Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Színvédő sampon segít táplálni, védeni és tartósabbá tenni a festett haj színét. Színvédelem és fényvisszaverő hatással.:

• segít késleltetni a hajszín fakulását, hosszabb ideig fenntartva a frissen festett haj látszatát
  • védő hatású Color Shield technológiával

JudithBeauty

2019. június 17.

Nekem a 400 ml-es kiszerelés volt meg. Színvédelemben nem teljesít valami jól, de legalább nem okoz irritációt a fejbőrömön, mint a hajhullás elleni "társa". Az illata kellemes, azonban semmi kiemelkedő dolgot nem csinál a hajammal. Tehát nem színvédő, és kicsit szárít is.
Egyszeri vásárlásnak elég volt, mert a régi Advance termékek sokkal jobbak voltak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Kingácska0807

2016. november 15.

Szárít, csupa szilikon, ami nem is lenne gond, de elnehezít, nem táplál semennyire.Mosás után olyan érzés van kissé, mintha meg sem mostam volna a hajam. A pakolását csak úgy itta utána a hajam, de így is szénakazal hatású lett.Igazából szinte csak a külső változott, az összetevők többnyire ugyanazok,mint az elődjében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

cintiakiss

2015. december 26.

A negatív vélemények ellenére nekem abszolút bevált. Jól tisztít, az illata finom ,,avonos'' illat. :) A színvédő funkciójáról nem tudok nyilatkozni, mert fekete hajam van, ami ha akarnám sem kopna ki :D Egyszóval, én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Leona

2015. augusztus 23.

Az illata jó, mint minden másik Advance Teqchniques samponnak, de ragacsos lesz tőle a hajam, pedig én nagyon odafigyelek rá, hogy alaposan kiöblítsem. Felváltva kell használnom a Fructissal, hogy tisztuljon is a hajam,de amint elfogy nem veszek több Avonos sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Bridddzs

2015. augusztus 7.

A legborzalmasabb sampon, amit valaha is használhattam :'( Nagyon nagyon nagyon rossz!!! Utálom. Anyukám használja, neki bevált, de ha látom, hogy ez van itthon inkább elmegyek a boltba és megveszem szépen az én kis fructisomat. Nagyon elnehezíti a hajat, hiába mosom meg vele 3szor és öblítem ki 6 szor, az érzés ugyanolyan. SENKI NE VEGYE MEG! PÉNZKIDOBÁS. Ha lehetne minusz 10et kapna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Mariann6

2014. november 24.

Sajnos számomra csalódás volt ez a sampon. Kétszer mostam vele hajat, mert bíztam benne, hogy jó lesz, de mindkét alkalommal másnap kénytelen voltam egy más fajta samponnal hajat mosni, annyira zsírosította és elnehezítette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

dorcus89

2014. április 12.

Az illata miatt vettem újra. Még gimiben használtam és emlékeztem hogy szerettem az illatát, ami azóta sem változott. De egy teljesen átlagos "tudású" sampon, nem nyújt semmi extrát. Ár-érték arányban nálam nem szerepelt túl jól. Ilyen áron lehet jobbat is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

maja54

2014. február 2.

Anyumnak vettem ajándékba, nagyon tetszik az illata, kellemes, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Anyumnak vettem ajándékba, nagyon tetszik az illata, kellemes, és jól tisztít.

Pndss

2013. október 29.

Nekem viszketett tőle a fejbőröm és sebeket csináltam rá. így jártam más festett hajra való samponnal is ( nem avonos. ) Valaki tudja,hogy melyik hatóanyagtól lehetséges ez? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

timity

2013. május 15.

Avon Advance Techniques sok termékét szaglásztam már meg, és ennek is (csakúgy mint a többi testvérének), hihetetlenül intenzív, finom illata van! Egyébként ezzel ki is merült a termékről alkotható pozitív véleményem. Több avon samponom volt, de egyik sem vált be. Igazából nem ér semmit! Amire kitalálták, arra a hatása egy nagy nulla! Dehogy színvédő! Nem az,de még normális samponnak sem mondanám! Elvárnám "tőle", hogy normálisan tisztítson, ne zsírosodjon és nehezüljön el a hajam a használata után, könnyen fésülhető legyen. Ebből csak az utóbbi valósult meg, de legalább ezt a keveset adja, ha a többit nem képes... Egy csapnivaló minőség, konkrétan "gagyi"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Alkoholok: Isostearyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Stearate, Dimethicone, Isododecane, Bis-Hydroxypropyl Dimethicone/SMDI Copolymer, Isostearyl Alcohol, Trilinoleic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Stearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycol Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak