Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fás illatcsalád.

Ár: 3000 Ft postaköltséggel , Eladó: sziszus_
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, ami után postázom a terméket. FoxPost automatás átvételre is lehetőség van.
Csere is!!! Avon Today EDP/szett
Ár: 1800 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Pancsi92

2020. január 19.

Nekem ő A parfüm. Az avon legtartósabb illata és szerintem a legjobb is. Mindig van belőle itthon egy üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Frufru3

2019. december 28.

Dec. 15.:
Nekem nagyon bejön az illata! Azt hiszem véglegesült (egyelőre),hogy a fás-virágos illatcsalád az,amire felkapom a fejem. Ha ez segít valakinek,az én orrom ezt a kategóriát érzi tiszta,friss virágillatnak-legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.
A kis minta kibontásakor egy savanykás szag csapott meg,tipikusan amiről egyből a wc légfrissítő szó jut eszembe,nem tudom miért!! A Gucci Bloom vonalnál is ez volt a kifújáskori élményem..
Ahogy átalakul,jönnek elő a frissítő virágillatok,egyből kiszúrja az orrom,ha virágos /végre!!/egy parfüm,ki vagyok rá éhezve 😁.
Nagyon kellemessé alakul,nekem nőies érzetem van tőle,viszont nem vagyok benne biztos,H körülöttem mindenkinek tetsző lehet..szerintem nem biztos,H ez minden orrnak bejön,főleg mondjuk télen a sok vaníliás illatkavalkád között.
A tartóssága viszont rajtam mintha nem stimmelne,csuklómon kb 1 óra után nagyon halvány maradványa van és próbáltam már más illatukat is így kis mintában,ami nagyon tartós volt. Egyelőre 4*.

Dec. 28:
Több napig használva kicsit zavaróvá válik,valahogy túl citromosnak, légfrissítősnek érzem.
Ha szüneteltetem pár napig,újra megillatolva megint finomnak tartom és érzem benne a virágokat. Nem tudom másnál is van-e ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Dec. 15.:

Dec. 28:

Terru

2019. december 20.

Elegáns, nőies ès egèsz nap tart. Kèt fùjàs is elèg belőle. A ruhàimon a szekrènyben megmarad az illata. Az àra is okès főleg ha tekintetbe vesszük nèmely drogèriàs "màrkàs" parfüm mennyibe kerül. Azt hiszem megtalàltam A parfümöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Nora85

2019. november 17.

Kicsit rákattantam mostanság az avon-os parfümök rendelgetésére, mert olyan olcsók, hogy nem bírom ki, hogy ne rendeljek... Rendeltem már olyat is, amiből nem próbáltam mintát, csak az összetevők alapján megkockáztattam, hogy tetszeni fog. (Volt, ami bejött és volt, ami nem.) Pár hónapja rendeltem egy csomó mintát is minden parfümből, amiről kicsit is azt gondoltam, tetszhet. Ez nem volt közte. :D Hogy miért rendeltem meg végül mégis?? Mert volt egy kihagyhatatlannak tűnő akció. :D Akkor újra utánaolvastam itt. Végül úgy döntöttem, próba cseresznye. És bejött!!
Mintát is rendeltem a parfüm mellé, hogy csak akkor bontsam ki a csomagot, ha tetszik. Ha nem, jó lesz ajándéknak. :D Miután a csuklómra pacsmagoltam és megszagoltam, elképesztő érzés járt át hirtelen. Olyan, amit semelyik korábbi parfüm nem váltott még ki belőlem. Ez az ANYA illat. Nem, nem olyan értelemben, ahogy ennek a parfümnek a további változatainál írni szokták, hogy a today az anyaillat. Nem. ÉN vagyok az anya. Én vagyok a 3 gyermekem édesanyja, a biztos pont, akihez egész életükben visszatérhetnek. (Remélem ők is így érzik majd...) Mindezzel együtt egyfajta nyugalom, lágyság, nőiesség járt át - az a fajta nőiesség, ami az anyasággal jár.
Annyira tetszik és a magaménak érzem, pedig olyan illat, amiről magamtól soha nem gondoltam volna, hogy illik hozzám. De annyira bejön, hogy lehet fel is hagyok a további rendelgetéssel - pedig egy illatot még ki akartam próbálni. :)
Zárójelben még annyit megjegyeznék, hogy 34 éves vagyok, szóval annyira azért nem nyanya. :D :D Csak mert vannak, akik szerint öreges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Dorciii11

2019. november 6.

Az Avon egyik legtartósabb parfümje szerintem, nagyon kellemes illata van, én nagyon szeretem. Ha valaki ezzel van befújva rögtön felismerem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Adrienn1024

2019. október 25.

Nagyon régen tetszett, használtam. Mára megváltozott az ízlésem, ezek a fehér virágos éles-hűvös illatok már nem az én világom. Viszont ha valaki szeretni ezt a vonalat, annak nagyon ajánlom, mert rendkívül tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. október 18.

Egyik kolleganőm használja, nagyon tetszett megvettem. Rajtam kevésbé kellemes tavaszi virágillat, viszont a legjobb fehérvirágillat amit eddig próbáltam. Az Elie Saab Le Parfum-nek van rajtam majdnem ugyanilyen illata, de gyengébb. Kommersz, de néha pont ezt szeretném érezni, amikor elfárad a fejem a niche illatoktól, és olyankor csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 18.

senskin

2019. október 12.

Egyik kedvencem, más szinte nem is rendelek a katalógusból csak TTA parfümöket. Finom az illata, extrán nőies. Egy hátránya van nem tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Rajtam nagyon tartós. Hajtőre szoktam fújni a tarkómra, míg nem mosok hajat, érzem. Az esküvőmön is ezt viseltem. Ahogy megillatolom, az a nap jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Nagyon tetszik ez a parfüm: Máson...rajtam sajnos egyáltalán nem olyan az illata...akin megérzem, mindenkin nagyon tetszik..hiába kísérleteztem vele, tovább adtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.