Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: picicsibi, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja, táplálja és selymesen simává varázsolja a bőrt. Önts néhány kupaknyit az édes illatú elixírből a fürdővízhez, hogy krémes habot képezzen.

bernatd

2019. április 19.

Kellemes illata, jó érzés egy hosszú nap után ezzel fürdeni.Ajandekba kaptam, így igazából jó használni, de alapjaraton nem egy csodaszer, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Bara75

2016. május 26.

Karácsonyra kaptam ajándékba,de mivel nem szeretek fürödni tusfürdőként használom.Egyszerűen tökéletes.Nem szárít , nagyon krémes,és nagyon kevés kell belőle és az illata nekem sokáig érződik a bőrömön.Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

Damayanti

2015. április 22.

Nekünk teljesen bevált :) Kevéssé habzik (azért habzik ez, csak nem úgy mint egy habfürdő), de ez nem is baj, mert nem habfürdőként van hirdetve... Kellemes, selymes állagú, az illata is kellemes, flakonból szagolva nem olyan nagy szám, de a vízben igazán kellemessé válik :) Nálunk vőlegényemmel csak a különleges, gyertyafényes édes kettes fürdőzésekkor kerül elő, az ilyen romantikus rituálékhoz viszont nekünk szuper :) Ezzel fürdőzve zártuk a napot Valentin - napon, vagy épp a legutóbbi évfordulónk megünneplésekor, illetve az eljegyzésünk ünnepelésekor :) Ehhez az elixírhez dukál a a kádba a szerelmünk a romantikus édes ketteshez és a kád körül a gyertyák/illatmécsesek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

szonia

2014. szeptember 19.

Én mondjuk akciósan vettem és jól elvoltam vele eddig, még kb egyharmada megvan, de tényleg 2 kupaknyit szoktam a vízbe önteni. Tény, hogy inkább a ritulálé jó, nem a hatás, de nekem bejött. Nem habfürdő és nem is hirdeti magát annak, tehát ne várjuk tőle plafonig érő habot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

wishes

2014. február 21.

Az illata finom, és nagyon gusztán mutat a flakonban, viszont funkciójában harmatgyenge, hacsaknem irreálisan nagy adagban (kb. negyed flakon per alkalom) használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Niki1991

2014. február 10.

A hab nagyon gyenge, és csúnya a kinézete. Az illata kellemes, de csak akkor érzem, ha beleszagolok a flakonba. Ilyen gyenge minőséghez képest drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

SexyBeauty

2014. február 6.

Nagy csalódás....Jobbat vártam.De legalább kiprobáltam és ezt nem bánom,mert annyira azért rossz nem volt.De az árát akkor sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

momo

2014. február 4.

Tényleg gyenge. Az illata nagyon finom egyébként, kis virágos édeske, de sajnos sem a kádban, sem a bőrön nem tartós - ahogyan előttem is írták. Ilyen teljesítményhez drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

shara88

2014. február 3.

Jó termék csak sajnos gyorsan elillan az illata és nagyon rövid ideig marad meg a habja a kádban, annak ellenére, hogy egy ötödét beleötöttem a fürdővízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.