Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivory, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-pézsmás illatkategória

Illaötösszetevők: őszibarack, gyömbérliliom, ámbra

Ár: 3.500,-Ft (+posta vagy foxpost) , Eladó: Piri11
Állapot: új, bontatlan 30 ml-s, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postázom, vagy Káposztásmegyer végén személyesen átvehető
matine91

2016. november 13.

Meg baratkozom vele, amugy nagyon tartos. Az illata elsore nekem nem jott be, tul eros. En inkabb az edeskesebb illatok hive vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Lgina

2016. június 3.

Látatlanban rendeltem, mert a párja, az Amour valami isteni illat, be akartam nevezni az őszibarackos tesóra. Hatalmas csalódás... Őszibarack csak kifújás után 5 percig, utána kesernyés... valami. Borzalmas elegyet alkotott a bőrömmel. De a tartóssága (sajnos) jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

galagonyanya

2016. május 26.

Számomra kellemetlen, szúrós az illata, valami citrusos tisztítószer jut róla eszembe. Ettől függetlenül, vagy épp ezért, teljességgel jelentéktelen a számomra, így több szót nem is vesztegetek rá.

Még annyit, Murphy után szabadon: A pocsék illatok a legtartósabbak...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Még annyit, Murphy után szabadon: A pocsék illatok a legtartósabbak...:)

Sinistra

2016. május 26.

A kedvenc illatom a TTA sorozatból! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

A kedvenc illatom a TTA sorozatból! :)

Zsildom

2015. március 29.

Nem rendelek katalógusból illatot. Aztán mégis. Nem kellett volna. A papírdörgöléstől annyira jókedvű barack illatom lett, hogy nem hagyott nyugodni, és áthágtam a katalógus szabályom. Most csak krémillatot érzek magamon ideig óráig. Mindegy, szaladgáláshoz elhasználom, de siratom a remélt illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

kinibaba19

2014. november 12.

Az én bőrömön valahogy nem működött ,de elajándékoztam a család idősebb női tagjának és neki nagyon tetszik. ( Nem hasonlított az újságban megrendelt termékhez az illata a bőrömön, kesernyés illatúvá vált )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

bobherceg80

2014. július 29.

Gyümölcsös virágos illatot kerestem.Hát ez nagyon nem az,viszont mesés krém illata van,megnyugtat,átölel.Ruhán nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Loreee15

2014. július 1.

Istenem, a legújabb kedvenc. Nagyon parfüm mániás vagyok, most a polcomon 30 darab parfüm csücsül. Most nyárra valami könnyedebb illatra vágytam, és amikor a katalógusban megláttam, tudtam hogy ez nekem kell. Nem bántam meg, a csomagolása kicsit olcsó, de nagyon szép, az illat meg valami fantasztikus. Igaz, hogy nem tartós ( csak úgy mint a többi avonos parfüm) ugyanakkor az illat kárpótol emiatt. Azt sajnálom csak, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni, és hogy azért a kis üvegért sokat elkérnek, de nagyon fantasztikus.!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Nefertiti

2014. május 18.

Nekem nagyon tetszik ez a parfum. Az uvege csodas, az illata friss, viragos nyari illat. Nyarara tokeletes lesz :) A tartosaga nem az erossege de nekem igy is tetszik. Kedvezmenyesen jutottam hozza igy igazan megerte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

hdaranyi

2014. május 16.

Ez nekem sem jött be ismét!!:((Erős gyöngyvirágot érzek benne azon felül semmi extra sajnos!:(Megint többet vártam mint amit kaptam!!Egyszerűen az utóbbi időben sem az Avon sem az Oriflame nem tud olyan parfümöt gyártani ami magával ragadna és tartós és különleges lenne!!Már az első szaglásnál kibököm hogy ezt már éreztem,volt hasonló stb!Az üvege tényleg szép,és kb ennyi..!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol