Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: fehérvirágos

Főbb illatjegyek: pillangóvirág, hibiszkuszszirmok, selyempézsma

Avon Today EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 600 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost

Anaszti97

2022. február 1.

Nagyon tartós, finom, kellemes virágos parfüm! Megéri az árát, Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Nagyon tartós, finom, kellemes virágos parfüm! Megéri az árát, Ajánlom!

Petalodirosa

2022. február 1.

Meglepően tartós, erős virágos illat, nem olyan visszafogott, mint például a Michael Kors-tól a Glam Jasmin. Az Avon-os parfümök mellesleg elég jók, ezt a parfümöt megvásároltam kisebb és nagyobb kiszerelésben is. Utazásnál praktikusabb a kisebb üvegecske. Sokan dicsérik rajtam ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Moony

2022. január 13.

Örök szerelem. Igazán nőies illat, meg kell hozzá érni. Nagyon tartós, jobbára én is csak hidegebb évszakokban használom, pedig nyáron is imádás, balzsamos, igazi "feleség" illat <3 rengeteg emlék fűződik hozzá. Így 30 körül értem meg arra, hogy mindennapi parfümöm legyen, eddig "csak" a megjelenős volt. Mindig lesz itthon, minimum három.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

NatureBeauty

2021. december 11.

Ez az az illat, amit pályakezdőként kezdtem el használni, gondolván, hogy a határozott nő hatását keltem vele :D A férfi kollégák nem győzték dicsérni. Így harminc évesen talán megértem arra, hogy viseljem, de még mindig túl komolynak tartom. Ettől függetlenül időnként újraveszem, már csak a nosztalgia kedvéért. : )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

angela88

2021. augusztus 25.

Üvegéből szagolva jó illatú, de magamon túl erősnek érzem, ezért nem szeretem használni. Hideg időhöz nem illik, mert tavaszias, tavasszal viszont túl erős nekem. Mindezek ellenére minőségi illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Erra

2021. augusztus 16.

Számomra ez az "anyukám illata". Rajta szeretem, magamon nem igazán, nekem fáj tőle a fejem, neki semmi baja. Rajta továbbra is szagolgatom majd :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Isla

2021. június 28.

Nagyon finom illat, helyzettől és korosztálytól függetlenül használható. Én is még tiniként kaptam először ajándékba. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

d.anett89

2021. május 24.

Egyszer kaptam ajándékba. Nagyon szerettem, tartós nőies illata volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Egyszer kaptam ajándékba. Nagyon szerettem, tartós nőies illata volt.

Bridge29

2021. május 24.

A megszűnt zöld után anyukám új illata lett. Én is használtam,de akkor is anyu illata. Szeretem. Tartós is. Megéri az árát. Töretlen.a.sikere évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Bellana

2021. április 2.

Nagyon lágy, nagyon kellemes, gyengéd illat, kissé zöldes, friss, virágos és nagyon tartós. Sajnos a bőrömön annyira nem tetszik, mint amikor az üvegből szaglászom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.