Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: agiv, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Regeneráló és tápláló masszázsolaj argánolajjal arcra, hajra és egész testedre. Szuperkönnyű és gyorsan beszívódó olaj, mely regenerálja és kondicionálja a bőrt és a hajat is, anélkül, hogy zsíros utóérzetet hagyna.

• arcodon - hidratál
  • testeden - hidratál és puhává varázsolja bőrödet
  • hajadon - kondicionál és hozzájárul hajad természetes ragyogásához

Meoi

2019. május 28.

Nagyon imádom, főleg télen! Nyáron egyáltalán nem szívódik fel, sőt nyáron kerülöm a használatát mert az egész testemen egy réteget hagy ami a melegben szörnyű érzés. De télen nagyon jól ápol és selymes lesz tőle a bőröm tapintása és az illata is nagyon finom! Általában masszáshoz használom arra nagyon jó és így a hajamhoz is hozzáér. Sok babahaj nőt oda. Sok terméktől kipattogok, de ettől nem. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Denes718

2018. április 9.

Nos az öt csillag jár. Kedvencem. Csak ez miatt regisztráltam be az oldalra... Több mint egy éve használom rendszetesen. De most egy masszőr - több éves tapasztalattal - hívta fel a figyelmem az összetevőkre. Sajnos. Ami még van elhasználom aztán majd meglátom
🤔☹️ Mindenki aki használja olvasson utána az összetevőknek! Elszomorító....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

🤔☹️ Mindenki aki használja olvasson utána az összetevőknek! Elszomorító....

kinga180

2018. március 14.

Nagyon szeretem ennek az olajnak az illatát, odavagyok érte.Nekem kicsit narancsos édes illata van, télen kifejezetten nagyon finom. Arcra és hajra még nem próbáltam, de masszázshoz már csak ezt használom. Ennek a termékcsaládnak a kézkrémét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antonietta

2018. január 8.

Fürdővízbe szoktam csepegtetni és utána olyan jó puha a bőröm. Hajamra is felvittem mielőtt mentem hajat mosni és valamelyest ápolta a hajvégeim. Arcomra nemigazán kentem. Nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

spavanilly

2017. december 11.

2017.05.01.
Ennek az olajnak az illata még a termékcsalád tégelyes testápolójánál is jobb.

Bőrre használva: nekem nem szívódik be maradéktalanul, hagy egy fényes réteget a bőrömön, ezért testápolásra nálam nem vált be.

Hajrá használva: hajmosás előtt teszem a hajhossz alsó harmadára, felcsatolom a hajamat, és legalább egy órát rajta hagyom.
Nekem puhított a hajamon, úgy érzem ápol is valamennyit.

Arcra nem használnám.

Update.2017.12.11.
Hajmosás előtt használom száraz hajra kenve pakolásként, különös tekintettel a hajvégekre.
A tövére is szoktam tenni elől a hajvonalnál, mert ott is nagyon száraz a hajam.
Minimum egy órát hagyom hatni, de ha több időm van, folpackot is tekerek rá.
Mivel felcsatolom bekenés után, nem keni össze a ruhámat az olaj.
Ezután szilikon mentes sampont használok (Balea), majd az Avon Luxuriously Refining kaviáros hajpakolását.
Az eredmény ápolt, fényes, rugalmas haj, amely a hajmosás utáni napokban is érződik.
Eredetileg 3 csillagot adtam, ezt most 5- re változtatta a tapasztalatom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

2017.05.01.
Ennek az olajnak az illata még a termékcsalád tégelyes testápolójánál is jobb.

Nekem puhított a hajamon, úgy érzem ápol is valamennyit.

Arcra nem használnám.

Update.2017.12.11.
Minimum egy órát hagyom hatni, de ha több időm van, folpackot is tekerek rá.
Mivel felcsatolom bekenés után, nem keni össze a ruhámat az olaj.
Eredetileg 3 csillagot adtam, ezt most 5- re változtatta a tapasztalatom!!!

HDorina

2017. november 28.

Túl tömény ez az olaj. Én csak hajra használtam. A hajvégekre tettem belőle és rajta hagytam egy kis ideig. Utána samponnal lemostam. Puha és táplált lett tőle a hajam. Arcra és testre egyáltalán nem használtam. Nem szívódott be és zsíros maradt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Szeretem. :) Nagyon jó az illata, tartósan hidratál. mivel masszázsolajról beszélünk ne várjuk, hogy könnyen beszívódik, de egy esti lazító masszázs után ha rajta hagyjuk a bőrön reggelre nagyon sima és hidratált bőrt kapunk. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Aerodon

2017. január 12.

Először tartottam tőle, hogy hogyan szívódik fel, mennyire hidratál. Bár a márka további termékeivel elégedett vagyok, tehát megért egy próbát. Ráadásul az argánolajos krémek a gyengéim. Az illata kellemes, jól beszívódik, főleg hidratálásra és masszázsra használom. Emellett hajon is próbáltam, nekem bevált. Nálam lassan fogy pedig használom rendesen, az ára akciósan mindenképp megéri. Ha valakinek tetszik a termékcsalád hidratáló krémje/kézkrémje én javaslom kipróbálni, szerintem aki szereti ezt az illatvilágot elégedett lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Lanie

2016. szeptember 30.

hideg napokon pláne jól esik az illata, de egyébként is fantasztikus hogy ha este bekenem vele a kezem akkor reggelre is érzem az illatát. Pozitívum még hogy hamar beszívódik. Későbbiekben írok majd még a masszás közbeni hatásáról is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

szivecske

2016. szeptember 7.

A termékcsaládjából neki van a legjobb, legintenzívebb illata.. bőrön próbáltam, nagyon sokáig érződik és selymes puha bőrt varázsol. Hajon talán még bevetem, arcon nem hinném. Tökéletes masszázsolaj, talán a hűvösebb időkre illő illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.