Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacibog83, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: piros gyümölcsök, mandarin, lédús alma

Szívjegyek: jázmin, frézia, bazsarózsa

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, tonkabab

Ár: 2300/db , Eladó: LPE
Állapot: Egyszer fújt , Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény
Ár: 1400 Ft , Eladó: Linni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
TeodoraHegedus

2019. augusztus 20.

Csak a szokásos Avonos dolgok. Más az illatminta és más maga a kölni, és valóban nem lehet túltolni, mert egy kicsit sem tartós,mivel nagy maga az üveg is nagy így nem az a bedobom a táskámban és mindig újra tudom fújni című történet. Alapból nagyon lightos nyári illat, ami nem édes, nem túl gyümölcsös vagy virágos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

kacibog83

2019. augusztus 3.

Elcsábított ismét az illatosított oldal a katalógusban, na meg az összetevők között a tonkabab. Nem tudom, miért erőltettem ezt a kölnit, miközben az Oriflame-nek van külön tonkabab illatú parfümje..., de ott voltak még a piros gyümölcsök is, azok is a gyengéim közé tartoznak, így engedtem a csábításnak. A testápolójával együtt vásároltam meg, direkt nyárra, mert a nagy melegben sajnos kevés illatot birok elviselni, inkább a hidegebb hónapokban tudom a legtöbb parfümömet használni. Természetesen az illatos oldalon sokkal jobb volt :D, viszont mellette szóljon, hogy édeskés mivolta ellenére valóban nem az a gyomorforgatóan gejl illat, nyárra valóban ideális. Tartósságát tekintve hozza a kölniktől megszokott rövid élettartamot, a nagy kiszerelés azonban elbírja a gyakori újrafrissítést. Igazából testpermetként használom, mert nem lehet túltolni. Az illat maga összességében elég avonosra sikerült, pedig mostanában azért előrukkoltak néhány egyedi parfümmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol