Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: orientális-fás

Illatjegyei: bársonyvirág, pacsulilevelek, indiai jázmin, narancsvirág

Avon Tomorrow EDP miniparfüm+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üvegében, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
4.000 Ft Avon Tomorrow EDP
Ár: 4.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angela88

2021. október 21.

Kedvenc illatom volt sokáig - ma már nem illik hozzám úgy érzem. Számomra mézes, narancsvirágos, süteményes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

RyahOneY

2021. október 1.

Talán kamaszok voltunk tesómmal, mikor az Avonnál elkezdték a TTA-parfümök gyártását, és valahogy ez volt nekünk a felnőttes, nagybetűs PARFÜM akkoriban (Salma Hayek-kel reklámozva - nem is tudom, még mindig ő-e a reklámarca ennek a termékcsaládnak). :) Még katalógus-viszonylatban is marha drágának tűnt, bár az is lehet, hogy szimplán csak a mi kuporgatott zsebpénzünkhöz viszonyítva... :D, no meg egy kamasz/tinilánynak ez még túl felnőttes is lett volna, semmiképp sem illett volna hozzánk. Viszont mindig szagolgattuk a pici illatmintát belőle, mert egyszerűen rajongtunk ezekért az illatokért. Egészen pontosan a Today és a Tomorrow-ért. :) Huszonéveim végén már kaphatóak voltak ezek a miniparfüm-változatok is belőle, a Today-t csak ebben a formában használtam/használom, de nemrég a Tomorrow-ból sikerült akcióban egy 50ml-s kiszerelést venni, hát így is szerelem ez, a javából. :)) A Tomorrow közelebb áll hozzám, sokkal szolidabb, melegebb, finomabb, letisztultabb illat, a Today karakteresebb, tolakodóbb, de azt is majdnem ugyanennyire szeretem (egyikre sem tudok 5*-nál kevesebbet adni). :) Az mindenesetre egészen biztos, hogy nem fogom minden nap használni, igazából épp a semmivel össze nem téveszthető illata és a tartóssága miatt, mert reggel 2 fújást engedélyeztem magamnak belőle, és ez is olyannyira tart, hogy még mindig úgy érzem magamon, mintha most fújtam volna, és egész nap, nonstop intenzíven érezve magamon azért picit zavaró is... :D De az tuti, hogy a Today-hez hasonlóan hetente 1-2 napra azért elő fog kerülni a továbbiakban is. :) Egy csoda, amit ezzel a parfümcsaláddal (vagy legalábbis ezzel a 2 illattal) műveltek, nagyon szeretem, a felbukkanása óta. :) (A fújással viszont tényleg csínján kell bánni, máskülönben kémia fegyver lesz - és a jóból is megárt a sok... :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Fiszuli

2021. szeptember 22.

Nagyon sokáig nem mertem megrendelni ezt az illatot, sokáig ugyanígy voltam a testvérével, a Today-al is, vagy a másik szerelem illattal, a Treselle-vel. Évek óta oszlopos tagjai a kollekciómnak. Mindhez fel kellett nőni, kell hozzá egyfajta érettség, nőiesség és kiállás. Bennem már így lassan 30 évesen minden megvan, szóval nem volt más hátra, jöhetett a Tomorrow, a 10 ml-es kiszerelésben. Ez a hűvös, őszies idő is neki kedvez. A pacsuli, a bors, aztán a szantálfa és a többiek, ez a szerelmes egyveleg, annyira bújós. Imádom, nekem ebben a csodálatos időszakban, az őszben és a télben ilyen fantasztikus illatra van szükségem. Szó szerint muzsikál rajtam, ölel, melegít. Kibírja a reggeli, egész városon átvágtató biciklizést és az egész délelőttöt az irodában. De sajnos utána eltűnik és ez nagyon szomorú. Ruhán érződik, még másnap is, sőt, a kabátom is vett már át az illatból, de én már dél körül nem érzem. Nagyon nagy örömmel fogom elfújni ezt a kis kiszerelést, mérlegre fogom tenni a 30 ml-es megrendelését is, de zavar, hogy még annyira sem tart, mint a Treselle, a Today-t meg már meg sem említem. Tartósságban az Artistique kollekció Iris Fétiche és Patchouli Indulgence viszi a prímet, de ők más kávéház, ők már tényleg nem katalógus parfüm szinten vannak. Ezt nem is vártam el a Tomorrow-tól, de ennél azért többet. Lassan 15 év után letisztult nálam az AVON-os ízlés, a kommentben emlegetett 4 szerelem illat mellé egyértelműen csatlakozott a Tomorrow is, de őt kell a legnagyobb körültekintéssel használnom. A többi AVON-os illatra nagyjából mondhatom is, hogy mehetnek a levesbe, főleg, hogy milyen förmedvényekre futottam rá az utóbbi időben. De ebből az 5 illatból már tudok válogatni, legalábbis az ősztől tavaszig tartó időszakra mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

