Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás illatcsalád.

Csere is!!! Avon Today EDP/szett
Ár: 1800 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 4500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó vagy MPL automata

kicsicsillag05

2020. június 10.

Anyukám egyik kedvence, nagyon tartós illat, napokig megmarad a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Anyukám egyik kedvence, nagyon tartós illat, napokig megmarad a ruhán.

Fiszuli

2020. május 13.

Két illat van, amihez fel kellett nőnöm, az egyik ez. Az újságban rengetegszer vonzott, egyenesen csábított az illat, de valami mégis mindig vissza rántott a földre, talán megijedtem a komolyságától és a testességétől, amit számomra sugárzott. Végül a 25. születésnapomra leptem meg vele magam anno. Addigra úgy éreztem, hogy készen állok rá és igazam lett. Az eddigi legtartósabb illat, amit valaha is használtam. Állandóan a polcomon áll, viszont nagyon ritkán nyúlok utána, pedig imádom, de akkora becsben tartom, hogy nem tartok mindig minden alkalmat méltónak ahhoz, hogy használjam. A másik "felkellettnőnömhozzá" parfümmel együtt nagyon kilóg abból a jópár tagú illat-sorból, amit állandóan, a mindennapokban használok. A párom nem is igazán kedveli, az ő jelenlétében vigyázok vele, de apukám például imádja és mindig dicséri, ami nála piszkosul nagy szó. A munkahelyen, vagy az ismerősi körben is mindenkinek azonnal feltűnik, hogy most éppen valami nagyon más rajtam és ez 99%-ban pozitív visszacsatolást eredményez. Állandó, különleges és nagyrabecsült társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

CrazyKid

2020. április 23.

Up: igazam volt, melegebb időben rajtam másképp viselkedik, könnyedebb, lágy , virágos, nem az a szúrós, csípős illat amit télen produkált. Viszont talán a tartóssága csökkent.

Az üveg nem nagyon áll kézre, mindig be kell jól pozicionálni. Piciket fúj, kb 2-2 fújás valóban elég. Egész nap érződik, hajamon másnap is megcsapott. Hol szeretem, hol nem. Néha túl sok, túl édes, tolakodó. Máskor friss, vidám, nőies. Lehet hőmérséklet függő hogyan viselkedik, télre azt hiszem nem annyira passzol. Illetve itt tényleg a kevesebb több. Nagyon virágos, kevésbé vagy legalábbis számomra nem fás.

Az illata leginkább a japán futólöncre emlékeztet (igen, keresnem kellett google-ben, mi ennek a növénynek a neve), aminek gyerekkoromban kihúztuk a szárát és lenyaltuk róla a mézet. Fehér virágú kúszónövény, biztos sokan ismerik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

mlexa

2020. április 17.

Nagyon tartós illat, de magamon nem bírtam elviselni. Idősebb korosztálynak tudom elképzelni inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Katka0716

2020. február 5.

4 csillagot adok. Néha imádom, fel frissít, ahogy magamra fújom és egész nap érzem, mintha egy friss tavaszi mezőn sétálnék. Máskor meg túl soknak gondolom, szüneteltetni kell egy kis időre, hogy újra finomnak érezzem és ne tolakodónak.
Tartóssága nagyon jó, egész nap érezni, és még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Tartóssága nagyon jó, egész nap érezni, és még másnap is.

Pancsi92

2020. január 19.

Nekem ő A parfüm. Az avon legtartósabb illata és szerintem a legjobb is. Mindig van belőle itthon egy üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Frufru3

2019. december 28.

Dec. 15.:
Nekem nagyon bejön az illata! Azt hiszem véglegesült (egyelőre),hogy a fás-virágos illatcsalád az,amire felkapom a fejem. Ha ez segít valakinek,az én orrom ezt a kategóriát érzi tiszta,friss virágillatnak-legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.
A kis minta kibontásakor egy savanykás szag csapott meg,tipikusan amiről egyből a wc légfrissítő szó jut eszembe,nem tudom miért!! A Gucci Bloom vonalnál is ez volt a kifújáskori élményem..
Ahogy átalakul,jönnek elő a frissítő virágillatok,egyből kiszúrja az orrom,ha virágos /végre!!/egy parfüm,ki vagyok rá éhezve 😁.
Nagyon kellemessé alakul,nekem nőies érzetem van tőle,viszont nem vagyok benne biztos,H körülöttem mindenkinek tetsző lehet..szerintem nem biztos,H ez minden orrnak bejön,főleg mondjuk télen a sok vaníliás illatkavalkád között.
A tartóssága viszont rajtam mintha nem stimmelne,csuklómon kb 1 óra után nagyon halvány maradványa van és próbáltam már más illatukat is így kis mintában,ami nagyon tartós volt. Egyelőre 4*.

Dec. 28:
Több napig használva kicsit zavaróvá válik,valahogy túl citromosnak, légfrissítősnek érzem.
Ha szüneteltetem pár napig,újra megillatolva megint finomnak tartom és érzem benne a virágokat. Nem tudom másnál is van-e ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Dec. 15.:

Dec. 28:

Terru

2019. december 20.

Elegáns, nőies ès egèsz nap tart. Kèt fùjàs is elèg belőle. A ruhàimon a szekrènyben megmarad az illata. Az àra is okès főleg ha tekintetbe vesszük nèmely drogèriàs "màrkàs" parfüm mennyibe kerül. Azt hiszem megtalàltam A parfümöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Nora85

2019. november 17.

Kicsit rákattantam mostanság az avon-os parfümök rendelgetésére, mert olyan olcsók, hogy nem bírom ki, hogy ne rendeljek... Rendeltem már olyat is, amiből nem próbáltam mintát, csak az összetevők alapján megkockáztattam, hogy tetszeni fog. (Volt, ami bejött és volt, ami nem.) Pár hónapja rendeltem egy csomó mintát is minden parfümből, amiről kicsit is azt gondoltam, tetszhet. Ez nem volt közte. :D Hogy miért rendeltem meg végül mégis?? Mert volt egy kihagyhatatlannak tűnő akció. :D Akkor újra utánaolvastam itt. Végül úgy döntöttem, próba cseresznye. És bejött!!
Mintát is rendeltem a parfüm mellé, hogy csak akkor bontsam ki a csomagot, ha tetszik. Ha nem, jó lesz ajándéknak. :D Miután a csuklómra pacsmagoltam és megszagoltam, elképesztő érzés járt át hirtelen. Olyan, amit semelyik korábbi parfüm nem váltott még ki belőlem. Ez az ANYA illat. Nem, nem olyan értelemben, ahogy ennek a parfümnek a további változatainál írni szokták, hogy a today az anyaillat. Nem. ÉN vagyok az anya. Én vagyok a 3 gyermekem édesanyja, a biztos pont, akihez egész életükben visszatérhetnek. (Remélem ők is így érzik majd...) Mindezzel együtt egyfajta nyugalom, lágyság, nőiesség járt át - az a fajta nőiesség, ami az anyasággal jár.
Annyira tetszik és a magaménak érzem, pedig olyan illat, amiről magamtól soha nem gondoltam volna, hogy illik hozzám. De annyira bejön, hogy lehet fel is hagyok a további rendelgetéssel - pedig egy illatot még ki akartam próbálni. :)
Zárójelben még annyit megjegyeznék, hogy 34 éves vagyok, szóval annyira azért nem nyanya. :D :D Csak mert vannak, akik szerint öreges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Dorciii11

2019. november 6.

Az Avon egyik legtartósabb parfümje szerintem, nagyon kellemes illata van, én nagyon szeretem. Ha valaki ezzel van befújva rögtön felismerem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.