Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: epresmilka, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• krémes állagú, aromatikus, E-vitaminnal dúsított
  • hidratálja és ápolja a bőrt
  • segít ellazítani az izmokat egy fárasztó nap után
  • a tej és az aranyló méz édes aromáival

niki33

2015. szeptember 24.

Nagyon jó az illata, az én bőrömet nem szárítja, volt már olyan Avon tusfürdő, aminek nem tetszett az illata, de ennek kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

farkash82

2015. május 18.

Az illata nagyon kellemes, nem olyan erős mint a többi avon habfürdőé. Jól is habzik. Ami nem tetszik benne az ára, ugyanis ez krémesebb luxus habfürdőnek készült, de sajnos nem az mert eléggé szárít és éppen ezért nem merem a kislányaim fürdővizébe rakni, pedig eredetileg nekik vettem. Azért én elhasználom mert nem szárít jobban a többitől, de ettől azért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

agi.greendaygirl

2015. április 3.

fincsi az illata, nyugtató, nem mű, nem erős. Jól habzik mint minden avon habfürdő. Én szeretem. A csomagolása is tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)