Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2020. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A parfüm az örökké tartó szeretetet ünnepli, mély értelmet ad a létezésnek, soha végen nem érő érzés. A család és a gyerekek iránti mély és mindörökké tartó, vég nélküli szeretet kifejeződése ez az illat.

Avon Today Tomorrow ALWAYS szett eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Avon Today Tomorrow ALWAYS szett eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Klara1234

2020. június 16.

Nekem is nagy kedvencem volt a TTA Always parfüm. Sajnos elfogyott és nem is rendelhető. Esetleg valaki talált más márkájú, de illatában nagyon nagyon hasonló parfümöt??? Nagyon keresném az megfelelő utódját 😔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Fiszuli

2020. május 13.

Tinédzser korom kihisztizett parfümje volt. Imádtam, vágytam rá, akartam, folyamatosan. Onnantól kezdve minden születésnapra, névnapra, karácsonyra, alkalomra ezt kértem ajándékba. Évekig ez ment, ez volt a védjegyem. Aztán valahogy megismertem más parfümöket, ő feledésbe merült és amikor már felnőtt fejjel vissza akartam térni rá, megdöbbentem, hogy már nem gyártják. Szíven ütött, de őszintén. Nagyon sajnáltam és sajnálkozom rajta azóta is, most is, hogy rá gondolok. Szerintem ugyanúgy imádnám, mint régen, állandó tagja lenne a polcomnak és sűrűn is nyúlnék utána. Lányos-nőies volt, rendkívül tartós, imádtam magamon és rajtam is mindenki szerette. Rajta kívül van még egy pár parfüm, ami nagyon hiányzik a régi időkből (úristen, miket beszélek?), de ha választani kéne, őt akarnám a legjobban, hogy visszahozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Jasminum

2020. január 29.

Friss, zöld húsvéti virágillat liliomos alapon. Tartós, és mégis diszkrét. Minden évszakban és alkalommal viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

MissQuen

2018. március 16.

Ez az Always parfüm nagyon kellemes tavaszi illatú. Virágos illatkategóriájú tulipán és liliom virágokkal. Nagyon finom, prémium minőségű Avonos illat!
Most is ezzel vagyok befújva. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Most is ezzel vagyok befújva. 5*

dunaimano

2018. január 12.

Nagyon szeretem, úgy érzem a fellegekben járok amikor ezt a parfümöt viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Nagyon szeretem, úgy érzem a fellegekben járok amikor ezt a parfümöt viselem.

Brigitt

2018. január 7.

A TTA családból ez a kedvencem. Szeretem a gyöngyvirágot, és ebben elég jól kivehető de nem abban a nyers, kiabálós formában, hanem kellemesen, simulósan. Én inkább tavaszi-nyári illatként viselem, akkor finom, nekem a langymeleg időhöz passzol a legjobban. Egyébként Celine Dion Spring in Paris illatához nagyon hasonlít. Mivel az limitált kiadás volt, ezért aki azt szerette, annak valószínűleg ez az Always illat is bejöhet. Tartóssága kiváló. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Lory

2018. január 2.

Ritkaság az olyan tavaszias,könnyed,zöld illat ami karakteres és felismerhető,márpedig ez az.Talán azért mert mégsem olyan nagyon könnyed,elég élesen zöld illata van,bárhol,bárkin felismerném.Van hatósugara és tartós is.Anno egy kolleganőmnek volt vissza-visszatérő illata és érdekes,akkor kifejezetten nem tetszett.Sokat nem változott az ízlésem,csak eltelt pár év,rengeteg illaton és illatteszten túl vagyok,mindeközben pedig megtanultam értékelni a sok unalmas,futószalagon gyártott,mindenkinek jó illatok között az olyanokat,amik ugyan nem teljesen az én illataim de konkrétan valakin vagy valamikor el tudom képzelni,valamit kifejez és karaktere van.Fűszeres és édes illat kedvelőként,Thierry Mugler fanként sosem adnék egy tavaszi,zöld illatra 4-est de most megteszem,mert a fent felsorolt általam pozitívumként értékelt tulajdonsággal rendelkezik,még akkor is ha konkrétan én nem tudok vele 100%-ig azonosulni.Ettől független megvettem én is tavaly tavasszal,mert a tavaszi -nyári illatkeresgélés mindig fejtörést okoz.Hogyne okozna,amikor az őszi-téli melengető édes-krémes vagy fűszeres illatok az "enyémek"De tavasszal és nyáron is kell parfümöt viselni és választani,tavaly többekközt rá (is) esett a választásom,nem bántam meg,megkockáztatom hogy szerettem is viselni,sőt idén tavaszra is maradt belőle és idén is fogom :)Összességében egy jó parfüm a maga nemében,azt hozza,amire kitalálták,egy tökéletes tavaszváró,határozottan zöld illat, aki a hűvösebb tavaszi reggeleken is jobb kedvre tud deríteni és el tudja velem hitetni,hogy hamarosan még többet -még melegebben fog sütni a nap és még több szép virág fog nyílni.Megtanultam szeretni,mikor itt van az ő ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

szfrances19

2017. december 19.

Ez az egyik tavaszi-nyári illat, amit szívesen fújok magamra. Egy véletlen folytán ismerkedtem meg az illattal, véletlen ezt rendeltük meg Anyukámnak, nem a Tomorrowt, és később Anya nekem adta, mert neki nem jött be annyira. Miután elfogyott, kétségbeestem, mert egy darabig nem volt kapható, kivonták. Azóta szerencsére visszahozták pár éve, így újra ott figyel a polcomon egy üveggel. Gazdaságos kiszerelés, és viszonylag sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

A kedvenc avon parfümöm. Nagyon szeretem az illatát és eddig ez a legtartósabb parfüm, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon nem jött be az illata. De nyilván ez mindenkinek más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon nem jött be az illata. De nyilván ez mindenkinek más.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.