdőknek ajánlanám. Eleinte nagyon szép, intenzív a színe, de később, mint a legtöbb filces tusnál halványabb lesz, és megjelenik a szintén a filces tusoknál előforduló probléma az applikátor vége elhajlik. A tartósságával nekem nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Dorathea

2016. március 5.

Szerintem ez a szemhéjtus katasztrófális. Kezdve azzal, hogy navy árnyalatban rendeltem meg, de bárhogy néztem, bármilyen fényben nekem ez feketének tűnt. Ezért kipróbáltam a kezemen is. Na ott már kicsit átjött, hogy ez sötétkék. A történet ott folytatódott, hogy maszatolódott. Megfogta a mélyítővonal környékén a bőröm, pedig nem szoktam vastagon kihúzni a szemem és más tussal ilyen még nem fordult elő.
De most jön az a rész, ami miatt senkinek se ajánlom. 2-3 óra múlva megpróbáltam lemosni, egy bizonyos szintig sikerült is, de megfogta a bőröm, mint a kozmetikusnál a szempillafesték, ha rámegy a bőrömre, és még másnap se jött le, pedig nem egyszer próbáltam lemosni sminklemosóval. És most visszatérnék a kezemen lévő mondhatni swatchra: elég gyakran mosok kezet, de vagy 2 napig látszódott a nyoma, ott is próbáltam sminklemosót, de eredménytelenül. teljes pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

rebus

2016. február 19.

most féláron volt, így akciósan gondoltam, kipróbálom. a csomagolása korrekt, a kupak jól záródik. az első rossz pont, a színe: barnát rendeltem, de én akárhogy nézem, fekete a szememen. többször is át kell húzni ahhoz, hogy szép vonalat kapjak, ennek ellenére nem túl tartós sajnos. el fogom használni, de másikat fogok venni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.