Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• segít kitölteni a barázdákat és elfedni a bőrhibákat
  • egyenletesebb körömfelszínt biztosít
  • olyan hatást kelt, mintha manikűrösnél jártál volna
  • tápláló marula olajjal

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Önmagában szoktam használni, nagyon megerősítette a körmeimet (régen simán lehetett hajtogatni, most egy csavart is kitekerek vele olyan erős :D). Annak ellenére, hogy a kezeim nagy igénybevételnek vannak kitéve nem pattogzik le könnyen, elég pár naponta átkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

danyadi77

2017. október 23.

Nekem nem jött be. Egy sima alaplakk, de nem bírkózik meg a barázdákkal. Találtam jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Fabi95

2017. május 8.

Nagyon szeretem! Én önmagában szoktam használni, szolíd színt ad a körmeimnek + erősíti azokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

vzorka

2017. február 18.

Kedvenc alaplakkom. Nagyon jól tapad rajta a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Kedvenc alaplakkom. Nagyon jól tapad rajta a lakk.

katuc77

2017. január 16.

Már a fél üveggel elhasználtam. Nagyon jó alapot ad a lakkozáshoz, valóban kiegyenlíti az esetleges barázdákat, egyenetlenségeket. Az üvegben halvány rózsaszín, de száradás után teljesen átlátszó, természetes színű, észrevehetetlen, ápolt hatást kelt, akár önmagában is használható. Nagyon gyorsan szárad, mire végig érek mind a két kezemen, kezdhetem is felvinni a színt. Az állaga is nagyon jó, és hiába a sok használat, nem sűrűsödött be, mint ahogy a lakkok többsége teszi. Ha elfogy, biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

idnA

2015. október 24.

Akkor használom, ha nincs időm másra. 2 rétegben kenem fel, gyorsan szárad, nagyon halvány színe van, nem csak egy sima áttetsző réteg. Természetes, ápolt kezeket varázsol. Közepesen tartós. Sajna a kupakját sikerült túltekernem és a felső műanyag borítás teljesen elrepedt, de alatta van egy rövidebb kis műanyag, így most azzal haszálom. Elég kényelmetlen így, de azért használható. Valami strapabíróbb kiszerelést kialakíthatnának. Gondolom más is járt így. Ettól függetlenül jó kis termék, mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

nemethdorcy

2014. november 23.

Nagyon szeretem, egy pici színe van neki, hamar szárad és kiváló alapot biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

agi.greendaygirl

2014. október 13.

teljesen jó, van egy kis színe, francia manikűr színhez hasonlító. Jó az állaga szépen fel lehet vinni, gyorsan megszárad, szinte azonnal lehet rá dolgozni. Jó alapként funkcionál, a lakk nagyon jól bírta vele a körmömön. Egyszóval bejött.

update: nagyon nagyon imádom! még tartósabb tőle a manikűr, mint a gel strength base coat-tól! És, mivel van egy kis színe, francia lakknak sem utolsó! Most legutóbb azzal csináltam franciát, igaz, 3 réteg kellett belőle, de nagyon szép az eredmény, és már 2 hete legalább fent van, kicsit lenőtt, kicsit megkopott a vége, de még mindig a vállalható kategória! ez valóban csodaszernek nevezhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Baabbii95

2014. augusztus 24.

Enyhe világos rózsaszín színt ad és szerintem nagyon szép.Jól fed. Nagyon hamar megszérad és sokáig tart. (még ha az ember mosogat akkor is) Szeretem használni, megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.