clevergirl

2021. július 23.

Nagyon különleges,fás,krémes, enyhén gyümölcsös illatúnak érzem. Talán télen tudom elképzelni,de nyár estéken is jó hordani. Nőies,inkább az alkalmi illat kategóriájába sorolnám. Brutál tartós. Olyan parfüm,amire ha nem Avon lenne ráírva,akkor simán drágább kategóriában is megállná a helyét. Ajándékba kaptam,elhasználom,de nekem inkább az édes vagy citrusos illatok jönnek be. De ettől függetlenül örömmel fogom elhasználni. Maga kategóriájában szerintem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Linett21

2021. július 2.

Édes-krémes, fűszeres-balzsamos, elegáns csoda! Ma újra beruháztam egybe, ki tudja, hányadik üvegbe... :-)
Nekem mindig október hónapja jut róla eszembe.
Nem sok AVON-os parfüm maradt meg nálam (szerintem elég sok kb. ugyanolyan), de ez az egyik állandóm ( a Treselle mellett), ami soha nem fogyhat ki. Örök klasszikus!
Biztonsági játékos; kellően édes, de kellően fás is ahhoz, hogy ne ragadjon az ember a cukortól. Érett nőhöz talán jobban illik, mint tinihez. Ezt tudni kell viselni.
Nekem leginkább az őszibarack, a bors, a narancsfa virága és a szantálfa domborodik ki, szép ívet írnak le pár óra alatt.
Tartóssága kicsit jobb a közepesnél, rajtam kb. 5 óra, de ruhán következő mosásig kitart.
Jó lenne, ha soha nem vonná ki a forgalomból az AVON.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Nekem mindig október hónapja jut róla eszembe.
Jó lenne, ha soha nem vonná ki a forgalomból az AVON.

Isla

2021. június 28.

Finom illat a nem túl különleges orientális fajtából. Nem jobb a Todaynél, nem is olyan sokoldalú, de egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Bellana

2020. november 23.

Nagyon vártam ezt az illatot, de sajnos nagyon nem lettünk jóba, számomra nagyon erős, kissé szúrós is az én orromnak. Édeskés gyümölcs illata van amúgy, de nem tetszik nekem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Ilona77

2020. október 16.

Sose szerettem az Avonos parfümöket, mert erős volt bennük a ,hordozó , illat. Ezt szülinapomra kaptam, kellemes csalódás volt, ez már valódi parfüm szint!
Télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Télen használom.

chiocciola

2020. szeptember 10.

sok avonos parfümöm van, de ez az, amit ha magamra fújok, többen is megdicsérik a nap folyamán :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Szamesz

2020. augusztus 7.

Kolléganőmön nagyon tetszett az illata és az itteni vélemények alapján gondoltam megrendelem. Sajnáltam Avonos parfümre ennyit kiadni, de gondoltam egy próbát megér...hát nem, vagy is nekem nem!
Tartóssága egyenlő a nullával. Kifújásnál még érzem utána meg tova illan. Az illata ímmel-ámmal elmegy. Sajnálom, hogy pénzt adtam ki rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.