Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: moncsyka8, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fej: narancsvirág, jácint, koszorúfutóka

Szív: nárcisz, orchidea

Alap: vetiver, pézsma

adrica

2017. április 26.

Karakumsivatag és Vaslady véleménye között van az enyém is.
Először tetszett, megrendeltem, aztán a kezdeti öröm átcsapott fejfájás és hányingerbe. Évekre száműztem, aztán rájöttem, hogy az írisz virág illatára emlékeztet, ami így Anyák Napja felé szokott virágozni, így ilyen tájban előveszegetem. De nem megy a fogyasztása. Hát ez a helyzet vele. Pedig az illat alapjáraton még tetszene is, csak nem vagyunk kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Karakumsivatag és Vaslady véleménye között van az enyém is.

Vaslady

2015. augusztus 11.

Na hát,hogy még eddig nem véleményeztem!
Életemben ilyen rossz parfümöt a Womanityn kivül,még nem éreztem.
Jó pár éve,van már 12 is,mikor is a nővéremmel,aki tanácsadó volt az avonnál,rendeltünk egy ilyet,vagyis én rendeltem.
Szó szerint viselhetetlen,nagyon erőszakos,borzasztó.
Az ajtót az tette be nálam,vele kapcsolatban,hogy olyan fejfájást és hányingert okozott,hogy majdnem a teli üveget a kukába vágtam.
Mignem szomszédasszonyom ragaszkodott érte,igy neki ajándékoztam.
A boldogság egy hétig sem tartott,mert szintén fejfájásról panaszkodott,igy tovább ajándékozta.
Nem tudom mi lett a sorsa,hogy valaki el-e fújta vagy kuka,de a lényeg,soha többet ne kerüljön az utamba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Na hát,hogy még eddig nem véleményeztem!
Életemben ilyen rossz parfümöt a Womanityn kivül,még nem éreztem.
Szó szerint viselhetetlen,nagyon erőszakos,borzasztó.
Mignem szomszédasszonyom ragaszkodott érte,igy neki ajándékoztam.

Zsildom

2015. március 29.

Imádtam. Légies, könnyed illat volt, amit a komolyabb parfümök esetén is szívesen hordok. Úgy tudom már kifutott termék. nem hiszem, hogy újravenném, de az évekkel ezelőtti kapcsolatunk miatt 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

czukor

2013. december 3.

Megtetszett, magamon viszont már nem tudtam vele azonosulni, úgyhogy ha valakit érdekel, szívesen megválnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

karakumsivatag

2013. július 7.

Ezekkel a TTA illatokkal én is mindig befürdök. Elsőre nagyon tetszenek, aztán magamon nem szeretem. Ez a Diamond pl. nem büdös, vagy ilyesmi, mert tulképpen kellemes, de mégis, valahogy nem tudok azonosulni velük, egyszerűen nincs benne semmi olyan, ami egyedi vagy különleges lenne. (kivétel a Today, az meg túl tolakodó) Sajnos a mostani TTA Amour illattal is hasonló a problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

vador

2012. szeptember 15.

Szeretem az eredeti hármast, de ez elég vérszegényre sikeredett. Olcsó pézsmaillat és valami megfoghatatlan aquás jelleg, az ilyen parfümök miatt szoktam inkább sétálni egy-két megállót, mert nincs maradásom a villamoson, ha tíz emberről is a képembe mászik. :(
Nem is tudom, van még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Nem is tudom, van még?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.