Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: fehérvirágos

Főbb illatjegyek: pillangóvirág, hibiszkuszszirmok, selyempézsma

Avon Today EDP 50 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: barbarabalog
Állapot: kb 10 ml hiányzik belőle, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyesen átvehető vagy Foxposttal tudom küldeni előreutalás után
Ár: 550+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: néhányszor próbált miniparfüm (10/9), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Bellana

2021. április 2.

Nagyon lágy, nagyon kellemes, gyengéd illat, kissé zöldes, friss, virágos és nagyon tartós. Sajnos a bőrömön annyira nem tetszik, mint amikor az üvegből szaglászom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Marcsi66

2020. november 18.

Még mindig visszavágyom egy lakótelepi pici lakásba,,,,az életem fénypontja állomása,volt ez a helyszín,bárcsak lehetne még egyszer újra,'90-es éveket dupláznám,akkor is ha pénzünk alig volt.De ez élet olyan,h valamit csak kiegyenlít,,,szerelemből született két apróság,és legfőképp miattuk nem nagyon ismerem a katalógus parfümöket (mert a baba szoba illatával nem vetekedhetett semmi ) Nagyon keveset tudok ebből kifolyólag,de ezt most megvettem,és örömmel fújom. Nem baj h koppintás,ilyenkor nem,ha ennyiért jutok hozzá,és lehet szignatúra,mert nem bánt senkit ez fehér virágos mámor, Pillangóhajsza nekem is beugrott róla,de leszáradásában már nem vagyok biztos,Friss üdeség intelligens képet fest (tubarózsa meg favorit nálam)
rajtam közepesen teljesít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 18.

rajtam közepesen teljesít

kaposztamester

2020. október 19.

hűűűű ajándékba kaptam . Nem voltam először meggyőződve hogy az én illatom lesz , de mégis:)
Tartós és tényleg mindenki dicséri rajtam .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Tartós és tényleg mindenki dicséri rajtam .

Nikolett9

2020. október 7.

A legkellemesebb illat az avonos parfümök közül. Számomra alkalmi parfüm, nagyon finom, elegáns. Rendkívül tartós. Mivel nagyon ritkán használom, ezért csak egy 10 mles kiszerelésben van meg, ami bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

aidanne

2020. október 6.

Ezer eve ismerem... titkos szerelmem, de soha, meg talan magamnak sem ismertem be, hogy tetszik. Hogy viselnem, hogy igazabol nagyon szeretem.. sosem probaltam magamon, sosem erintkeztem vele, se ruhan sem boron.. ugy sehogy sem. De ereztem a tomegben. Ereztem mindenhol, ereztem Budapesten, videken es sok mashol.. tomegillat, de nem ugy mint a La vie est belle .... o nem tud igy sem tomeg cikk lenni pedig flankere letezik ennek is annyi mint a fene...
megsem proletar illat. Minosegi ( Oliver Cresp, koszi 👏🏻) es idotallo. A ferjem vegre be tud ezzel az illattal azonositani.
Es akkor a sztori mert ugye altalaban aki illatol annak mogule egy tortenet is kikivankozik:
A legjobb baratnom hordta evek ota, es titkon mindig irogyeltem ot, mert o bezzeg kepes egy illatot hordani en meg persze a dragabbnal dragabb niche illatokban pompaztam de mindig mas es mas... miert nem tudunk leragadni egy illatnal sem? ( a titkot mar tudom, de itt most nem ez a lenyeg nah) Szoval irigykedtem itt ossze vissza, es megelegedtem az amugy zsenialis illatkoltemenyeimmel ( szegeny en) Aztan jott az az ominozus film es megismertem ennek hatasara a Pillangohajszat... sosem ismertem de berendeltem ismeretlenul... es felsejlett bennem, hogy L'artisanek csoda muvet bizony Cresp masolta. No, de meg van honnan. Pappilons emlekeztetett erre a draga, szereny avonos lottyre es vegre nekem is meglett az en allando szerelmem. A baratnomet pedig szepen leszoktattam a Todayrol mert onnantol fogva en menedzselem az illatgardrobjat. Nekem koszonhetoen mar tobb illattal rendelkezik, furdik benne en pedig elvezem a Pillangohajszat es a Today-t ❤️
( oke, tolvaj vagyok, de nah 🤷‍♀️)

Az illat csodalatos tubarozsa. Szellos, legies, gyonyoru es igezo. Akar egy lagy szello a napsutotte viragosreten. Meses. Jokedved ad, es minden olyat amiert szeretem. Nincs megfelelesi kenyszer, csak a konnyed varazslat. Ilyet tud egy avonos cucc? Igen! Es? Mindenhol van egy tundiklo ekko.... 😉❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

( oke, tolvaj vagyok, de nah 🤷‍♀️)

Tigrisliliom

2020. szeptember 29.

Az Avon parfümök közül a kedvencem. Nagyon kellemes és elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Az Avon parfümök közül a kedvencem. Nagyon kellemes és elég tartós.

eesztike

2020. szeptember 28.

Hú dee régen használtam ezt a parfümöt! Mikor meglkáttam, hogy még lehet kapni, rögvest megrendelte, és imádom. Először még aanyukámtól kaptam ajándékba sok osk éve, és imádtam/imádom, olyan finom, mégis romantikus az illata. Kicsit nőcit, és elég tartós is, ahhoz képest, hogy edt. De jó, hégy még lehet kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

cuppoyjka

2020. augusztus 25.

Véletlenül rendeltem meg ezt az illatot. Nagyon jó döntés volt. Komoly illatnak tartom. Nem használom bárhova. Az illat tartósnak bizonyul. A ruháimon sokáig megmarad. Biztos megvenném újra. Remek ár-érték arány!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Szamesz

2020. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, tartóssága közepes. Egynek elmegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nagyon jó illata van, tartóssága közepes. Egynek elmegy.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Anyukám egyik kedvence, nagyon tartós illat, napokig megmarad a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Anyukám egyik kedvence, nagyon tartós illat, napokig megmarad a ruhán.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.