Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Pamcsilla, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2017-es megjelenésű virágos-gyümölcsös-gourmand parfüm nők számára, melynek főbb összetevői a rózsa, praliné és a bergamott.

Az orr mögötte Olivier Cresp.

Ár: 600+ posta , Eladó: Mery32
Állapot: 7,5 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után, postával küldöm
10 ml fujós! Avon Today Tomorrow Always My Everything
Ár: 1200,-Ft+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
Aoba

2019. szeptember 13.

Bontatlanul 800 ft-ért (igen, jól olvastad!) vettem egy hölgytől, aki már nem Avonozik. Valami nem hagy nyugodni benne. Ismerős az illat, de nem tudom hova tenni. Viszont! Nagyon tartós illata van, és sokan dícsérik rajtam. Az illatkompozíciója nálam inkább a virágos illatkategóriába ugrik át, érintve néhol a gyümölcsöket. Szeretem, szeretem, de még nem tudom mi lesz vele. Szoknom kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

AbramSzabina

2019. június 29.

Ez a parfüm engem nem hagyott nyugodni :D
Történt ugyanis hogy szerdán a Tescoban lévő Avonos standnal kértem a hölgy segítségét, abban, hogy valami tartós édes parfümöt szeretnék vásárolni. Azok közül amit mutatott, a Kenzo Colour Lifeja fogott meg, illetve ez. Akkor a páromra hallgatva a Kenzot vettem meg.
Azóta viszont csak ott motoszkált az agyamban ez az illat, így ma, szombaton beadtam a derekam, visszamentünk es megszereztem magamnak őt is *.* IMÁDOM :D amugy is gourmand es gyümölcsös parfüm mániás vagyok, és ez teljesen én vagyok. Rajtam eleg erős és tartós, de nem tolakodó. Elegáns és bájos, szerintem ilyen az igazi nő. Engem teljesen levett a labamrol. Azt hiszem sokáig jó barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Ez a parfüm engem nem hagyott nyugodni :D

PETRA820718

2019. április 13.

Volt egyszer egy mini parfüm kiszerelésem, jó-jó, de azért annyira mégsem kell egy nagyobb üveg..gondoltam (kicsit zavart benne a gourmand jelleg).
Míg egy nap vásároltam egy Police parfümöt ami nagyon felbosszantott a silány tartósságával, aznap este eme parfüm testápolója akadt a kezembe.
Hihetetlen tartós illatú volt, nagyon jól hidratált, de visszatérve a parfümre, megvettem az 50 ml kiszerelést, úgy érzem illik hozzám, megszerettem.Tartós, ami nekem nagyon fontos lett az elmúlt időben, mivel drága, márkás parfümjeim csapnivaló tartóssággal rendelkeztek, így ez ár-érték arányban tökéletes.
Nem a tipikus avonos illat, nem is a huszon éves lányoknak, tiniknek, igazi gourmand harmincas-negyvenes nőknek.Nem jön szembe sem.
Köszönjük Olivier Cresp! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Köszönjük Olivier Cresp! 😊

platinakuka

2019. január 13.

Mindig megfogadom, hogy nem rendelek Avonos parfümöt. Nem büdösek, de tény, hogy van bennük egy közös alapillat, ami nem rossz egyáltalán, de nekem nem tetszik annyira. Nem tudom másképp megfogalmazni, na :-)
Olvastam, hogy a TTA vonal ettől az alap Avon illattól el tud szakadni. Keresgélek egy új élményt is, mert ez ilyen hülye lelki izé nálam, hogy az úgymond "szignatúr-illataimat" félek használni, mert nem szeretném, hogy rossz és nehéz időkre emlékeztessenek (mondjuk késő, végülis ezért keresgélek) plusz mostanában gyermekkorom rózsa illatát annyira kívánom, hogy félek is magamtól. (A rózsabokor, a kertből. Könnyed, édes gondtalanság, ó igen)

Elnézést.

Szóval a TTA sorozat mintáival felvértezve adtam egy esélyt így a dolgoknak, nem rosszak a parfik, de nem fogtak meg, kivéve őt. Kicsit azt az érzést hozza. Hűvös, rózsa, könnyed, nem fojt. Bár az életem is ilyen lenne 😀 Én egyértelműen a rózsát érzem belőle, mondjuk mást nem is keresek.

