Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Illatkategória: fehérvirágos

Főbb illatjegyek: pillangóvirág, hibiszkuszszirmok, selyempézsma

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 5000 , Eladó: anystone74
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Mátészalka, fizetés: Packeta vagy Mpl csomagpontra, automatába előreutalás után
Avon Today EDP 10ml
Ár: 500 Ft + postaköltséget a vevő fizeti , Eladó: Nyuszimanias
Állapot: képen látható hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, postán, Packeta, GLS, Foxpost, illetve Budapesten 20. kerületben személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsuzsafabri

2023. október 20.

Nyáron rendeltem egy rakás Avonos parfümmintát. A Tomorrow a meleg fűszerességével egyértelmű szerelem volt első illatolásra, ennél viszont “csak” az fogott meg, hogy mennyire más, mint az összes többi Avon-illat. Ennek a parfümnek “zöld” színűnek kéne lennie, nyár esti kertek, lonc-futtatta lugasok, ányékliliom,a zöld növények naplemente utáni kipárolgása jutott róla az eszembe. Lírai első találkozás, de mégsem gondoltam, hogy épp nekem való lenne.
De mivel megvoltak a parfümmintáim, azon kaptam magam, hogy mindig visszatérek hozzájuk, és jó hamar elhasználtam a Tomorrow mellett az összes Today-t is, sokszor egyik-másik csuklómra téve mindkettőt. Összekapcsolódtak az illatok és kiegészítették egymást. Rájöttem, hogy nem igazán tudom az egyiket használni a másik nélkül, legalább egy kis fújást bele kell csempésznem, akármelyik adja az alapot a napra…így végül lett Today is és Tomorrow is, nagy üveggel.
A Today most ősszel már csak mellékszereplő lesz, szerintem is inkább tavaszi, nyár végi illat. Ő is, mint a Tomorrow, nagyon jó érzéseket ébreszt bennem, az illata tele van élettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 20.

Oblonszky

2023. szeptember 29.

Nagyon elnyerte a tetszésem. Először brutál virágos, emiatt tévedésnek is könyveltem el, mert a szolidabb illatokat kedvelem. De felfújva egyszerűen beállítja a pont megfelelő intenzitást. Szuper tartós, aura illat. Sokan megdicsérik ami nálam ritka..."de jó jázmin illatod van... jaj de finom orgona"... amikor mondom, hogy fehér liliom: ohh tényleg! :) Késő nyáron, ősszel és tavasszal fogom használni. Figyelem , 1 fújás elég... nem kell 3-4, mert szerintem ettől válik folytogatóan mamissá! Táskabarát 10 milisekkel tankoltam fel ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

zdoreebaba

2023. szeptember 10.

Egyáltalán nem az én ízlésvilágom. Sőt! Ha lehetne mondani a hátam közepére kívánom. Egy kiégett, elfáradt, undok vén banya jut róla eszembe. Sajnos sokszor éreztem, úton útfélen megcsapott a nem túl bizalomgerjesztő erős virágos aromája. Mindig émelygek tőle, pedig csak másokon és katalógusból próbálva találkozram vele... még emlékszem régen egy hirtelen fellángolásból megvásároltam a testápolóját karácsonyra nagyimnak. Ő szerette, de szerencsére mivel esténként használta én kimaradt a 'jóból'. Aki akarja használja, de az én közelembe ne kerüljön, mert mérges leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 10.

Rea1987

2023. július 13.

Abszolút virág illat. Az a kategória amit spec. én nem tudok elviselni. A vélemények alapján valami lehengerlő csodát vártam, hát nem lett az. Mindenkinek ajánlom ténylegesen próbálni mielőtt megvenné.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 13.

Eszti0714

2023. február 9.

Virág illat tavaszra nyárra. Extra tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Virág illat tavaszra nyárra. Extra tartós.

Doumeki

2022. december 29.

Tizenéves lányként oda meg vissza voltam az üvegéért, és a katalógusból mindig kidörzsöltem az illatát, annyira tetszett. Mára ő lett a kedvenc tavaszi-nyári illatom, tartóssága megtörhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 29.

bobherceg80

2022. december 20.

Az egyik legnépszerűbb Avon parfüm,nem véletlenül. Nagyon kényes orrom van,így a legtöbb parfüm nem megy át nálam a rostán,de ez nagyon is nyerő. Semmi bántó avonos mellékzönge. Inkább olyan mintha egy drága, luxuskategóriás, kifinomult virágillat lenne. Esteé Lauder Modern Muse és Chanel Gabrielle jutnak róla eszembe.Meg nem mondanám,hogy nem 30 ezres kategória.
Mindenképp újra és újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 20.

Mindenképp újra és újravevős...

Mia0602

2022. december 7.

Számomra tisztaság illata van, virágos, gyengéd mint a tavaszi rét. Ruhán elég tartós, tavaszal-nyáron tökéletes számomra. 100ml vettem az 50ml áráért, így még meg is érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 7.

Barbacsek

2022. október 17.

Mindenkin nagyon tetszik ez az illat, az újságban is brutál, de magamon förtelmes... odaadtam a férjem lányának, én nem tudtam elhasználni, nem tudtam szeretni bármennyire is szerettem volna. 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

eveartstar

2022. szeptember 16.

Ajjaj...
Szószerint odaragadt az orrom egy hölgyhöz, aki egy műemlék látogatásakor volt a vezetőnk.
Úgyhogy addig követtem megbabonázva körbe körbe, hogy végül halkan megkérdeztem, hogy milyen parfümöt használ... :D
Hát ezt..
Leesett az állam mivel megszólalásig hasonlít az egyik legkedvesebb francia parfümömre, ami az Annick Goutal Un matin d'orage.
Irtó drága parfüm, olyan az illata, mint egy eső áztatta gardéniának.
Ez az Avon parfüm a hölgyön meg ott vibrált végig a teremben, az összes molekulája ismerősen csengett bele az orromba. :D Imádom!
Megyek és beszerzek belőle egy vödörnyit!
Már egyszer szemeztem vele, nem is értem hogy hogy került ki nálam a képből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Ajjaj...
Hát ezt..
Irtó drága parfüm, olyan az illata, mint egy eső áztatta gardéniának.
Megyek és beszerzek belőle egy vödörnyit!
Már egyszer szemeztem vele, nem is értem hogy hogy került ki nálam a képből.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.