Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Today Tomorrow Always parfümcsalád egyik tagja. Édes és nőies parfüm, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

Avon TTA Tomorrow EDP parfüm - 50 ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban, védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 2000 , Eladó: sinmo88
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Gyömrőn, Budapesten a 4es, 2es metró vonalán.
vkata96

2019. június 1.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, és nagyon kellemes meglepetés lett! Sose használtam még Avon parfümöt, és őszintén szólva voltak is fenntartásaim vele kapcsolatban. De amikor először kipróbáltam, nagyon meglepett. Nagyon kellemes, kifinomult édes, púderes illat. Az egyetlen hátránya, hogy sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

jazmera

2019. május 9.

Update: nagyon megöregedtem, egyre undokabb vagyok, de ezek a katalógus illatok egyre kevésbé "gyere be".

Egy fiatal lányon nem tudnám elképzelni, szerintem +30-as illat. Első üveggel imádtam. Volt egy kis szünet, majd valakin megéreztem és rájöttem, hogy de jó is volt. Most hanyagolom, lehet télen újra találkozunk. Erőteljes, elég megosztó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Majida

2019. április 11.

Nem az illatom számomra öreges pacsuli illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Nem az illatom számomra öreges pacsuli illata volt!

Aoba

2019. április 10.

Régóta fájt rá a fogam. 6 napja kaptam, és elégedett vagyok vele. Tartós, de nem szúrja az ember szaglását. Nem veszem újra, mert nem kötődik hozzá emlékem, viszont a Párom szerint eddig ez a legjobb illat.
21/N

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

21/N

Leoka

2019. március 25.

Anno, amikor megjelent ez az illat, nagy szerelem volt az elérhetetlen drága parfüm, aztán volt egy időszak, amikor nem tudtam magamon elviselni, azt a tipikus túl olcsó katalógus illatot éreztem magamon.
Aztán eltelt néhány év és úgy alakult, hogy egy 10 ml kiszerelés landolt nálam... 1 év alatt nem fogyott el...nem lenne rossz, de valami már nálam nem működik. sok dologra lehet fogni, évek, kémia, de lehet, hogy csak én változtam...
Már nem érzem benne azt a "luxust " amit anno jelentett.
Tartóssága továbbra is kiváló. A szép emlékek miatt erős közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Már nem érzem benne azt a "luxust " amit anno jelentett.
Tartóssága továbbra is kiváló. A szép emlékek miatt erős közepes.

Glorcika

2019. március 21.

Tartós, szexi illat, nagyon szeretem és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Tartós, szexi illat, nagyon szeretem és sokáig elég.

Romano

2019. március 14.

Nagyon kellemes, vonzó illat!
Mértékkel használva jó, mint minden más illat.a mérték talán a legfontosabb egy parfumnel.Na de, százszor inkább ajanlanam a nők figyelmébe ezt, mint a vatta cukorka meg stb... Illatokat.
És ahhoz képest hogy milyen minőséget kepvise, olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nagyon kellemes, vonzó illat!
És ahhoz képest hogy milyen minőséget kepvise, olcsó is.

nicolette88

2019. március 14.

Ajándékba kaptam, és kellemesen meglepett. Nagyon jó illat, és sokáig érezni. Többen megkérdezték, hogy milyen illat van rajtam, mert nagyon jó. Biztos, hogy megveszem majd, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Vvn

2019. március 5.

Fejfájdító, édes tömény pacsuli. Annak a némbernek a szaga, aki elvette a férjem...
Tartós, de más jó nem mondható el róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Tartós, de más jó nem mondható el róla.

Melani79

2019. január 10.

Hihetetlenül finom szép illat, nagyon tartós és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Hihetetlenül finom szép illat, nagyon tartós és az ára is nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.