Tartóssága nem rossz. Szillázs: nem figyeltem, de ugye mintám van. Amúgy is léleksimogatónak vettem, hogy suttyomban fújkáljak egy kis optimizmust szimatolni.

Akciós áron nem vészes. Pattintottam is mellé egy Premiere Luxe Oud-ot, azt csak úgy azért, hogy Férj megkérdezhesse, minek is egy kilencedik?

Legyen négy. Később, ha megérdemli (nem fáj a fejem tőle, nem unom meg három hét alatt, stb stb) pályázhat az ötödikre.

Up: megkapta az ötödik csillagot.⭐⭐⭐⭐⭐
Az Avon alapillat visszaköszön, de nem zavaró. Sokan kérdezték, mit használok, mert jó illata van, és úgy látom, munkahely-kompatibilis, nem fullasztó.
Megkedveltem 🤗 bár abszolút nem én vagyok, Férj szerint Idegen Nő szagom van. 😁
Célomnak megfelel, egy új, kellemes, könnyedebb, idegen illat, szívesen nyúlok érte. ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Elnézést.

Up: megkapta az ötödik csillagot.⭐⭐⭐⭐⭐
Megkedveltem 🤗 bár abszolút nem én vagyok, Férj szerint Idegen Nő szagom van. 😁

eeeee

2018. december 23.

Finom édes, virágos illat, szívesen használom, főleg nyáron, ennek ellenére nem hiszem, hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

chiba

2018. június 23.

Volt egy ilyen parfümöm, de túladtam rajta!
Today illat, amit nem szeretek és praliné!Semmi extra!Viselhető illatocska, de hátast nem kell tőle dobni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

Volt egy ilyen parfümöm, de túladtam rajta!

ami2015

2018. június 22.

A Tomorrow Edp nagy kedvencem, imádom, a legdrágább parfümjeim mellett sorakozik, úgyhogy ezen felbuzdulva kipróbáltam őt is, hiszen csak egy Olivier Cresp alkotás. A tartóssága ennek is szuper, de sajnos nagyon hasonlít rajtam a Today-hez, amit nem szeretek és egy idő után ez is olyan rajtam, így alig vártam, hogy lemossam, annyira szúrós, kellemetlen az orromnak. Régen, mikor még a Today-t szerettem, biztos tetszett volna, ma már nem az én világom, de a tartóssága mindenképp figyelemre méltó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 22.

Lory

2018. február 11.

Az idei télen,az egyik kedvenc darabom.Krémes,pralinés,pihe-puha illat,rózsás felhangokkal.A narancsos,pikánsabb oldala rajtam nem mutatkozik,mindössze annyiban,hogy nem lesz cukorkafelhő,mert picit megzabolázza az édességét.Az arányok nagyon jól el vannak találva,kimondottan a rózsa sem érződik,csak ha nagyon szaglászom,hogy mi az a virág ami a praliné mellett helyett kapott.A tél az ő igazi ideje,hidegben tud kibontakozni,a krémes,melengető gourmand oldala.Van hatósugara,figyelemfelkeltő de mégsem harsány illat.Újrafújás nélkül is jelen van a bőrön egész nap,kissé bőrközeli lesz nap végére,ezért egyszer frissítem.Hajon másnapra is megmarad,mivel én másnap lehet hogy más illat után nyúlok,így oda nem fújom őt:) Sálon pedig több napig is érződik.Ha csak az Avon parfümök között kéne értékelést csinálom,akkor simán menne az 5 csillag,összességében a parfümök között pedig egy erős négyest visz el.Csak így tovább Avon!Lehet nem lesz annyira reménytelen az Avonos parfümgyártás,látok valamit pislákolni a Premiere Luxe Oud és eme TTA finomság után ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

dandelion

2018. február 8.

Édes, virágos de nem túlzóan. Nagyon kellemes, közepesen tartós illat. Nem túl különleges, vagy egyedi, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Mariann1807

2017. december 29.

Akik szeretik az édes illatokat, azoknak nagyszerű választás. Volt már több avonos illatom is, de ez az egyik kedvencem. Rendkívül tartós és nőies, csak jót tudok róla írni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.